bugün

modem control register (modem denetim saklayıcısı)
the black parade adlı yeni albümü çıkmış bulunan grup...
klipleri izlendiğinde insanı gülümsetebilen bir emo grubu.*
süfer bi gruptur.keşke rockncoke a gelse denilir.yanında bi de greenday gelse dadından yinmez.welcome to the black parade ve i dont love you süper şarkılardır.dinlenesidir.
bunu dinleyen bunu da dinledi,

(bkz: hedley)
kasabianın ayar verdiği grup. ciddiye alacaklarını bile sanmam, zira emolar, onlara ne...
billboard dergisi sayesinde welcome to the black parade parçasıyla tanıdığım ve performanslarından çok etkilendiğim tam olarak rockçı diyemeyeceğim bir gruptur.
kliplerinin çoğunlukla çok güzel olduğu, diğer punk gruplarından çok daha farklı ve kaliteli şarkılar yapan grup. özellikle helena'nın klibini izlediğiniz zaman kendinizden geçiyorsunuz. albümleri için:

(bkz: I Brought You My Bullets You Brought Me Your Love)
(bkz: Three Cheers for Sweet Revenge)
(bkz: Life on the Murder Scene)
(bkz: The Black Parade)
Eserlerinin başı ile geri kalanı pek ilgili olmayan grup
(bkz: welcome to the black parade)
(bkz: famous last words)
bir arkadaşıma emo bunlar diyince linç edilmek üzerydim, artık emo demiyorum ama tarzlarınıda pek anladım sayılmaz.
gerard way(vokalist) tarafından 2001 yılında kurulan post hardcore tarzı müzik yapan grup.

çıkarttıkları albümler şunlardır:

2002 - I Brought You My Bullets You Brought Me Your Love
2004 - Three Cheers for Sweet Revenge
2006 - The Black Parade
2006 - Life on the Murder Scene

2005'te çıkarttıkları mama ve 2007'de çıkarttıkları teenagers adlı parçalar oldukça beğeni toplamıştır.
cok sevdigim, ozellikle sinirli ya da uzuntuluyken sesini sonuna kadar acip dinledigim, bana iyi gelen grup.
"ı dont love you" adlı, insanı kendinden geçirten bir şarkıları vardır.sözleri şöyledir:

Well, when you go
Don't ever think I'll make you try to stay
And maybe when you get back
I'll be off to find another way

And after all this time that you still owe
You're still the good-for-nothing I don't know
So take your gloves and get out
Better get out
While you can

When you go
Would you even turn to say
"I don't love you
Like I did
Yesterday"

Sometimes I cry so hard from pleading
So sick and tired of all the needless beating
But baby when they knock you
Down and out
It's where you oughta stay

And after all the blood that you still owe
Another dollar's just another blow
So fix your eyes and get up

Better get up
While you can
Whoa, whooa

When you go
Would you even turn to say
"I don't love you
Like I did
Yesterday"

Well come on, come on

When you go
Would you have the guts to say
"I don't love you
Like I loved you
Yesterday"

I don't love you
Like I loved you
Yesterday

I don't love you
Like I loved you
Yesterday.
diğer sikik emo gruplarına göre daha az sikik olan grup eh iştenin ötesine gidemezler. en başarılı şarkısı sanırım ghost of you dur.
cancer adlı şarkıya çektikleri klibin duygulandıramayacağı insan yoktur.
son olarak live albüm çıkaran, emo olduğu söylenin fakat alternative rock, alternative punk yaptıklarıda bilinen grup. aslında ne yaptıkları önemli değildir, seven sever arkadaş.

yeni bir üyenin katılması söz konusu olan grubun, yeni albümünde punk rock tadında birşeyler yapacağı söyleniyor.

ayrıca grubun ritm gitaristi kendisinin solist olduğu bir grup kurmuştur. (bkz: frank iero)

thank you for the venom, helena, ghost of you, famous last words ve welcome to the black parade tadına doyulmaz şarkılardır.
en beğendiğim gruplardan biridir. gerard way beni gruba bağlayan önemli ayrıntılardandır. ilk albümleri "I Brought You My Bullets You Brought Me Your Love" dır. ikinci albümleri "Three Cheers For Sweet Revenge" dir ve o sene platin plak aldı. üçüncü albümleri ise "the black parade" dır. bence en güzel albümleride "the black parade" dır. en güzel single ise "demolition lovers" dır bana göre. dinlenesi bir şarkıdır.
i'm not ok şarkısı dinlenebilecek gruptur.
dead adlı şarkılarıyla tebriklerimi kazanan solistini fazla birşeye benzetemedigim halde her ne hikmetse 12-17 yaş arasında kızlar hastalık derecesinde aşıklar bu adama. punk grubu.*
Emocore müzik grubudur.
Tavsiye edilesi şarkıları vardır.
(bkz: Helena)
2010'nun bahar ayların da yeni albümü çıkıcak olan grup.

grubun solisti gerard way bu albümün , bi önceki albümleri "the black parade" dan tamamen daha farklı ve kısa sözlü şarkılardan oluscağını söyledi.
ayrıca albümün prodüktörü pearl jam albümlerin de prodüktörü olan brendan o'brien.
2006 yılı civarında "helena" şarkısı ile tanıdığım rock grubudur.şarkıları ve klipleri beni son derece etkiler.müthiştirler...
na na na adlı şarkılarıyla geri dönüş yapmışlardır.ayrıca gerard way in kırmızı saçları rihanna dan güzel olmuş.birde emo hallerinden sıyrılmış gibiler sevindirici.
i dont love you şarkısının herkes tarafından mutlaka dinlenmesi gerektiğini düşündüğüm grup. son dönemlerde tamamen emocore türünü benimsemişlerdir. zaten şuan piyasada olan birçok emo band my chemical romance den hem müzikal, hem görünüm, hem müzik türünde etkilenmiştir.

not : solistleri gerard way 9 nisan doğumludur.
sırf emo oldukları için gereksiz yere eleştirilen gruptur. her emo grup sikimsonik şarkılar yapıp orasını burasını kesicek diye bir şey yok. **
güncel Önemli Başlıklar