bugün

5 yıl önce, bu sabaha uyanmışım gibi.
Anka kuşu gibi yeniden doğuyorum, zihnim özgür.
Boş ve hissiz. Biraz da midem bulanıyor. Neyse uyuyunca geçer.
Nasıl hissettiğimin ne gibi bir önemi olabilir?

Kimsenin hissetmediği gibi hissediyorum işte. Bunu sadece ben hissediyorum. Bunların kimsede bir karşığı bulunmuyor.

Kimseden umudum ve yardım beklentim yok.
Kendimden bile.
çok heyecanlı.
Hissetmiyorum.
yorgun. haftanın ilk iş gününde pertlik durumumu denemek istiyorlar herhalde. hayatınızda sevdikleriniz olmasa hakikaten çekilmez şu iş hayatı.
Kapıcılar kralındaki seyit in her şeyi ona yaptırdığı oğlu gibi. Bitkin ve çaresiz.

--spoiler--
Buba vulla okul peram...
--spoiler--
Çok mutsuzum ve yapayalnız biriyim. Bu durum beni iyice bunaltmaya başladı.
Yorgun ve yorgunluğumun çok çalışmak gibi bir anlamı var. Dertler, sorunlar da cabası. Asla düzelmeyecek diyorum içimden, bahar hiç gelmeyecek. Yaz yağmurunun neden olduğu toprak kokusunu çekemeyeceğim içime, sırtımı şehre dönmüş koşuştururken kırlarda. Bu akılsız akıllılıktan, haplardan, cigaradan, kalabalık bir avm içi yalnızlıktan, hacılardan, hocalardan, endamına zerk etmiş hoşnutluktan sıyrılsam. Kavrulsam güneşinde gülüşünün yol açtığı.
Çöp poşeti gibi.
uykusuz, boğazı ağrıyan. akşam olsa da eve gitsek.
Göğüs kafesim omiriliğim kafatasım dahil bütün kemiklerim ağrıyor
Oturup kalkarken bile destek alıyorum.
Keşke yollar hiç bitmese de hayata dönmek zorunda kalmasam.
sırt kemiklerim sızlıyor.
Yorgun. Kedim şu an kendi rızasıyla kucağımda ancak ben aşırı yorgunum. bunu kutkayacak hava da bile değilim. sanki sekiz araba odun taşımış gibi aşırı yorgunum.
içimde cuma sevinci var. öyle.
Düşünmek her şeyi düşünmek
Düşünmeye çalışmak ne büyük bir bela
Sen sussan içindeki konuşuyor, sonra yavaş yavaş küsüyorsun susturmaya çalışıyorsun içini
bağırmaya çalışıyor ama bir tek yaprak oynamıyor
Dağılıyorsun
Son evreye giriş gerçekleşiyor
Sustuklarını duymakla başlıyor her şey
(bkz: seni hiç alakadar etmez)
Canavar gibiyim.
Geziyorum yeni yerler görüyorum ama mutlu olmam gereken yerde hüzün doluyum, naptın sen bana ya alacağın olsun
bok gibi. hasta oluyorum.
çok güçlü.
dibi gördüm ve kabullendim.
kalktım ve yürüdüm.
hayat kolay değil, her zaman üzecek bir şeyler çıkacak.
bu yüzden hayata karşı tavrım şudur:

"ne yaparsan yap, seni sikerim"
Son bir haftadır hem enerjim tavan yaptı hem de sağlıklıyım.
Bomba gibiyim be.
(bkz: 24 Ocak Elazığ depremi) depremindeki insanları düşünüyorum.umarım daha fazla can kaybı olmaz aşırı üzgün hissediyorum ve devletin ne zaman kendi insanını düşüneceğini önlemler alacağını merak ediyorum sanırım merak etmiyorum cevabını bildiği şeyleri merak etmez insan.hep aynı terane dönüyor.