bugün

lerzan mutluyu cagristiriyor bana. aslinda yas itibariyle kucuk gibi ama herhal buyuk gibi gorunmeyi seviyor.

edit: ege mezunu tatli kibar munis bir kelebekmis kendisi.
Bu tarz benim de ismi ve soyismi sıkca anılan, unlu bırıymıs. Neden bılmıyorum cok ıtıcı gelır kendısı bana.
nasıl takla attığını çok merak ettiğim bu tarz benim yarışmacısı. keşke görebilsek bir fikir edinebilsek bu konuda.
(bkz: dj cumhur hamarat)
Paranın şımarttıgı , görgüsüz kadın...
Hani bazı insanlar vardır, kendileri hakkında yorum yapılmaya bile değmezler,bazen de örnek teşkil etmeleri açısından bizi yorum yapmaya zorunlu kılarlar. bu kadın hiç bir özelliği,güzelliği,özelliği olmadığı halde ünlü olmak yolunda çırpınıp parasıyla rezil duruma düşerek ibretlik bir filmin baş rolünü oynuyor.soyadı olan hamarat ın bile hakkını veremeyip,haftalardır bu tarz benim jürisinin karşısında düzgün durmayı,fırça yememeyi dahi beceremiyor.Bense, en azından kibar konuşma çabaları neticesinde yüzünde oluşan şaşkın ördek ifadesinden kurtulmasını tavsiye ediyorum.
nazlı yla dört yıl önce bugün ne giysem galasın da karşılaşmıştık.üzerinde ucuz, saten bir kıyafet vardı.kendisi reklam peşinde olduğu için magazincileri etrafında toplayıp, "iyi bakın ,üstümdeki 60 bin liralık kıyafet"gibi komik beyanlar verip,görgüsüzlükte zirve yapmıştı.umduğu gibi reklam yapamamış olacak ki bir süre sonra eşiyle gittiği tatilde jet skiye kırk bin dolarlık yüzükle bindiğini ve düşmesinden çok korktuğunu, magazincilere anlatmıştı.peki nasıl oluyor da bu kadar ucuz bir insanın dedikleri sosyal medyaya düşüyordu.bir çok kişi bu durumu mücevver tasarımcısı kocasının maddi gelirinin iyi olmasına bağlıyor.şu anda dudak dudağa poz verdiği eşinden, teflon tavayla dayak yediği için bir kaç yıl önce davacı olması da ayrı bir rezilliktirgörsel .tüm bu reklamlar ve karga bozması sesiyle çıkardığı albüm fos çıkınca da son çareyi bu tarz benim e katılmakta bulmuştur.yarışma boyunca sarfettiği"lüks arabam,uşağım,hizmetçim var,burayA yardımcılarımla geliyorum,sizden şanslıyım"gibi sözlerle hem yarışmacıları hem de izleyiciyi çileden çıkarmıştır.üstelik zengin bir aileden geldiğini söylemesine rağmen bir türlü anne ve babasının kimliğini ve yaptığı işi açıklayamamıştır.soyadı benzerliği nedeniyle necati şaşmaz ın Yengesi olarak anılınca şaşmaz,"bu kişiyle hiç bir şekilde akrabalığım yoktur"şeklinde beyan verme gereği hissetmiştir.muhtemelen bu açıklama,reklam peşindeki nazlı yı üzmüştür. Kısacası ben de her sağlıklı insan gibi bu kadını artık ekranda görmek istemiyorum.anladık,parası da var,zengin de...fakat onun bir türlü anlayamadığı,idrak edemediği bir şey var:para her zaman kazanılır fakat asalet kazanılmaz.tıpkı onun da kazanamayacağı gibi.çünkü para verip en güzel,en pahalı kıyafetleri üzerine giyse de sonsuza dek çıplak,fakir,bayağı durmaya mahkum bir kadın o...
görgüsüz, rüküş ve yapmacık kadın.
eşi cinayete kurban gitmiş eski bu tarz benim yarışmacısı.

http://haber.star.com.tr/...lduruldu-mu/haber-1048993
Kocası karanlık işler mi çeviriyormuş noolmuş, kocası ukrayna'da çıplak ve boğazı kesik halde bulunmuş. Ne diyelim, hayat çok garip.
Ukraynada çıplak mı bulunmuş, rusa mı gitmişse artık bi kocası olan kişi.
Ölen kocasını teşhis edemediği için adamcağızı bir iki gün geç gömmüşler.

Çok kaşarlar için espri yapılır üstüne çıkanların yüzünü ayırt edemeyeceksin birbirinden diye, nasılsa espri gerçek oldu.
kocasının sevgilisi var, onunla Rusyalara gidiyor, yetmiyor yanına bir kız daha alıyor.
kocası bir kıza tecavüz ettiği için rus mafyası tarafından öldürülüyor.
ve nazlı hamarat sana hakkımı helal ediyorum aşkım seni özleyeceğim diyor.

bu ne lan böyle; insanın azıcık gururu olur lan! ne helali efendim canlandırıp bir de ben öldürürüm onu!
yas tutmayı bırakmış, dedikodu için yarışmaya katılmaya karar vermiş.

kusura bakma da ben o kocanın yasını tutacağıma ölürüm daha iyi!

beni aldatacak, karılarla kızlarla Rusyalarda fink atacak, cinsel seks yapacak, ölecek, bende yasını tutacağım öyle mi!
koca servetin Üstüne oturdu amk kevaşesi yas tutacağına dedikodu yapıyor.
Siyah tanga giyerek yas tutacakmış, olamaz mı yani. Utanın utanın iftira atmayın acılı kadına. erkek arkadaşı bile onun yasına ortak olacakmış. En afillisinden siyah bir prezervatifle.
Gereksiz bir işte benim stilim yarışmacısı.
bunun kocasını yakın zamanda doğramamışlarmıydı ? insanlar nasıl bukadar gamsız olabiliyolar aklım almıyor. hayır normal bi ölüm olsa Allahın takdiri der bi derece, adam katledilmiş.! koşa koşa yarışmaya gitmiş kıyafet eleştiriyor, şaka gibi.
*ayrıca halen rüküş.
şaka gibi;

http://www.milliyet.com.t...kocasinin-40-i-cikmadan-/
Rus mafyası sağ olsun kocadan da kurtuldu, miras neyin de kalmıştır, çöpsüz üzüm.
Kocasının yasını televizyon ekranlarında göbek atarak tutan vefakar eş!
eşi Cevdet Emir Şaşmaz'ın öldüğüne inanmıyormuş.

http://www.mynet.com/maga...or/67443/1#magazin-baslik
ölen kocasına son mesajı;

--spoiler--
“Allah günahlarını affetsin kocacık”
--spoiler--

http://www.sozcu.com.tr/h...ampaign=magazin-haberleri
1988 doğumlu olduğuna inanamadığım "işte benim stilim" programı ünlüsü, gıcık tip. 1969-1970 doğumlu olup ta bundan daha genç görünen, düzgün fizikli, güzel kadınlar var. monica belluci 1964 doğumlu, jennifer lopez 1969 doğumlu; bundan daha genç görünüyor ikisi de.
eşinin ölümünden sonra albüm çalışmalarına başlayıp piyasalara girmeyi kafasına koymuş, şu sıralarda da almanya dan bir telefon geldiğini ve eşinin yaşadığını söylediğini iddia eden abla. otopsi deki dna raporunu da fetöcülerin yaptığını söylemiş.
eşi öldükten 3 gün sonra evlenme programlarında göbek atan insanımsı.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar