bugün

Yillardir tanirim, kendisini de erkek arkadasini da. Ikisi de cok duzgun insanlar. Sizin karakteriniz boyle olum ulasamadiginiz cigere mundar demece.

Aranizda bir sey olsa anlarim da bu kuyruk acisi ne lan? Kiz nickini degistirdi diye mi tantana?

Ne kadar acizsiniz amina koyayim.
Eğlenceli entryleri olan bir yazar.
Kız pas vermemiş bu da gelmiş iftira atıyor. Inandirici değil.
Selamun aleykum arkadaşlar ben geldim napiyonuz? Ehehe.

Demek eline kız eli değmemiş oğlan çocuklarının saf ve temiz duygularıyla langirt oynar gibi oynuyormuş he? Vay zilli vay. Fırfır da yapmıştır kesin.

Ne kadar doğru bilemem, bizi de ilgilendirmez zaten. Hikaye bu ya, hatun kimle ne yapacağını öyle bir kestirmiş ki buluşma olayını erteleye erteleye ağlatmış yavrucaklari buraya kadar sazan gibi dökmüş Puahhaha.

Altın günü yapıyoruz gelsenize.
Kim olursa olsun, ne olursa olsun kişiyi ifşa etmek karaktersizliktir. Sana guvenmiş bir şeyler paylaşmışsa ne yaşanırsa yaşansın bunu üçüncü kişiyle paylaşmak karaktersizliktir ve hatta serefsizliktir.

Yazarı tanımam etmem. Tanımakta istemem lakin, yine de üzüldüm. Üzüldüğüm şey ise böylesine bir zavallıya içini dökmesidir.

bu sanal alemde kimseye güvenmeyin.
Ulan sözlükte ne Zaman bir muhabbet patlasa kesinlikle kaçırıyorum yazarı.
bi olaylar olmuş ama kaçırdık yine.

bi hatunmuş.
kavganın sonuna yetiştim ne oldu panpalar burada. gelirken 1 kiloda çiğdem getirdim çitleriz. biralar kimden ?
bak yine hiçbir şey bilmiyorum bu kavgaya dair de ya off birisi anlatsın ya. kim kime hallenmiş, kim kimi tuvalette eski sevgili ile yiyişirken basmış, kim eski sevgilisinin sevişirken ki resimlerini buraya atmış neler oluyor allah ım çıldıracağım.

aynen coni.

görsel
Çakma nickli birinin suçlamalarına maruz kalmış yazar.

Ha çakma hesaplı kişinin gerçek hesabını biliyorsa söylemesi gereken yazardır.

Sözlük hatunları ona göre muhattap olsunlar o kişiyle.*

Bir nevi amme hizmeti bir nevi ben yandım siz yanmayın hesabı*
"Cem Yılmaz'ı sevmiyorum, anlamıyorum. "Diyen hatundur evde Akasya durağı, pis yedili falan izler. Film olarak tercihleri ise Sabit kanca vs dir. Uykusuz penguen falan hak getire zaten.
yahu sözlük kavgalarını neden kaçırıyorum her seferinde bilen biri anlatabilir mi bu aralar kaos açlığı yaşıyorum.

tanım: hakkında sansasyonel iddaalarda bulunulan yazar.
Birisi sirf cirkeflik amaciyla gelip hesap acmis saydirmis gitmis
Gordugum kadariyla pek bi isede yaramamis
Guzel yazan bi yazar, devam etmesi dilegiyle.
simdi bunun hatunla beyle alakası yok bence. mizahtan anlamıyosa en azından senin mizahından anlamıyosa ve kendi mizahı da yoksa olmaz o iş. canın sıkılır yani bak anlatırken bile sıkıldım yapmayın böyle şeyler.
narsist bir canlıdır. ucuz reklam peşinde koşmak için fake hesaplarla, kendi kendisine iftira atıp daha sonra "bon o hosobo mohkomoyo vorocoğom" diye gerçekleşmeyecek eylemlerin başlığını açmaktadır. tedavi edilmelidir.
çok uzun bir nick tutmaz.
(#36283124) Allaaah valla korktum Ablanın bu entrysinden. Sanki bana tokat gibi çarptı. Hani böyle kavgada insanlar hararetli der ya aynı onun gibi. Bir tırsış.
isminee tezat yazar.
anlıyor ama!
(bkz: #35552746)

yardı.
anlıyor.
Kaç tane var kardesim bunlardan yav. Bir anliyor bir anlamiyor. Ayni anda mi idare yoksa zall bey goruyorsun diymi. Neler neler.
Aslında mizahtan anlayan yazar.
Pek bi havalı.
pek bi memeli.
Ben size demedim mi işe evi getirmeyin diye. Allahım ya. Hiç mi profesyonellik yok sizde anlamadım ki.