bugün

Muhalefet kelimesinin ete kemiğe bürünmüş hali. Siyaset arenasın thor'u.
50 entrysi bile olmayan adamların entry girip çomar karalaması yaptığı kişidir.
Sık dişini ince reis. 2 cuma 1 bayram namazı kaldı.
görsel
bu aktroller cidden kafayı yediler herhalde.
görsel
Türkiyemiz için bir umuttur. Heyecan ve umutla bekliyoruz.
freni patlamış damperli tır gibi yokuş aşağı geliyor iki gözümün çiçeği.

karşısında ne tayyip ne bahçeli durabilir. götünü seven kenara çekilsin.
Bana birini hatırlatıyor ama kimi ?
görsel

Ne ile ilgisi vardı maareem?
ay ne güzel adam, keşkee benim cumhurbaşkanım olsa.
adını görünce insanı hüzünlendiren şahsiyet olup 24 hazirandan sonra siyaset arenasından çekilecek kişidir. yazık...
24 hazirandan sonra unutulup gidecek siyasi pop star.
benim fikrimce adaylar arasından ülkeye en iyi gelecek ve de atamın kurduğu partiyi kendine getiren şahıstır.
hadi diyelim ramazan günü bira içen başkan adayı. sayın amk aktrolleri. benim için hırsızlık yapmadıktan sonra hiç sorun yok. vatandaş cebine giren paraya bakıyor. gerisi boş. bık bık yapmayın. naşşş.
Atanamayan öğretmenler hakkında sözleşmeli ve ücretli öğretmenliğin kaldırılacağını, öğretmenlerin kadroya geçirileceğini, mülakatların kaldırılmasını yüzbinlerce atanamayan öğretmene vaat eden Cumhurbaşkanı adayı.
Adam size sponsor olmuş gibi davraniyonuz aq.
türkiye dindar bir ülkedir kusura bakmasım dindarlık hiçbir şekilde alt politika söylemi olmaz strateji doğru görünmedi bana belki birkaç yerde temel atma törenine katılsa falan zorlayabilir.
http://www.cumhuriyet.com...ari_ince_yle_bulustu.html

asansörde birbirine selam vermeye korkan insanlardan,hiç tanımadığı insanlara yemek ısmarlayan ruha dönüşmüştür
gezi ruhu..
bu ruh şimdi sandıktadır.sandıkta vücut bulacak.
haydi ülkem, bu vücüt dimdik ayağa kalkacak
ankara
istanbul
izmir
ege'm, akdeniz, senide bekliyoruz konya..
Konuşmaları, insana ve topluma yaklaşımları, sorunları tespit ve çözüm öneriyle " tebessüm " etmeyeceksen oy verme der gibi gülümseyen bir cumhurbaşkanı adayı.

Not: birilerine çok fena dert olmuştur.
Sandiga gitmeyecek notr bir aday olarak sunu net soylemeliyim ki ciddi donek, oy yuzunden ideolojik kaygi guden ve ona gore kalip alan, acemi, uslup yoksunu bir aday.

Bakildiginda tayyip yillarca din ile halki uyuttu, kandirdi cumlelerini bugun bizzat kendi yapiyor ve hicbir sey olmamis gibi davranabiliyor.

Sen bir ramazan alkol alip ki beni gram ilgilendirmez diger ramazan adaysin diye basortulu anneni secim propaganda araci olarak kullanirsan sayin ince kusura bakma, kullanilip atilacak bos adamsin.

Artik bu kabina gore ideoloji anlayisi mide bulandirdi.
Hepsi icin dik durmak artik bir zul.
yıllardır chp’nin başına geçsin diye boşuna yırtınmadığımızı bize ispatlayan cumhurbaşkanı adayı. cumhurbaşkanı olamazsa en kötü istanbul’da belediye başkanlığına aday olsun 2019’da, garanti alır.
su an sadece kurallara gore oynuyor. maalesef turkiyede buyuk bir azinlik var ki din elden gidecek diye odu kopan. sen bu adamlara yapay zeka ile fabrikalarla gidemezsin, bu insanlar aksam 7den sonra evine cekilip, 10a 11e kadar televizyon izleyip sonra yatan insanlar. dolayisiyla ince bu adamlara da bakin benim anam da basortusu takiyor demek zorunda. karsindaki kitle bu cunku. adam da memnun degildir muhtemelen, ama oyunun kurallari bu. kurallari koyan da maalesef cahil turk milleti.

bence tek falsosu askerlik konusu. 2 ay askerlik cozum mu simdi? ben istemiyorum kardesim, 1 gun bile askere gitmek istemiyorum. ayrica diyelim ki tamam dedik, 2 ay askerlik sonrasi kamu hizmeti nedir? hadi bu da tamam olsun, bu kadar birikmis adami nasil eriteceksin?

profesyonel askerlik mantikli, ama incenin dun aksam belirttigi sey o kadar alti curuk ki, yani bu neye cozum olacak? adamin derdi iyi maasli isini kaybetmemekken 2 ay askerlik cozum mu sizce? bir de sonrasinda kamu hizmeti var. ya birakin allah askina. sacma salak isler. kaldirin su zorunlu askerligi olsun bitsin. bu kadar basit bir konu sirf milliyetcilik damarlarindan cozulmuyor, ve milyonlarca genci hayattan sogutuyor.
erdoğanın karşısına şu ana kadar çıkmış en güçlü rakip. zeki ve hızlı cevap. bir cumhurbaşkanından beklenildiği gibi. en azından prompter kullanmıyor swh
Heyecan varmı heyecan troller rte giddi an bizim yanımıza sokulmaya çalışmayın şimdiden sölemesi.
Aslında tek bir eksiği var bu adamın ; chp'li olması.
Eksi sözlükte hesap bulamayan aktrollerin, uludag sözlükte kendisini karalamaya basi attigim cunhurbaskani adayi.
Yok neymis ayni cumleleri soyluyormus lan sizin uzun gibi promterden okuyup promteri bozulunca got gibi kalmasi daha mi iyi.
Neymis bi dedigi bir dedigini tutmuyormus youtube a sadece 1 basbakan 2 erdogan yazip izleyin 16 senedir kimin dedigi kimin dedigini tutmuyor lan eskiden inkar ederdi simdi bildigin yalan konusuyor uzun.
Lan muharrem incenin özü sözü bir adam endustri 4.0 diyor , bilim diyor beyin gocunu önleyecegiz diyor
Hala kahvehane acacam beles kek verecem diyen adama oy veriyorsaniz beyin hucrelerinizi sirkeyim.
Lan bi de uzunun secmenini kendi secmeniniz ile karistirmayin ver mehteri al oyu magduruz biz dis gucler burada islemez. Bosuna 3 vardiya mesai yapmayin ak troll ofisinde.