bugün

Bulaşmak istediğim yazardır.
Netflix de Russian doll diye bir film var, Netflix original yapım. Baş karakterin ismi "Nadia"

Efsane bir telaffuzu var, Nadia.
çok hızlısınız matmazel.
kumruları dinledim susuverdiler
rüzgarları bekledim sensiz estiler
seherleri özledim hiç gelmediler
izlerini nerede bulurum senin.
Nadia'nın Attığı tırnak kadar olamayacak tipler var şu sözlükte.
Umarım bozulan, iğrençleşen sözlüğe bakıp uzaklaşmaz. Kendi halinde yazmaya, hakkında yazılanlara aldırmamaya devam etsin. Öpüyorum yanacıklarından.

Gel bacım sarılıcam gocaman gocaman.
hakaret etmemiş en fazla eleştirmişimdir. kırdıysam yine de affola...
Nadia.

Lelaffuzu çok güzel olan kelime. Yanlışlıkla evlenip çocuğum olursa ismi Nadia koyabilirim.
boş beleş bir yazar. linç edilmek istemem ama kadın olduğu için hep ayrıcalıklar tanınıyor bu hanımefendiye. mesela bana keko dediği için şikayet ettim her yere hiç bir yaptırım uygulanmadı.
kasap gibi kırılgan bir minnoşa keko diyerek rengini belli etmiştir.

nasıl bu kadar kötü ve acımasız olabiliyorsunuz anlamak güç.

kasap sen üzülme karşim, onlar kaybeder.
Beşiktaş lı. Gerisi teferruat.
https://m.uludagsozluk.com/e/41366733/

Acımasız yazar..

Üzmüştür...
Kasap son çizgimizdir..
Olgun entrylerine rastlasam da ben de kendisinin hem yersiz gereksiz övgüye hem gereksiz yersiz itham ve yergiye maruz kalan bir yazar olduğunu düşünüyorum.
Öncelikle burası insanların farklı konularda görüş ve bilgilerini paylaşması gereken bir ortam, arkadaş/çevre edinme ortamı değil.
Zira her entrysinde kadın yahut erkek olduğunu çabasındaki yazarların alayına uyuzum.
Kendisi ise Bana fazla narin, mızmız, çıtkırıldım bir insan olarak geldiğinden pek sempatik bulamıyorum.
Ayrıca sözlükteki troll başlıklar kadar, belli başlıkları sürekli olarak hortlatıp aynı konuda 192837456 tane ve birbirinin aynısı entry giren, sözlüğü provakate eden solcu kisvesi altında terörist sevicilik yapan sözlük mensuplarına * da tepki gösterseydi o zaman samimiyetine inanırdık.
hangi entryde kadın olduğumu belli etmeye çalışmışım? ayrıca zaten nick direk söylüyor neyini belli edeyim ya da neyini saklayayım?

bulaşma çabası vallahi bu başka bir şey değil. hem gelip abuk subuk yazıyorlar, hem faturayı bana kesiyorlar ne güzel.

terörist sevicilere ses etmemişim. nerde terörist varsa allah belasını versin. insanların üstüne bir şeyleri yapıştırma çabanız takdire şayan.
11.nesil çaylak.

Ne yazdı, ne yaptı da çaylak oldu?
Yönetim çok acımasız..

Edit: hatlar karışmış.
artık silik yemesi gereken yazar. entrylerinde hep bir hakaret var.
Nerede terörist varsa allah belasını versin diyor, iki sene evvel "eline silah almadığı sürece kimse terörist sayılmaz" deyip pkk'nın sözcülüğünü yapan tipleri savunuyordu.

Senin terörist algın da bi garip sanki.

Kürt yazar. Hah.
kürt değilim. hem olsam ne farkedecek? geçmiş zaman hatırlamıyorum ne yazdığımı ama kimbilir ne yazdım ne anladınız...

bişey demiyorum artık. kendiniz çalın kendiniz söyleyin ne diyim.
bana pilav ısmarlayacaktı. iki senedir bekliyorum.
Çin'den mi geliyor pirinçler anlamadım ki?
(#42149365).
en az iki çocuk annesi miymiş, şaşırdım bir an.
sözlüğün ortalamasını yükseltenlerden.
Entryde okuldan gelen çocuk benim arkadaşlar. Canım anam.
(bkz: #42208519)
üzdün.
Sözlüğün eski, kemikleşmiş, yazdığı okunur, fikri dinlenir ulu kadınlarından biri.
Doğru söylediği için, dokuz köyden kovulan tayfadan.
Ama umurunda mı, tabii ki değil! Kişilikli olmak böyle bir şey işte!
Uzun zamandır kendisine sözlükte denk gelmiyor idim, sonradan yeniden sık ortada görülmeye başladı. *
Fakat nickaltını her framede gördüklerinde hep birbirinin aynısı ve yapış yapış vıcık vıcık övgü entarileri giren tipler ultra itici duruyor.
yazdıklarından yola çıkarak çok güzel biri olduğuna kanaat getirdiğim dişi yazar. iyi yazmalar.