bugün

Biriyle tanışma, her gün o 'biri'ne sürekli mesaj atma, hal hatır sorma zorunluluğu ve sorumluluğu beni hem geriyor, hem de yoruyor. Yalnız yalnızlık iyi bir sey değil, onermiyorum yani. Insan ara sıra merak edilmek, birisi tarafından düşünüldüğünü bilmek, biri tarafından sevildiğini hissetmek istiyor.

Şöyle hayırlı bir kısmet çıksa da...
kendini üstün görüyorsun biraz erkeklerden bence.kaderinde kim varsa en doğru yerde en doğru zamanda karşına çıkar siktiret takma.
Klişe olacak ama güvensizlikten olabilir.
Çünkü bunun için çabalamıyorsun.

içinde şımarttığın çocuk herşeyi hazır istiyor.

Konforum bozulmasın bir de sevgilim olsun diyorsan rent işine gir.
Sevgili işleri bana göre değil, yapamıyorum.
evden dışarı çıkmıyorum.

açıköğretimden üniversite okuyorum.

kızlarla muhabbet edemiyorum onlarla ne konuşulur bilmiyorum.
özgüven yerlerdedir dostum.
Hadi ağla.
Aman olmasın kardeş dertsiz başına dert alma.
Önce birini bulacaksın
Hoslanacaksin
Aşık olacaksın
Çok güzel vakit geçireceksin
Ayrılacaksın
Acı çekeceksin

Fazla uzun geliyordur bu mevzular.
Tekrar kandırılmaya niyetim yok diye cevaplanabilir.
Bu gune kadar hep seven taraf ben oldum ve hic sevilmedim. Tipsiz veya parasiz bi insanda degilim.
Sadece denk gelmedi diyelim sebebi bu.
Sağda "...bayan-..kız" gibi yazar isimlerine baktım, evet oltaya balık takılmış. buyrun gençler asılabilirsiniz oltayı.
Adam gibi mesleğin olduktan sonra , maaşın da yüksek miktarlarda olduğu vakit afedersiniz it gibi peşinizden koşacak kişiler tanıyorum. Yani çok şey etmemek lazım hani.
Git ara diyeceğim cevap sana kız mı yok gençsin yakışıklısın.
Büyük ihtimalle insanın zamanla bir olduğu ve hatta güzel olduğu düşüncesini laçka beynine daha gelmeden dondurmuş ve kulplarla dolu yargı çemberini herksese savurmuşsundur.

Başkalarının kararını verdiği ölçütlere ve güzellere beklentini saplamış kendi kendine bile yabancılaşmış, kendi götünü kabul edemez hale gelmişsindir.

Sıçmaz, osurmaz, terlemez, yıkanmaya üşenmez, kilo almaz, kilo vermez, sevişmeden sevemezsindir.

Çünkü sevgili hazzı hacmine verir sence.
aşırı özgüvensiz biriyim büyük ihtimal ondandır diye cevaplıyacağım soru.
bir aptalla birlikte olmayacak kadar zeki, zeki bir kız bulamayacak kadar aptal olduğumdan sanırım.
çünkü detaycı, iflah olmaz bir narsistim.
raad ya babuş.. şakası bir yana çekilmez, ruhsuz, itin tekiyim.
Ömürlük olmasını istiyorum fakat buna cesaret edebilecek bir insan daha karşıma çıkmadı.
(bkz: Ne gerek var)

Millet aç aaaç!
yanlışlıkla arkadaş olduğum için galiba.
sevgili olmak dediğin nedir ki gülüm ben senin için sap kalmayı göze almışım.

ne bileyim neden yok.
galiba bu yüzden biraz bokunu çıkarıyorum.
görsel
Nedenmi nedenmiii çünkü etrafım böyle insanlarla dolu.
Sakin ol sevgili ben.