bugün

six feet under' de eşcinsel cenaze evi işletmecisi, dexter' de ise kan örneklerinden faydalanarak seri katilleri yakalayan seri katil rolüyle dikkat çekmiş, 1971 doğumlu amerikalı aktör.
mimiklerini son derece abartıdan uzak ve ölçülü kullanan, beden dili ve rolleri çok uyumlu olan, en zor rollerin bile altından başarıyla kalkabilen harika bir oyuncudur.
dexter dizisindeki müthiş oyunuyla altın küre'nin en büyük favorisi olmuş ancak bu ödülü, house md dizisinin başrol oyuncusu hugh laurie'ye kaptırmıştır.
six feet under ve dexter'da, iki bambaşka ve zor ötesi karakteri (duygusal, kırılgan, dünyaya karşı daima şüphe besleyen eşcinsel - idealleri ve kararları olan soğukkanlı seri katil) kusursuz canlandıran, korkunç derecede saygı duyduğum tiyatro çıkışlı tapılası oyuncu.
feci şekilde, sinema filmlerinde oynamasını beklediğimiz. gerçekten dehşet bir oyuncu, philip seymour hoffman'a benzetiyorum.
tiyatro sanatçısıymış esasen, nedense hiç şaşırmadık! ve ayrıca beş yıllık evli bir abimizdir.
oynadığı tüm rollerde rolünün hakkını adam gibi veren oyuncudur. *
bir çok kişinin (ve kesinlikle benim) gözünde edward norton ile beraber yeni dönemin en iyi oyuncusudur.
tam adı Michael Carlyle Hall olan başarılı oyuncu. özellikle dexter performansı ile alıp götürmüştür.
bu sene 60.sı düzenlenecek olan emmy ödüllerine drama dalında en iyi erkek oyuncu kategorisinde aday gösterilen başarılı oyuncu.ayrıca şu an yayında olan başrolünü oynadığı (bkz: dexter) ise en iyi drama dizisinde aday olmayı başarmıştır.
dexter morgan'dır.

tanrısal bir yeteneğe sahiptir.

oturmak, susmak ve izlemek lazımdır kendisini.
dexter karakterini izlerken "yav daha geçen sene six feet under'da bizim david'i oynayan adam bu muydu ? artiz dediğin bu olsa gerek, pehh " dedirten hakikatli aktör..
amerikalı aktör kavramına yepyeni bir imaj çizmiş şahıstır. oynadığı rol ne olursa olsun kendine hayran bıraktırmıştır. yürüyen yetenektir.
tez zamana, kız kardeşi debra morgan ile evlenecek oyuncu.
six feet under'da 5 sezon gay rolü oynadıktan sonra, dexter da 3 sezonda ancak kendine gelmiş süper yetenekli oyuncu. benim gözüm vardı jennifer carpenter'da aslında. ibne dex!

yalnız şimdi dexter izlerken çok tuhaf olacak be!

ahanda yüzüklü bir foto ve haberi:

http://www.eonline.com/ub...nnifer_carpenter_are.html

eski bir fotoğraf:

görsel
oyunculuğuyla şapka çıkarttıran, izledikçe aha da benim kahramanım dedirten, dexter dizisinin sempatik oyuncusu.
six feet under'daki öpüşme sahneleriyle, dexter'da gözümde kazandığı yeri yitirmiş adam. iyi oyuncu ama.
sinema filmlerinde de görmek istediğim oyuncu zira dizilerin standardının çok üzerinde bir oyunculuk sergiliyor kendisi. bir dizide gay başka bir dizide ise aşırı derecede zeki bir katili çok başarılı bir şekilde canlandırabiliyor. bu da ister istemez şahsımın beklentisini arttırıyor.
Diğer oyuncu dediğimiz nice kişi oyuncu ise bu adam ne iş yapar merak edilir.

tanrısal bir kişidir.
mimikleri, ses tonunu ayarlayışı, bakışları bile oyunculuğunu zirveye çıkartan amerikalı aktör.
(bkz: dexter morgan)
(bkz: david fisher)
dexter'da kızkardeşini canlandıran jennifer carpenter ile evli olan oyuncu.
üst üste 4.kez drama dalında en iyi erkek oyuncu ödülü için golden globe'a aday gösterilen oyuncu. verin artık ödülü şu adama. *
lenf kanserine yakalanmış aktör. erken teşhis konulduğu için iyileşecekmiş. kötü bişey olmayacaktır ki zaten tedaviyede olumlu yanıt vermiş. fanları olarak üzgünüz genede.
son günlerde bizi üzen ailemizin katili. lakin son gelen haberler olumlu.
http://www.people.com/peo...ticle/0,,20336663,00.html
kanser haberiyle bütün hayranlarını şok etti fakat çok şükür ki tedavi olumlu gidiyormuş hatta son aşamasına gelinmiş. kendisine binlerce hayranı gibi acil şifalar diliyorum! en kısa zamanda eski sağlığına tamamen kavuşmasını bütün hayranları dört gözle bekliyoruz.