bugün

gecenin geç saatlerinde , sözlükteki sol framenin akış hızının akıntının dalga hızına eşit olduğu anda kendi nickaltına yazarak, kendini uzun bir süre sol framede görebilecek olan ben.

galiba salağım biraz evet!

bir de utanmadan nickaltıma bakıcam, sanki başkası bir şey yazmış gibi. evet yapıcam bunu!
son üç kupondur tek maçtan (üst oynadığı halde 2 gollü biten maçlardan ) yatan yazar. milan- ajax maçında milan ın golünü vermeyen hakeme düdüğü astırmayı kendine vazife bilmiş yazar.
ennn kral nicke sahip yazar, karmasının 1600 olmasını bekliyordum, değerini bilememişler.
beni fenerbahçe taraftarı sanmış. sanrı falan da değil adam bayağı keskin ifadeler kullanıyor. allah'ın aşkına nasıl başardın lan bunu? 20 yıllık galatasaray taraftarını beş dakkada ezik fenerbahçe taraftarı yaptın. helal sana bravo.
(#10713156) nickinden de anlaşılacağı üzere eğlenceli, keyifli bir yazar.
hep yazsın, hiç gitmesin , sakın küsmesin, daima gülümsesin.
not: şakasal anlamda istediği şekilde konuşabilir, sorun yoktur.
bu akşam nickaltına yazılanlar ile gururu okşanan benim lan o.

yalnız şöyle bir durum var, sözlüğün kalitesi git gide yükseliyor arkadaş. dün mehmet günsur du sözlüğün takip edileni, bugün benim. git gide yükseliyoruz yani.*
şaka tamam şaka! g.tüm kalktı biraz şımardım, hemen eksilemeyin. ama bak saçı uzatıp topsakal bırakınca bende johnny depp e benziyorum olum!
hem nesildaş, hem takımdaş olan yazar.*
sonra ekşi sözlük'te adımız hırsıza çıkıyor.

(bkz: babadan azar işitirken halı desenini incelemek)
(bkz: marlon brando)
sözlük hakkında buradaki bir çok (!) nesilden daha çok bilgi sahibi bir yazar olarak tespitini yapmış olduğum babadan azar işitirken halı desenini incelemek başlığını daha önce ne ekşisözlük te gördüm, ne de uludağ da.

ekşisözlük ile oldum olası hiç işim olmadı, hiç girmedim diyebilirim. üyelik kaydım bile yoktur, isteyen araştırabilir. ha olsa bile, uludağ sözlük te yer alan bu konuya çok benzer, sadece başlığı değişik konuları da görmedim. eğer görmüş olsaydım zaten bu başlığı açmaz, gider o başlığın altına yazardım.

beni hırsız adledenler, sözlük formatından bi haber, sadece kendi düşüncelerini savunan, doğruyu, eğer doğru kendi işlerine yaramıyorsa kesinlikle kabul etmeyen bir grup insan, hakkında bir şey söylemeyeceğim. dediğim gibi böyle küçük nsanlarla dalaşmak , sadece sizin büyüklüğünüze zarar verir.

ha bir de unutmadan, eğer uludağ yazarı olup ekşisözlük te takılacaksanız, taa bilmem kaç tarihinde yazılan bir entry i hatırlayacaksanız, gidin salyalarınızı ve bilgilerinizi oraya akıtın.

başlık hakkında kararı tabi ki moderasyon verir.

saygılarımla

(bkz: naylon brando)
şu kısa sözlük hayatında 299 özel mesaj almış yazar.

300. özel mesajı atanlar sürprüz hediyeler kazanacaklar.

not: slm, nber, asl, burası kasıyor msn var mı? gibi mesajlar dikkate alınmayacaktır. *
başlatmış olduğum (bkz: nick altı sosyal sorumluluk projesi) kapsamında uğradığım yirminci yazar. takipteyim.
nick altı sosyal sorumluluk projesi ne yürekten destek veren yazar. yazın olum bana. *
(#11298075)girdisi kıssa'dan hisse çok şey anlatan, rocker, en asil duygunun insanı beşiktaşlı, eski yeşilçam münir özkul filmlerini seven nesildaş yazar. yakında zeplin ile seyahate çıkması muhtemeldir. hoş gelmiştir.**
püskevit yorumuyla beni kırıp geçirmiş yazar.

(bkz: adam haklı)
michael jordan vari, bir süre sözlüğe veda etmiş, ama sonradan geri dönmüş olan muhteşemyazar. *
ama gidişi gibi, dönüşü de ses getirmemiş yazar. lan şerefler insan bir hoşgeldin kanka nickaltısı falan yazar.

screw you guyz i m going home!
realist yazar. *
üç gramlık beyniyle üç kuruşluk siyasi mesaj verdiğimi düşünen arkadaşlara şöyle seslenen yazar.

be hey bre insan, madem üç gram aklın var,

hangi türden olduğumu anlamıyorsun.

ulan hadi anladık gazın var

ne diye üç gram beynini böyle şeylerle yoruyorsun.
nick altı yazılarının oylanmadığını düşünen yazar.
(#10499321)entry siyle beni buraya itmiş yazar.
indir oğlum naylon brando'yu, indir indir download...
cem yılmaz ın çok sevdiği bir abisi olan, hatta arada sırada cem yılmaz ın abi be, gözünün yağını yiyeyim, çok güzel nick bu, izin ver de bir reklam filminde kullanayım ısrarlarına dayanamayıp tamam al lan kullan dediği gönlü zengin yazar.

genşler sakin olun, cem ile aramızda.*
ttnet motorola xoom reklamında kullanılan espri.
(bkz: #12305070)

bu tarz ana rahmi terk , sıradışı laf sokma entrylerine inanılmaz derecede üzülen yazar, here i am.

lan yeminle ağlıyorum, hayatımda bu kadar ağır hakarete uğramadım sözlük.

ama son bir şey, böyle nickaltı entryleri ile köşemi canlandıran renkli bazı yazarlar sayesinde, akıllı olmanın , akıl sahibi olmanın ne kadar güzel bir şey olduğunu anlıyorum.

saolun varolun canlar. öptüm kib by.