bugün

mal gibi yazardır.
not: uktedir, kimseye hakaret edilmemektedir.
(bkz: sözlükte yüzlerce mal yazar olması)
(bkz: sözlük mal varlığını açıklasın)
Kedisine ilk özel mesaj atan şahsa 'arkadaş olalım mı?' diyen yazardır...
kedisiyle alakası olmaksızın kendisine ilk ozel mesaj atan sozluk kullanicisina arkadaslik teklifinde bulunan yazardir.
kendisi bir saat bazı insanların hayat biçimi ile dalga geçerken (mesela emo) kendi saygı duyduğu bir biçim (mesela türbanlı kız) hakkında espri yapılınca höyküren, kendi şakalarını komik başkalarının şakalarını hakaret sayan yazar.
(bkz: yazar sözlüğün malıdır haczedilemez)
(bkz: o hikayedeki mal benim)
(bkz: malbunlar)
Nickinin hakkını sonuna kadar veren yazardır.
karmasına bakarak anlaşılabilecek yazardır. trolük yapmaya başlar ama onuda beceremez. babası kalem almış, ama o gitmiş sürekli atatürk hakkında abuk subuk, aptal saptal, hödükçe çıkışlar yapmaya çalışarak dikkat çekmeye çalışır. atası kesinlikle nihat doğan olan mal yazardır. kafasında laik sistemin azgınlıkları ile ilgili şeyler döner durur. yakında atası gibi sikecekler farkında değil.
evet evet... scrikss.
Nickini haketmiş yazar. Sabah sabah nick entry uyumu ile güldürmüştür.
troll olacağı her halinden belli yazar. moderatör olsam, dakikasında silik atarım.
tam bir maldır. ben demiyorum, kendi diyor.
nickinin hakkini fazlasiyla agir mi agir bir maldir.
bir insan bu kadar mı mal olur sorusunu akla bile getirmeyen yazarımsı.
mal olsa gene iyi malin en azindan maddi bir degeri var.
an itibariyle zıçmış olabilir yazardır.
diğer milletleri karıştırmayarak ermenilere dümdüz gitmeye devam ettiği takdirde hiç korkmaması gereken yazardır.
(bkz: sikmişim ermeniyi)
Büyük ihtimalle sosyal ortamda o ırka bu ırka sallamakta usta ama gerçekte o dalga geçip aşağıladığı ırklardan birini gördüğünde merhaba diyecek kadar çekingen olan, ayrıca insanların doğduğu ve geldiği kana göre eleştiren, kendisinin bu ülkeye hiç bir yararı yokken ülkeyi sahiplenen terbiyesiz, ahlaksız bir yazar. Sıkıyorsa çıksın onların yüzüne böyle ırkçılık yapsın. Bakalım o zaman eksimi verecekler, yada çok daha acı verecek bir şeymi verecekler?

Bu ırkçı zehir kafadan kurtulmasını umuyorum.
isim yapmaya gelmiş vasat troll.
Tilki'nin bile ilk defa haklı yorum yaptığı bir yazardır. Tebrik ederim.
yakında karşısına doğru insanın çıkıp evlenmesini istediğim yazar.
gayet akıllı, evi idare edecek düzeyde bilgiye sahip bir insan.
dürüstlüğünü nickinde sergilemiş yazarımsı.
(#27815915) başlık ve entrysiyle çok ayıp eden yazar. kendisine de sözlüğe de hiç yakışmıyor.