bugün

bu kişi benimdir bizzat. zira hatun kişim mutfak harici bi yerde sigara içirtmiyor arkadaş.
cümleyi "yemek yapmayı sevmek" anlamında kullanmazsak benimdir. genelde vaktimin çoğunu mutfakta geçiririm. neden böyle yaptığımı bilmiyorum. düşünmeyi ve sorgulamayı yalnızca önemli bulduğum anlarda yaparım.
valla ben cok severim. hatta mutfakta yatmayi daha cok. gece yemek yemek yada mutfakta televizyon falan super.
bir ali nazik yaparım, parmaklarınızı yersiniz.
gerçi bütün yemekleri yaparım da bunda daha iddalıyım.
bölümüm de olan erkeklerdir. öle çekici felan değiller yani. kıllı kollarıyla hamur felan yoğuruyorlar.
bize denk gelmez öylesi.
kocameme mi yazıyor orda *

biz de biliyoz yumurta kırmasını nolmuş.
(bkz: sözlük benden bahsediyor)
efendim yakında kitchenhack isimli bir restaurant açmayı da planlamıyor değilim (bkz: buralar reklam kokuyor)
(bkz: mutfak fantezisi)
Bahsi geçen mutfak öğrenci evine ait değilse,

kolay kolay evde kalmayacak erkektir.

Kendisi aşçı da olabilir.
yemek yapmayı seven erkektir. bu doğrultuda yaptığı yemeklerin tadına bakan insanların yemeğini beğenmesini de ayrı bir seven erkektir.

şahsen ben yapıyorum diye söylemiyorum ancak hobilerinden birisini zevkle yaptığı için çoğu kadından çok daha lezzetli yemekler yapabilen erkektir.

evlenilecek erkek olduğu rivayeti dolanır.
mutfakta zaman geçirmek kadar güzel bir şey yoktur. sevdiğim tatlıları, yemekleri teker teker öğreniyorum. az kaldı aşkım, anneöee bana şundan yapsana diye peşinde koşmalar. yaşası özgür göbek hareketi.
bir şeyler üretmekten zevk alan erkeklerdir. yapar yapar yerler. birileri yaptıklarını yerse ve beğenirse daha da eğlenirler..

bir şeyler yapabiliyor olmak güzel lan ne bileyim..
Ben mesela yatay kalıpta dikey şeklinde kek yapıyorum, sabah 7'de fırından hamur alıp pişi yapıyorum, hatta bunları yaparken kafama da tülbent bağlıyorum. Elimden gelse mutfaktan çıkmam, o derece.
Hic sevmem. Yemek yapmadan once bir onceki yemegimin bulasigini yikar, en pratik sekilde yemegimi yapar sonra da sktir olur giderim calisma odasina.
Mutfak iyi kullanmayı bilen için en iyi meditasyondur arkadaşlar.
Mutfakta çok zaman geçiren bir erkek olarak önerimdir el becerisine güvenen her erkek mutfağa girsin çünkü çok eğleneceksiniz.