bugün

2k oyun firmasının çığır açacağını düşündüğüm oyun.
olacak oyun. trailer'ı çıktı, 4 ekim'de piyasaya sürülecek. trailer'a ve 3 farklı kapağına bakılırsa * * * efsaneleri oyuna yansıtmakla epey uğraşılmış. oyunun sloganı şu şekilde zaten: "mj is back... now he's bringing some friends."
nasıl 11'de mj'nin challenge'ları vardı kariyerinden, şimdiyse magic'in, bird'in kariyerindeki önemli anları oynama fırsatı bulacağız.
daha fazla all star haftası etkinliği olmasını umduğum oyun. insan career modlarında sıkılıyor canım.
bu gün piyasaya çıkmış hatta bazı internet sitelerine düşmüş olduğu söylenen ve 2k11'den sonra bizleri çok büyük beklentiler içerisine sokan oyun.
bulgaristan semalarına düşmüş olan oyun.
başlığı gördüğümde bende bi kıpırdanma yaratan oyun. bekle beni geliyorum zamunda.
indirmek için önümüzdeki bikaç haftayı beklememi gerektiricek oyun. hotspot baglantınız varsa, ve aylık 10 gb internetiniz, he bi de kıbrısta ögrenciyseniz, ne demek istediğimi daha 3d biçimde anlayabilirsiniz. *
reloaded sürümünün de malum ortamlara düştüğü oyun. ancak 3dm olanı ne onu çözemedim, ilk gördüğümde aha dedim 3 boyutlusu çıkmış, sonra dedim mal mısın amk. neyse gidip orjinalini almak yerine internetten indireyim de korsana bi katkımız olsun. zaten bu sene lokavt vardı. ehe...
indirdim oynadım kısa bir süre. En azından tasarım vs... baya değişmiş ilk gözlemlerime göre. Hoş da olmuş. Post up için en azından ben shift+e kombinasyonunu kullanıyordum. Şimdi tek tuşta oyuncu post up pozisyonu alıp aynı tuşa basınca o pozisyondan çıkıyor. Bir çok oyuncunun atış stili değişmiş. Kamera açısı da gerçekten çok hoş. Şu kısa süreli oyunumda gözlemledim ki nba 2k11 de söylediğim "nowitzki'nin tanrı gibi olduğu" sözünü geri alıp 2k12 de tekrar söylüyorum. Bu adamın attığı her şut giriyor. Post up larda asla ama asla affetmiyor.

1-2 gün içinde inciğini boncuğunu öğrenip tekrar yazıcam.
tam iki buçuk gündür indirmeye çalıştığım oyundur. 7,1 gb olduğundan bu süre türkiye ortalamasında oldukça sıradan ama gelin görün ki son 2 saâttir %99,6'da takıldım kaldım. gıdım ilerlemiyor namussuz. 7,9 gb indi son 25-30 mb yok anasını satayım!

(bkz: şu an ağlıyorum biliyor musun)
iki saatimi tuş kombinasyonunu ayarlamakla geçirip en sonunda klavyeyi masaya vurarak bir kaç tuşunu kırmama sebep olan oyun. Güzel oyun.
Şu sıralar adam akıllı ilk maçımı yaptığım oyun.

Dallas-Miami maçı yapıyorum ve Nowitzki fade away da affetmiyor.
periyot aralarında kara ekran geliyor ve imkanı yok gitmiyor. mecburen çıkıp tekrar giriyoruz. *
4-5 maçta bir yapıyor bunu. orjinal oyun alınca bu durum değişrmi diye merak içindeyim. bilgilendirecek arkadaşlarada kapım sonuna kadar açık. *
(bkz: adı yeten havalı oyunlar)
hareketler çok estetik olmuş ona bayıldım. sürekli şut attığında çemberden sekip arkaya kaçma olayını da çözmüşler. top çalmalar zorlaşmış daha güzel olmuş. pick lock'a çok önem vermişler. stiller harika olmuş, özellikle derrick rose ve nowitzki. hızlı koşu da topu öne atıp sürüyor. topun hareketleri estetik önceki gibi sürekli aynı noktada sekmiyor. her smaç vurduğunda sprite tekrarı gelmiyor. uçma kaçma yok bunda sürekli, gerçekci yapmışlar anlıcanız. fakeler çok gerçekci, fazla yukarı kaldırmıyolarlar topu. crossroverlar hızlı ve şutörler, oyun kurucular eskisi gibi pivotla mücadeleye giremiyor.
1 gb ekran kartımın kastığı oyun. vay anasını ya.
çok güzel olmuş, özellikle post hareketlerinde baya gelişme kaydedilmiştir.
çeyrek sonu atılan bir sayıda hakemin gelip ekranlara baktığı ve bizim de tekrar izlediğimiz oyun. helal diyorum.
yeni indirdiğim oyun. birazdan oynamaya başlayacağım.
my player modunda 3 lük atmayı yavaştan öğrenmeye başladığım oyundur. ayrıca 2k napmışsın sen ya öyle. her sene biraz daha güzelleşiyor bu seri.
nba 2k oyunları arasında son çıkan sürümü. grafikler ve oynanış açısından mükemmel. özellikle de pes serilerindeki become a legend modunu yapmışlar çok güzel olmuş.
my player modu şahane olan oyun. şuan play off lara yaklaştım bütün maçları oynayarak. koskoca knicks seyircisi serbest atışta mvp diye bağırınca baya gaza geldim buraya yazıyım dedim. gerçi lebron varken yapmazlar ama mvp pehh..
Az önce my playerda 80 overalla ulastigim oyun .
bir türlü maç içerisinde smaç basamadığım en sonunda bilgisayarı alıp yere smaç basmama neden olacak oyun..