bugün

entry'ler (621)

türkiye de insanlar ikiye ayrılır

Türkiye de insanlar ayrılmaz, birileri tarafından ayriltilir.

gorusmek icin 30dk veren kiz

Ben bugün gittim onun için tam 3 saat doğru hediye seçimi yapabilmek için ankaranin altını ustune getirdim. Kısıtlı olan paramla ona guzel bir kazak aldim. Bulustugumuzda param yetsin diye 1 haftadir simit ayran yaptim. Bugün dogum günü onu aradim ve kendisiyle sadece yarim saat gorusebilecegini söyledi. Biri söyler mi acaba nedir benim günahım? Başbaşa geçen zamanı hayal etmek mi yoksa bazi şeyleri saklamam mi?

lg

kendisinden led tv aldık bakalım.

özel mesaj almak isteyen yazarlar

sohbetim güzeldir.

o değil de pkklıların fena zırlaması

düşeceğini anlayan domuz bağırırmış.

hdp kapatildiginda yeni isim onerileri

ülkemizde bulunan anayasadan dolayı istedikleri kadar parti açabiliyorlar. sadece adını değiştirsinler yeter.

bence yeni partinin adi pkk olmalı. en azından isim çelişkisi yaşayan kürtler ve diğerleri kimin ne olduğunu anlar.

media markt

bundan 1 ay önce kasim 2015 sonunda bir adet telefon ve bir adet laptop sipariş ettim. hediye olarak 2 powerbank selfie cubugu ve ekran temizleyicide sepete eklendi. 22 sinde verdigimiz siparis 23 unde onaylanip parayi çektiler. 25 inde hala gelmediği için aradım. laptobu tedarik edemediklerini söylediler. 28inde arayip kargoya verildigini soylediler. kargo takibini gerceklestiremedigim icin aradim yaklasik 3 defa 3 farkli kisiyle geri bildirim yaptirdim. araligin 2 sinde tekrar aradim ve 24 saat icinde teslim edilmedigi takdirde yasal yollara basvuracagimi söyledim. arkadan arkadaslar acil acil diye seslenmeler geldi. 3 unde arayip kargoya verildigini söylediler. 4 unde elime ulaştı.

1. sirket tamamen yalan vaatler sunuyor çünkü kargoya en az 5 defa tekrar tekrar veriyorlar.
2. sirketin musteri hizmetleri zaten 0 baglanmak icin bazen onlarca dakika bekledim.
3. aras holdingin berbatligi ve media markt iğrençliği birleşince çileden cikiyorsunuz.
4. hala onlari dava etme hakkim var bu yuzden onlardan bir sey almaktan vazgecmeyecegim. kolay tazminatlar resmen.
5. 3 ocak 2016da da bir led tv siparis ettim bakalim elime ne zaman ulaşcak guya bugun 5te kargoya vercekler.

türk vatandaşının egitim seviyesi

insana göre değişir çünkü eğitim sadece alınan bir şey değil aksine insan kendi kendinide eğitebilir. eğitim diye kast edilen şey asla yüksek okullarda okumak aydın unvanı almak ve elit olmak değildir. kör kütük cahillik her kesimde vardır. beyaz olanda da siyah olanda da. zengin ve fakirde.

müslüman çalıyorsa islam adına çalar

müslüman çalmaz. islam adına hırsızlık yapılmaz. sizden çalınan bir şeyi geri almak sizi hırsız yapmaz.

isime gore genel ozellik cikartan yazarlar

iş hayatında ve hayatımızdaki her ciddi ortamda karşımıza bunların çıkmaması gerekir. hani boş laf dedikleri olay bu olsa gerek. bir kere isime göre genelleme yapamazsın. ha birde benim sadece kendi özel tahminim var bunlar hakkında;
hani ilkokula gider ve ev ortamında arkadaşlarının birinin ismi söylenmesi durumunda aa benimde arkadaşımin adi ondan der. bence o çocuklar işte bunlar.

11 dil bilen boğaziçi mezunu kel 162 cmlik erkek

161 di lan ne ara 162 oldu dedirtir.

kar topu nun içine taş koyan çocuk

dayak yemeyi seven çocuktur. amaci eglenmektir ama sonucunu düşünememiştir.

islama zarar veren kesim

islamla alakası olmayıp islam adı altında barınan her kesim.

her konuda başkasını dinlemek

dünyanın en berbat olayıdır. sonradan feci pişman olma imkanıniz son derece yüksektir. acabalarla yaşamayı bırakmak gerek. sonunu istediğiniz kadar ölçün farkli cikma ihtimali hep vardir.

laptopun ekranının kırılması

anakart bozulmasindan iyidir. sukredin.

öcalan asılsın kürt sorunu bitsin

asılan ve erken ölen bir çok karaktersiz sözde liderler sonradan kahraman ilan edilebilir.

buyuk gozlu kivircik kizlar

çok güzel oluyolar ya nasıl öyle tatli tatlı. süper ikilidir.

sözlük yazarlarının etnik kökeni

anadolu ve etrafından ne ararsan hepsi var. ben karmayim resmen.

gittiği her yere adalet götüren amerika

milyonlarca ölen insan adaletse ben adeletten yana değilim.

arkasindankonusulanadam

evren beğenmeyen yazar.