bugün

bugün amca olacağını öğrenen yazar. mutluluktan uçtum lan, en çokta hayattaki vasıfsızlığım son buldu artık.

herkese benden çay.
(bkz: bi şakalar bi komiklikler)
(bkz: #28574700)

sevgilisi olan hatuna yazılmak gibi , dünya delikanlılık tarihinin bariz kırmızı kart olarak belirlediği hareketi yapmadığı için basiretsizlik atfedilmiş şahsım.

hem boşver olm, bekarlık sultanlık, bekara karı boşamakta kolay, bekara ev vermiyenin de ta aq!
(bkz: heey memene maykrofoon)
masturbasyon dedik, kızlı erkekli öğrenci evi çıktı rıza baba.
Belki başka gezegenler.
şimdi nirvanaya ulaşırsın heralde.

(bkz: i m gonna make him an offer he can t refuse)
kendi kendine nick altı yazıp , sol frame de nickini 15 saniyeliğine görmeyi seven egoist kişilik.

bi nevi masturbasyon yapmak gibi.

neden başkasına ihtiyaç duyayım ki ?
meslektaşım olan yazardır. yardımlarını esirgememiştir.
(#13955807) yazısına göre fikret orman yönetimine en az benim kadar sövdüğünü düşündüğüm yazardır.
blog yazarlığına el atmış şahsımın ta kendisi. ergen profil fotoğrafıma yapacağınız beyeniler için hepinize şimdiden teşekkürler . *
(bkz: http://naylon-brando.blogspot.com/)
(#14233263)
Üstteki entry'ime pek bir içerlemiş yazar. Ama haksız olduğumu anladım. Özrümü de dilerim. Kadınların da küfürden dolayı ceza almalarına gerek yokmuş. Zaten her maç tribünler "O" doluymuş.*
sözlükte doğum tarihleri gözükse, büssürü iyi ki doğdun nick altı girilecekti olan yazar.

doğum günün kutlu olsun lan, yavşak... feysten ekledim, kabul et.*
(bkz: şakirt) *
trolleri çok severim, uğraşmak göt etmek hoşuma gidiyor. göt olduklarını anlamasalar bile. her neyse.

fişleniyorum amk! mütemadiyen hemde. şu ana kadar 11 kez şakirt, 9 kez komünist chp li, 3 kez de faşist ilan edildim. lan bunların hiçbiri ben değilim amk! ama en çok şakirt seçildiğime göre ben bir şakirt olmalıyım. kamuoyu yanılıyor olamaz, eheh, ekok.

o değil de, sırf şu iki gündür yaşanan olayların ardından bazı orospu çocuklarının hala sözlükte var olmaya devam etmesinden acayip rahatsızım sözlük. alenen pkk yandaşlığı yapanlar, şehit kanı üstünden siyaset yapanlar, oğlumu askere göndermem diye bas bas bağıran ibneler görmekten rahatsızım sözlük.

iş bu, bu ibnelere ibne dediğim için büyük ölçüde çaylak olurum. işte bu yüzden bir orospu çocuğu yüzünden benim hakkım engellenecekse eğer, ben buralardan çeker giderim sözlük.

not: eğer hala bu sözlükte pkk lı yazar bulunduruyorsa, ben o moderasyonun klavyesini bozayım!

öptüm kib, bye sözlük.
iddia ettiği gibi nikinin ilk sahibi değildir. küçücük bir tarihi araştırma bile bunu gözler önüne serer nitelikte. tarihler yalan söylemiyor dostum.
ben bu yazıyı kime yazdığımı bilmiyorum.

beni sözlükten düşürün. yok lan bu da olmadı, hah konuyu buldum.

evet arkadaşlar, sözlük hayatımda yaklaşık 9. senemi geçiriyor bulunmaktayım. üç büyük sözlüğün hepsinde yazar hesabım vardı, (inci ye hiç üye olmadım , ekşi hesabımı ise üye kaydı yaptıktan sonra hiç aktif olup olmadığına bile bakmadım).sürekli naylon brando nickiyle dolandım durdum sözlüklerde.

bugün sol frame den bim sözlük başlığını görünce, lan belki eğlenceli olabilir diye üye olayım dedim, lakin bir baktım naylon brando nicki alındı diye uyarı. vay terbiyesizler. twitter de bobiler de fln da var , onlar ben değilim, zaten adama mesaj atıyorum , hakiki naylon brando benim diye, adam diyor ben 3 senedir kullanıyorum bu nicki. vay abura goyim.

siz siz olun, nickinize sahip çıkın a dostlar, nickini dövmeyen en kafiyeli yerini döver.

ha bir de;

(bkz: hakiki naylon brando benim)
(#12636611) haklı yazar.
link verme özürlü yazar.
(bkz: indir oğlum naylon brandoyu)
şuradadır;

http://www.bobiler.org/fr...mp;ne_gostereyimfr=hersey
nick altından herkesin beraat kandilini kutlayan yazar. geceniz mübarek olsun.

not: bir hbbia değiliz tabi, gelişmelerden kutlayalım.
normal bir kişi yapsaydı, o kişiye laf ediliceğine emin olduğum durumdur.
--spoiler--
biz böyle nick alsak kızarsın abi.
--spoiler--

nesildaş.
(bkz: #12305070)

bu tarz ana rahmi terk , sıradışı laf sokma entrylerine inanılmaz derecede üzülen yazar, here i am.

lan yeminle ağlıyorum, hayatımda bu kadar ağır hakarete uğramadım sözlük.

ama son bir şey, böyle nickaltı entryleri ile köşemi canlandıran renkli bazı yazarlar sayesinde, akıllı olmanın , akıl sahibi olmanın ne kadar güzel bir şey olduğunu anlıyorum.

saolun varolun canlar. öptüm kib by.