bugün

ispanyolca ve fransızca bal anlamına gelen sözcük.
4. nesil yazar, hoşgelmiş.. nice entarilere..
an itibari ile, en son yazar olmus 15 essis bünyenin sonuncusudur.

yazarlığı hayırlı olsundur.
rüyaları gerçekleştirmenin en iyi yolu uyanmaktır diyen yazar.bu sözüyle beni bitirmiştir.helal olsun.
an itibariyle antalyalı olduğunu düşündüğüm yazar *
iyi ki doğdun, mutlu yıllara dediğim yazardır..
tanımam etmem ama içimden geldi... iyi ki doğmuş yazar...
doğum günü kutlu olasıca yazar.

edit: bunu kötü oylayan zihniyet acaba neden kötü oylamıştır bir açıklık getirsindir. ne yani doğmasa mıydı miel, o kadar mı hayatta olmasından rahatsızsın? yoksa doğum günü kutlamak günah falan diye mi?
bugün birilerini mutlu etmek istiyorum. yeter mi bilinmez ama, doğum günün kutlu olsun.
iyi ki doğmuş yazar. önceden söyleyeydi hediye falan alırdık.*
dogum gününün bugun oldugunu görmemle kutlamaya karar verdigim yazar. nice mutlu yillara.
nazik ki ne nazik yazar.*
az önce adıma başlık açıp hoş geldin diyen ve beni de pek mutlu eden nazik kibar sözlük yazarımız.* *
bıkmadan usanmadan okul yakınması dinleyebilme kapasitesine sahip olan yazar.
radiohead sever bir yazar arkadaşımız. müzik ile ilgili her entry sini okumak bir zevk. bir eğlence. hatta bu alemde tek eğlence.**
mimi minnacık ama yüreği kocaman mavi gözlü devin hayranı geleceğin en iddalı hukukçusu... güzel insan.. *
hukukçu olucam deyip bana kandırıkçılık yapmış yazar. ama hala iddali benim en iyi psikoloji uzmanı olucak yazarı.
sol frame'de ismini görüp, nick altındaki entry'leri okurken msn'de yine miel nickli uzaktan bir arkadaşımın online olmasıyla; adamı "nooluyo lan?" eden nicktir. yoksa!?
aynı aura gibi değer bilen, dert dinleyen, sohbetine doyum olmayan...
tatlım balım yerim yafrum diyorum diyorum * kustu bana ama. Ama anlayabilmiş değilim doktor olan o hasta olan ben :( yav hasta kapris yapar doktor değil ama anlamıyorki. Ama her dem yirim yazarı. *

he birde eyleme katılıyormuş kız başına otur evinde oku okulunu diyorum kişisi.
aura'nın benden çalamayacağı arkadaşım.

(bkz: orada bir köy var uzakta)
şüphesiz ki basamakları karıştırmış. genç bir yazar olacağı çağda bilgin olmuş çıkmış. deli:)

not: kesin erkek.
yafrumm yafrumm diyorum ona sadece buyumuşte doğum gunu olmuş * * :) iyi ki varsın şeker ötesi varlık.
doğsaydı eminim kutlu olacak yazrdı. daha önce (doğal olarak) doğduğuna göre kutludur heralde. değişik duygular içerisindeyim.
(bkz: lindsay monroe)