bugün

twitchte gece gece denk geldiğim eski yazar belki de hala yazıyordur kim bilir, selam olsun kendisine. twitch kanalını kendi açıklarsa açıklar, selametle
Troll olmaması dilenen eski bir yazar. Trollük yapacaksa hoş gelmemiş. Yapmayacaksa hoş gelmiş.
Ooo reis Hoşgeldin gider ayak sözlüğü karıştır öyle git.
(img:#2312267)
zall'ın yalvarıp yakarmalarına dayanamayarak sözlüğe geri dönen yazar.
yahu bu ismail'in gözyaşlarını dindirebilmek için zoraki trollük yapıp, seksapel enerjimi yeniden umuma tahsis etmeye ne gerek vardı. keşke sözlüğün yeni nesil varoşları yokluğumu doldursaydı da ben de 2023'ün bana en güzel hediyesi green cardımı almış, vatan topraklarını terk etmeye hazırlık sürecimi sükunetle geçirseydim.

Off ismoş... bunun karşılığını senden nasıl alacağımı çok iyi biliyosun. bak aşkım, şurdaki 5 x large arı maya kostümünü bi dene hadi. Olmazsa büyüğünü alırız.
Geri dönmüş yazar.
çok garip entryleri varmış. acayip değişik kelime haznesi var. zamanında baya troll yapmış.
sözlüğün en taş hatunu esra bence.
Valla ne yalan söyliyim sözlüğün gelmiş geçmiş en en taş hatunudur. Yüzünde farklı bir çekicilik vardı bu kızın. Troll mroll takılıyo diyolar da ben yazdıklarına çok bakmıyodum başlığa girip galeriye göz gezdiriyodum. Ne yazardı çizerdi hatırlamam. Twich miviç takılıyosa linklenmeye razıdır bu kardeşiniz.
sözlükte bir zamanlar sol frame i işgal ederdi. sözlük kızlarının nefret yazılarına meriçler laf yetiştirmeye çalışırdı.
hey gidi günler hey...
Hoş gelmiştir. Ablasını pek dinler sözünden de çıkmaz.
öldü diye duymuştuk.
Vay be eski halinden eser kalmamış.
hani silik yazarlar geri dönemiyordu?
Güzel işsizlik valla.

Pehh.
15 yaşında sözlüge üye olmanın övünülecek birsey olduğunu düşünmüş yazar. 17 yaşımdaki halimle surda yazsam ne rezaletlere imza atardım bundan ben de eminim bak. Insanlar şu zamanda 20li yaslarda oldukları halde sözlükte hala ergen atak gecirirken o yaslarda burda koca koca adamlara laf yetistirmek davranıslarda dikkat cekici olmaya sebep olur. Amacın bir marka olmaksa yolun açık olsun bence yeterince güzelsin ve gülüşün cok güzel bacım. Ama sözlüklerde tanınmak gelir kapıları açmıyor, acsaydı erector emekli maaşını bulgarda degil italyada filan ezerdi. Canlı yayın olaylarında basarılar ve bol kazanclar diledigim yazar.
6 sıfır atılmış gibi çıkmış ama olsun seviyoruz. Swh.
Helal vallaha. Direniyor ısrarla.
görsel
15 yaşında karindesenjackinkizkardesi kullanıcı adıyla uludağ sözlükte dijital platforma gözlerini açmış troll bebek. 17 yaşında milyonlarin bacisi'na evrilmiştir ve milyonlarin bacisi ile daha genç yaşında sansasyonel bir kimliğin mimarı olmuştur. sol frame'den engellenerek hızı kesilmeye çalışılmasına rağmen durdurulamamış ve 2021 yılına gelmiş olmamıza rağmen onu bacı olarak tanıyan bir kitleye sahiptir. farklı kullanıcı adlarıyla inci, ekşi gibi platformlarda yıllarca yazıp çizmiş ve hayatının 5 senesini çeşitli sözlük platformlarına armağan etmiştir. Periscope ilk çıktığı zamanlarda başladığı canlı yayın deneyimlerini günümüzde twitch'te yayın yaparak geliştirmeye devam etmektedir.
7 sene önce onlyfans yoktu tabi buralarda harcandı garibem.
twitch çalıntı kredi kartı olaylarında adının geçmesiyle birlikte uludağ sözlüğün legal, illegal her masada olduğunu göstermiştir.
hayret lan nerde bu, evlendi herhalde amk :d
https://www.youtube.com/watch?v=m19V4G89ln4
Cardi- b.1
Kendisi twitch'te fena olmayan bir izlenmeye sahiptir.
En son diktirip türban takmıştı. Sanırım müteahhit koca bulmuş
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar