bugün

bizim aile filminin sonunda ki, alev'in babası kadar suçlu hissediyorum kendimi. herhangi bir konu ile ilgili değil, genel olarak.
görsel
Bugün sözlükten bir kızı aradım. Eski bir arkadaşlığımız var. Ve kız telefonu yüzüme kapattı hay aq. Defalarca buluştuk, yedik içtik, gezdik tozduk... Ne oluyor bu insanlara lan. Bende sadece kendimi depresif sanırdım. Her neyse kahvem soğuyor.
bu kadar hayal kırıklıgıyla yeni yıla nasıl giricem ben.
Agresif !!! Babama kızdım önüme gelen tüm entrylerde millete saydırıyorum. Bu adam beni çıldırticik!!
bok gibi.
çok yorgunum.
Disi diye alinip kafese konulduktan sonra, erkek oldugu anlasilip dislanan sultan papagani gibi hissediyorum.
görsel
Herkesin gün ışığında mutlu olduğu bir yerde ben yerin altından onları izliyormuş gibi hissediyorum.
bu ara çoğu zaman bombok. ama olsun.
gelecekten umutlu ama bugünden bıkmış olarak tabir edebilirim hislerimi. Şu da var tabi,Eğer bugün olmasa gelecekten de bu kadar ümit etmezdim.
10.9.8.7......

insan görünümlü primatlardan tiksiniyorum ayrıca.
Düzene ve hayata pis sövüyorum ayrıca.
Her şey anlamsız ayrıca.

görsel
Kimsesiz
Çaresiz ve yapayalnız hissediyorum...
Sözüm meclisten dışarı dostlar,
Bu günlerde kendimi hıyar gibi hissediyorum.
Hani ince kıyım dograsalar beni,
Marmara ege karadeniz,
Ve hatta akdeniz cacık olur diyorum.

Barış Manço
hoşlandığım kızdan görüldü yemiş gibi.
umursamaz.

çünkü bu saatten sonra hiçbir şey umrumda değil.
Sana ne lan? Bu moddayım hep.
Yalısını terk eden ebru Gündeş gibi...
"Umudum her zaman bâkidir ama
Zaman kısa, ben yorgunum, yol uzun."

görsel

Sonra sordum kendime: Nasılım?
Evet, güzel şeyler olacağına dair ümidim bitti gibi hissediyorum. Çok vaktim yok önümde, yoruldum, yol da çok uzun gözüme..

Ama iyiyim; yaşanacak güzel günler varsa ışığı takip etmek lazım!
Hiçbir şey daha iyi hissetmemi sağlamıyordu ve daha da kötüsü neyin beni iyi hissettireceğini bilemeyişim de başka bir hatalı denklemdi.
bilmiyorum.

hissetmek istediğim gibi hissetmediğimden ise eminim!
iyi gayet iyiyim.

sadece ders çalışmamanın verdiği bir stres var o da geçer birazdan.
Sanki ikimiz de istiyoruz ama olmuyor gibi.
Beş dakika içerisinde grip olmus bir insan nasıl hissederse öyle. Naciz bedenim buna katlanamayabilir.