bugün

görgü sahibi yazar kişisi. (#12294174)
nesildaşımdır. hoş gelmiştir efenim..
amerika'da ağlayıp duran, arada da müslüman olmayan herkesi cennet'e sanki babasının çiftliğiymiş gibi sokan bir hocayı sevdiğimi iddia etme gafletine düşmüştür, yanlış yapmıştır.
çok harika bi insan olan bu yazar arkadaşımızın geleceğe dair önemli bilgiler taşıdığını düşünüyorum, iyi yazar.
(#12622419) entrysiyle sözlükteki bayanlara selam etmiş yazardır, zeki midir anlamadım.
(bkz: #12622814) objektif entry girebilen ender yazarlardan. selam olsun.
Doğru tespitleri olan nesildaş yazar. Bundan sonra yazdıklarının takipçisiyim...
ince düşünceli , lafını sakınmayan yazardır.
"ismine doğru düzgün bir entry girilmediğine şaşırdım doğrusu bu şarkıcının." diyen, nickinin isa mesihle bir alakasının olup olmadığını sorduğum yazar. yokmuş. ha şu ilk cümleyi ise "bu şarkıcının" demeseydi yanlış anlayacaktım. seni gidi seni. *
bir ay önce bana ilk özel mesaj atan muhterem yazar. seni unutmuyacağım dedim unutmadım. ayrıca nesildaşımdır kendileri.
(#12804672) entrysiyle işte budur, helal dedirten yazar.
#13068479 " al kırdın kırdın! "
nesildaşmış harika bir yazar ya bazı troller yüzünden neslimizin adı kirleniyor, okullar açılsada troller sözlüğü bıraksa.*
(#13357468) doğru yolda olan yazar.
(#13311521) takdir ettiğim yazarcık.
yanlış bir başlık açarak olmayan bir şeyi, bir facebook hurafesini yazmıştır. sonrasında ise haberin yalan olduğunu öğrenmiş, başlığı açarken yazdığı ilk entryi silmiş ve bunu özel mesajla bildirmiş bir de sonuna özür ekleyerek sağduyulu, medeni bir insan olduğunu göstermiştir. hatasıyla yüzleşme, hatasını kabul etme olgunluğunu göstermiştir. teşekkür ediyorum kendisine.
#13629879 yine kırdı.

olm o nasıl fentağzi ya ahaha.
#14339268 ile aynştayn olduğunu yedi düvele duyuran bir yazar.
biz de yedik.
can bonomo ile adaş olan yazar. sever mi bilmem ama.
tamı tamına 123 cümlelik mesajıma tek kelimeyle cevap vermiş ve kapanışı "çatla meraktan" diyerek yapmış yazardır. sonra da ortalıktan kaybolmuştur. ismi verilmiş ben de saçlarının dalgalı olmadığını, kıvırcık olduğunu belirteyim. diğer yazarlar da birkaç özellik söylerlerse kafadan bir can oluşturabiliriz..
(#15425867) kendisini tebrik ediyorum. ilk defa bir fenerbahçeliden böyle sözler duyuyorum.
(bkz: #15668488)ah be azizim. hala bazı örümcek beyinli (!) hanımlarınız bu adama oy vermeye devam ediyor. kendi devletini kuracak adam sonunda. Tayyipçiler islam Devleti.
(#16816834) demek istediğini anladım güzel kardeşim.
http://youtu.be/tTSnjyOevAI
arkadaşlığımızın üçüncü yılına girmeden önce kendisi hakkında geçen gün düşündüğüm şeyi yazmak isterim. "ekşi kafasında uludağ sözlük yazarı". buraya fazla olduğunu düşünmekle beraber ekşiyi övdüğümü hissettim.. sesi de çok yanıktır hannyyyy. *

edit: pis.. *