bugün

Midye gorecelidir ama bence uretilen kokorecler standartdir.

Kokoreci guzel yapan tuz, baharat ayari ile taze ekmektir. Bir de pisirme ayaridir.

Yoksa yok şuranın kokoreci iyi, yok buranın kokoreci sahane falan bos isler.
adam kokoreci de belirli bir yerden alıyor, midyeyi de...işin içine yaptığı katkı sadece onu satmak. midye yapmak ya da kokoreç çevirmek zor bişey diil ki...biz evde kokoreç yaptık - hem de almanya´da- adamlar bi kokoreç verdiler, gerizekalı diilsen onu iyi çevirirsin yani.

üstelik kokoreç çok da ucuz bişey...altına tepsi koy, fırında 1,5 saat da arada üstüne yağlarını koymak suretiyle mis gibi olur sana...ahmet´ten iyi kokoreci evde yaparsın...

öyle hazır yemek olayı bana artık biraz garip geliyo...baklava falan olmadıktan sonra, herşeyi aslında kendin evde hazırlarsın...

almanya´da da kaesespaetzle diye bi olay var, bi porsiyonu 10 euro falan...biraz un biraz yumurta, tuz biberi karıştırırarak yapılıyo, sonradan üstüne peynir rendeleniyo...maliyeti 50 cent bile diil...bi kilo undan ki 60 cent falan, adamlar 200 euro para kazanıyolar...
Kokoreçi kokoreç yapan kullanılan yağdır...

Yağ donuk kalitesizde ağzınızda kötü bir tat, tabaka kalır.
Abimiz isini cok seviyor belli de sosyal medyaya butun butun kokorecleri elle gomdugu videolari atmanin mantigi ne aq ? Oturdugum yerde izlerken benim mideme agrilar girdi sindiremedim, elim ayagin titredi rennie aradim.
tamamiyle şov, lezzet olarak çok bir şey vaad etmiyor.
sosyal medyada su akıptıp peşinden koşturuyor adam, aynı gösteripde vermeyen kadınlar gibi...
Çekilişle 14 tane ıphone hediye edecekmiş. Çekilişe katıldım bana çıkarsa ups boobs a göndereceğim telefonu. Selam ve daha kaliteli meme fotosu ile.
Balondur. Ankara'da çok daha iyi yerler var. Kişiye özel tencere midye var mesela bahçelide.
Midyesi vasat.
kokorecine değmez gittim denedim beşiktaşta haberiniz olsun. midye zaten yiyemem.
biz de paramızla bok yiyenlerdeniz.
bir midye için sıra bekleyen, boş beleş insanların ilahlaştırdığı sıradan bir midyecidir. bir de bunun tostçu versiyonu var ki, evlere şenkik.

bu kadar sıradan şeyler satıp, bu kadar yüceltilmeleri cidden akıl alır gibi değil.
Her gün önünden geçmeme rağmen 2-3 senedir ayak basmadığım mekandı. Bugün Bir gaflete kapılıp girmiş bulundum. Midyeleri hayatımda gördüğüm en ufak boyutu almış. 20 tane midyeye 45 lira aldı. Aslında 10 tane midye etmez.
paranın ahlakını yitirttiği, hatta vicdanını yozlaştırdığı bir başka sosyal medya ünlüsü her dâim küçük kalacak bir insafsız esnaf.
https://www.aykiri.com.tr...n-almaya-calisiyor/21701/
Aşırı derecede a vitamini tüketmesinden dolayı birkaç yıl içinde karaciğerini eline alması muhtemel sonradan gurme.
ahmet abi boşanmış, boşanırken merkez şubeyi eski eşine vermiş.
sonra gidip o dükkanın karşısına yeni dükkan açmış.

eski eş deniz hanım ise bu durumdan şikayetçi, lezzetin gizli kahramanı benim
ekran önünde değildim demiş.

sanırım para ve şöhret bir aileyi daha sarstı.
Valla şimdi durum nedir bilmiyorum ama yıllar önce kadıköy'deki midyeci yasin'e gittiğimde ahmet mahmet hikayeymiş demiştim. Ahmet 1.25 ken orada 1.5 lira mı neydi, sahi şimdi ne kadar oldu midyenin tanesi?
hain utanmaz adam, eski karısını sırtından bıçaklamış kişidir.
Midyesi ve kokoreci o kadar da ahim sahim olmayan adam. Sosyal medyanin ekmegini yemis birisi sadece. Tipki tostcu erol ve digerleri gibi.