bugün

Lunpenlunger midir ne nedir onu silerdim.
Bide milyonların bacısı
Bide bide ac dc dinleyen kız ve diğer tüm ilgi budalaları.
Cinsel başlık açanlar
Her iki lafından biri küfür olanlar
Vasat troller
Sahi Moderatör olsam ne iyi olurdu sözlük pisliklerden kurtulmuş olurdu bu vasıtasıyla.
şahsıma iftira atan yazarımsılar.
Şimdi burada isim verip başımıza düşman edinmeyelim. Hele bi moderatör olalım o zaman aklımdaki isimleri postalayacağım.
Birilerini atmak, birilerini dışlamak.... Ötekileştirmek... Hayır hayır moderatörün görevi o olmamalı..O zaman moderatör her şeyi bilen biri olur..Ki ülkemiz hep bir bilenden çekti..
taciturnn.
marjinal olup kendi kıçıma tekme basardım.
(bkz: mal yazar)
Lunpepulupeng mi ne ise o ve ac dc dinleyen kiz.
isim veripte şımartmaya gerek yok, bi kaç kansız orosbu cocugu var onları.
Taciturnn.
Yazmicam şerefsizi sonra şikayet ediyo.
kimsedir. düşünce özgürlüğü iyi birşeydir. sadece bazı yazarlar düşünce özgürlüğünü kullanarak istemeden veya isteyerek diğer düşüncelere zarar veriyor.
pkk yanlilari. gerisi ozgurdur. he bi de subyancilar falan. kulturumuz sinirimizdir.
Moderatör olsam diğer moderatörlerin kuyusunu kazarım. Otu boku siliyor ibneler.
(Bkz: konsol)
(bkz: greawraimcalhawi)
sevmedigimden degil de kicina darbe almaktan hoslandigi icin. Boyle de dusunur saygi duyarim, cancagazim ya.
(bkz: kadir1999 guclu cocuk)
Kesinlikle konsol.
Milyonların bacısı.
halamın testisleri olsa amcam olurdu tarzı tekme basma işlemidir.
"Kız düşürme" çabalarındaki herkesi.
J ile başlayan bir abaza, yağlı bir türkçü, içinde "ya" 2kez geçen bir nefret dolu bağyan, takim elbiseli varoş bu aynı zamanda da hapşırır j'nin dier kankisi, erik resmi koyup ortadünya karakterli(l.o.t.r) nick alan sıyırmış. Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Biliyorum bu liste uzar çünkü daha vardır da ben bu kadarını hatırladım. Tek beni uğraştırdıklarından değil yazarlarla konuşunca ortaya çıkanlar. Nick vermedim sonra(neresi polemik? Tanım yaptım) polemik yaratan entry diye sildiriyorlar.
siyah ince parlak külotlu çoraplı fotoğrafını bana göndermeyen tüm yazarlar.
bilisiz, dar hejirok, vinvocci .....

kısacası tüm onun bunun çocuğu teröristler.