bugün

muhahaha, puhahaha, asfdggfgaa gibi garip sekilleride vardir... aslolan cok guldugunu belirtmektir sanirim, adamlar usenmemis bir suru surat koymus oraya ama biz hala ahahahaha, kikikiki seklinde guluyoruz, kullanin teknolojiyi biraz, nimetlerinden faydalanin... ehehehehe..
gülerken çıkardığı sesleri kağıda dökmek için uğraşanların seslerini benzettikleri ve hayatlarına kelime olarak sokmalarına en güzel örnektir. *
bir de eki eki diyen gülen versiyonları var bu msn kişilerinin. bu ne ya eki eki iğrenç.*.*
gereksiz smileylerden bunalan msn kullanıcısının duygularını klavyeye dökme biçimidir,
en zevklisi de "ihiiiiiiiiiii" biçiminde gülmektir, yazması çok kolaydır.
içerisinde hafif alaycılık barındırır, ben güldüm ama sen de göt oldun anlamını taşır.
(bkz: msn messenger a msn diyen zihniyet)
zuahah , muahah diye çeşitlemeleri de vardir.
temsili gülüşten çok temsili öksürüşe benzeyen oluş.***
ahahahaha gibi abuk bir şekilde gerçekleştirdiğim eylem.
beyaz'ın programına da konu olmuş gülme şeklidir.

beyaz : ya abi geçenlerde msn' de konuşuyorum karşıdaki hız ehuehuehu diye güldü. yani şöyle bir hayal ettim de ehuehuehu diye gülen birisini hiç olmadı walla . bir de değişik konuşmalar türedi msn' de. biliyos , thatlı , v.b.

konuşmaları geçmiştir. düşünüldüğünde doğrudur ama "evet abi ya haklı adam " diyenlerin büyük bir kısmı da bu şekilde konuşur ve kendisine bu şekilde msn atmayanlara * cevap bile vermez.
o iğrenç gülümseyen iki nokta kapalı parantez smileysinin suratına, o gülümsemeye devam ettikçe tekme tokat girişmek isteyen insanların, bulduğu alternatif bir yöntemdir. ancak bir süre sonra zıvanadan çıkmış gerçek hayatta kullanılmaya başlanmıştır.
-eki eki! abi naabeer?
-ehuehe senin hatun geçti olum.
-puhaaaa! kaçırdım lan nerde?

(ehuehe güzel bi şey ama be.)
içtenliğin doruk noktaya çıkmasıdır. somurtmaktan iyidir.
soğuk anlamsız ikon koymaktansa ahahahahaha diye gülmek en babasıdır.
sanalda latife yapmak gibisinden isimlendirebilecegimiz bir harekettir.
dedeyle, nineyle ya da saygın bir kişiyle (evsahibi) konuşurken yapılmaması gereken gülüş şekli.
ahuahahau versiyonuda mevcuttur. sinir bozucudur.
(bkz: msn messengerda smiley ozelligini kapamak)
kimisi msn başında gülmekten, kahkaha atmaktan da öte resmen şdshgşsoıgjshgksdh jkzlhlk<s lksdhfsfh lkshksehf die yarılır.
zuhaaarrrrrrrrrr zuhaaarrrrr versiyonu ile karsılastıgım gün MSN den uzun bir süre uzak kalmaya karar verdim. kabus.
+: aujalıskaokadoıauodaldşa puhaha alskşodkalşodj zuhaha şlşaslşakşod eheheheh jskldjalskds muhaha.
-: ebenin amı ali sami...

(bkz: klavyeyle ilişkiye girme sanatı)
hiç bir anlam ifade etmemesi gerektiği yerde, yazılan kişiye özgüven sağlayan anlamsız harflerin halayından ötesi değildir...
sedfehrthjntyjnisx diye rasgele harflere basarak gülen bile var hatta içimizde. *
insan olun lan

:) * efektleri neyinize yetmiyor.

puhahaha koptum lan asdjkl.