bugün

bahanelere bakıyorumda kimi fakirlik demiş, kimi zamanım yok demiş, kimi haketmiyorlar demiş.

arkadaşlar tipsizsiniz işte kabul edin. tipini s.ktiklerim yaa. xdxd
cünkü salak degilim.
Yalnızlık bu dünyadaki en güzel şey, çok değerli bir nimet! Yalnızlığınızı sakın paylaşmayın. Benden söylemesi, sonra çok pişman olacaksınız.
şu an için pek adım atmadım. girişken değilim fazla. ayağıma gelmesini bekledim sanırım. kızlarında geleceği yok zaten. şartlarda oluşmuyor kızın benimle iletişim kurması için ya da benim iletişim kurmam için. şeytan tüyüde yokki şaak diye ortam oluşup kızla konuşayım. mesela kız müzede bir tarihi eseri incelerken şaaak diye konuya gireyim. ne kadar enteresan bir eser diyeyim konuya öyle gireyim. biraz filmlerdeki gibi istiyorum galiba. o da olmuyor bakcaz artık. gelecek kaygısından daha kendimize hayrımız yok bir de ilişkiye de hazır değiliz ki o da var.
Kendi kendine kaliteli vakit geçirmenin huzurunu bir başkasında bulamıyorsundur ..
çünkü param yok.
Ben de bilmiyorum.
Çünkü çok seçici biri olduğum için. Ben sigara alkol ve kötü alışkanlıkları olmayan biriyim ve sevgilimin de öyle olmasını isterim. Birde abartı açıklık, uzun ojeli tırnaklara ve kınaya da alerjim var. En iyisi bekar takılmak bence.
kafam rahat. attığın adıma karışacak her boka Trip atacak durduk yere benim sinirimi bozacak. ne gerek var mk.
beni hak edecek biri yoookkk.
beklentimi karşılamadığından kafeye gidelim hesabı sen öde. özel gün de hediye al.

ama aşkım bize gidelim film seyrederiz diyince başım ağrıyor.
aşkım bugün sevişek diyince tarla çamurlu.

bu ne la böyle bildiğin ölü yatırım.
biz talebe adamız
paramız yok ki şeyimiz olsun
şeytan girer rüyamıza
sağolsun.
mesleğim gereği günde 10 saat üzeri kod yazdığımdan asosyalleştim. sevgiliyi geçtim arkadaş sayım bir elin parmaklarını geçmez.
mesafe sevmiyorum yakınlardakilerde çoğunlukla benden küçük vs olmuyor yani ya bekliyordum işte öyle şimdilik. .
bende bilmiyom. ama birini bulursam asla bırakmıcam aq.
düzgün kız var mı.
Aramadım..
kader..
tipim bozuk ve fakirim.
yaşadığım yerde kız yok amk.
Çünkü yıldım..
şart mıdır?
Kpss ile sevişiyoz.
çünkü beni istemiyor amına koyim ya delircem ulan .
sosyal medyayı sadece haber ve eğlence amaçlı kullanıyorum.
ortam insanı değilim.
ciddi bir ilişki istiyorum.
karakter ve yaşam tarzı bakımından kendi ayarımda birini bulamıyorum.