bugün

i don't love you
Helena gibi harika şarkılara sahip bir müzik grubu.
welcome to the black parade adlı güzel bir şarkıları olan dağılmış grup.
2000 furyasından faydalanan punk rock grubu.

Helena, welcome to the black parade , famous last words şarkıları güzeldir.

sonrasında herkes gibi onlarda kayboldu.
vokalinin bir masal kahramanı olduğunu iddia ettiğim gruptur.

Gerard way, bir programda telefon bağlantısına katıldığında nerdesin sorusuna direkt "tuvaletteyim" diye cevap vermişti.*
Yaptıkları müziğin çok kaliteli olduğunu düşünüyorum sözler ses gerard way gibi seven biri olsun isterdim karşımda öyle güzel sevmiş ki sırf emo diye grubu eleştirenler falan var sizin my chemical romance ile işiniz ne gidin tiesto dinleyin. Şu şarkısı bu şarkısı çok güzel diyemeyeceğim çünkü kötü şarkısı yok ama mama parçası en çok takıntı yaptığım parçasıdır. Keşke dağılmasalardı.
the ghost of you, welcome to the black parade şarkılarına bayıldığımdır. yolda yürürken kulaklıklarla dünyayla bağlantı kesildiğinde dinlendiğinde daha da bir güzel olandır.
şimdi liseliler hangi şarkıyla depresyona girecek, neden dağıldınız denilesi.

klibimi de bu günlerimize çok uygun;

https://www.youtube.com/watch?v=uCUpvTMis-Y
Çemikıl demişliğim var.

Dalga geçmeyin o zamanlar küçüktüm. Artık küçük dağlar benim. Hatta karşıki dağlar cenderme. Çok şükür.
Kim ne derse desin şarkılarını harika bulduğum, çoğu zaman beni hayata bağlayan gruptur. Vokalistleri Gerard Way aşk ve ölümü öyle güzel anlatırki şarkılarında, dinlerken damarımdan uyuşturucu enjekte eder gibi hissederim. O ses, çoğu zaman ciddi anlamda teselli verir. Adam öyle bir söylüyorki, o sözler o kadar güzelki, o kadar nefret dolu, acılı ve iğneleyicidir ki.. Sanırsınız cidden sevdiği ölmüş. Grubun dağılmasıyla, gruptan en çok nefret edenler hayranları olmuştur. Fakat hala dinlerim. Her şarkıları 24 saat boyunca üst üste dinlenebilir.
(Bkz: rock is not dead!)
Famous last words şarkısı güzel olan grup.
bir kaç güzel şarkısını arada dinlediğim grupçuk. eski grupçuk desek yeridir artık.

ne yalan söyleyeyim tarzlarını çok sevmekle beraber bu kadar çabuk dağılmasına da pek şaşırmadım.
bu sabah resmi sitesinden dağıldıklarını açıklamış grup. ya da gruptu.

doğru dürüst dinlemezdim bu adamları ben. tek şarkılarını bilirdim zaten, helena. lise 1'de miydim neydim. arkadaşlarım dinlerdi. emo diye bi tabir bilmiyorduk o zaman ama arkadaşlarım klibini izlettiğinde bu tipler ne la demiştim şöyle bi. gerard way de yüzünü gözünü öyle boyamasa yakışıklı çocuk idi. neyse. güzel şarkıydı vesselam, biraz fazla emo olsa da klibi de iyiydi.

http://www.youtube.com/watch?v=KSNKCfxcYvE

dağılmaları sebepsiz üzmüştür.
gripin çakması.
şarkı söylerken kendisinden geçen, eline mikrafon verildiğinde susmak bilmeyen, elinden mikrafon zorla alınan, sahnede durmadan şeyiyle oynayan bir solist (gerard way), dilini yutmuş, ancak konuşma fobisini yavaş yavaş yenmeye başlamış, aynı zamanda gerard'ın kardeşi olan basçı mikey way, sahnede gördüğü kişiye yavşamaktan zevk alan evli ve ikiz kızlar + bir erkek çocuk babası, ayrıca vampire money adlı şarkıda gerad'ın sorduğu "how about you frank?"* sorusuna "all night, baby" diye cevap vermiş bir gitarist (frank iero)** ve yine insana en yakın olan diğer bir gitarist ray toro, ayrıca kendisini jason segel'e benzetmekteyim, gibi kimseleri barındıran 2001 yılında kurulmuş punk rock grubu. ayrıca yaptığım bir tespite göre kimsenin karısı bi' boka benzemiyor, arkadaşlar galiba daha çok huyla suyla ilgileniyorlar, ya da daha başka şeylerle.*
demolation lovers ve skylines and turnstiles şarkıları *, the ghost of you şarkısı ve klibi insanı melankolik bir zamanında fena dağıtan grup.
i'm not okay şarkısının sahibi.
(bkz: bir my chemical romance vardı ne oldu)
uzun zamandan sonra entry girildiğini görünce öldüklerini sandığım grup, gerçekten ne oldu ya hu? bir ara çok popülerlerdi.
uzun süredir dinlemediğimi fark edip, dur lan bi dinleyeyim diyerek en sevdiğim şarkılarını açtığım, geriye doğru bi flashback yapmamı sağlayan güzel gruptur.
(bkz: famous last words)
(bkz: skylines and turnstiles)
(bkz: the ghost of you)
budur efenim:
http://www.youtube.com/watch?v=nJZhYpXlFls
the ghost of you şarkısıyla vuruldum kendilerine i dont love you yuda severim ama the ghost of you da o acıyı hissedercesine söylediklleri ve kliple resmen özdeşleştiklerinden beni kendilerine bağlamışlardır. tarzları önemli değil greendayden ve bir kaç gruptan sonra yürü be dediğim nadir gruplardan.
http://www.youtube.com/wa...qn_vdfm&feature=share
helena şarkısı ciddi ciddi bağımlılık yapan grup.* *
welcome to the black parade gibi harika bir klipleri olan grup.
na na na şarkısı dinlenmeye değer grup.