bugün

merak edilendir. bir kahve içebiliriz?
adamdaki inat bende olsa şu an abd' de profesör olurdum.
inanılmaz bir inadın son zincir halkası olan soru. ama kabul etmeyecek, söyleyeyim.
--spoiler--
bana da evlenme teklif etmişti mini bacım, inanma. kanma buna :(
--spoiler--

ettim de ne oldu cevap vermeye tenezzül bile edilmedi...
Hani bana aşıktın lan kasap.
Hayır. Başka sorusu olan*
kasap'ı ilk reddeden kız olmak onur verici olsa gerek...
(bkz: dissosiyatif kimlik bozukluğu)

Geçen hafta kendime aşık oldum, 3 gün önce teklif ettim, dün kendi kendimi reddettim. ilgiye acım, hoşuma gidiyor iltifat. Dinimi her yerde savunurum ama memişlerim de gerçekte 75 olsa da 90b diyorum her sorana. Yüzüm erkeksi ama aşırı seksiyim bence. Bazen de gösteriyorum ama asla vermiyorum, keşke verebilsem ama kafamda deli sorular falan filan... Nasıl bir şeyim ben de bilmiyorum. Kaç kişiyim ben de çözemedim.
--spoiler--

Hayır. Başka sorusu olan

--spoiler--

ortak altılı yapar mıyız ? 2-3 kişi daha katılırsa şans daha da artar. kasap olmasın ama bastığı yerde ot bitmez bunun ilk ayaktan yatarız..
Ya sabır ya selamet... Herkes psikolog her herkes psikiyatr mübarek. Derdi olan özelden açık açık söyleyebilir çözebiliriz bence. Saçma tahlillerini millet görmek zorunda mı?

Yaparız abim 9 yaşında başlamıştım ben babamla ganyana.
kasapçım kusura bakma ama bu kızın bu teklifini kabul etmesi, hitler in kübaya devlet başkanı olmasından daha düşük bir ihtimal.
Sözlükte ilgi minniemay e kayınca başka sözlük yengeleri kıskanıyor sarıyor ona göre yürüyün.
en azından denedi adam. olmadı, olabilirdi de.
ulan ebbır sende zamanında eskiamaeskibiri denen güzel kızçeye yürüdüğünü bilmiyormuşuz gibi gelmişsin adama laf çakmışsın, herkes ekmeğinde işte kardeş, idare et.

tanım; bir soru.
bir çay bahçesi var orada çay içebilirz mesela.
üstünden neredeyse 1 yıl geçmiş çıkma teklifidir. 1 yıl sonra tekrar sorma istediği duydum belki beni daha iyi tanımışsındır ve bu sefer evet dersin?
(bkz: #46284653)
istikrarlı biriyimdir...
Cinsel acligin afrikasinda kimbilir haftada kac tane meric ayni seyi yaziyodur.
Hedef 2025 diyoruz, o vakit…

Vay beee.. adam ilk defa reddedildiğinden beri ukrayna’da sular duruldu, batı şeria’da savaş başladı, henry kissinger öldü, kızıl elma havalandı, genel seçimler gerçekleşti, dolar 30 lira oldu ve sonuç? ikinci kez reddedildi..