bugün

orospuların bu aralar sosyal medyada kastığı duyar. bu orospuları pazarlayanlar ve eli sikinde ergenler tarafından hararetle desteklenmektedir.

edit:
1) bu sayılan kesimlerin sayıca ne kadar kalabalık olduğunu gelen eksilerden görebilirsiniz.
2) sayısal üstünlük haklılık olsaydı dünyanın süper güçleri çin ve hindistan olurdu.
3) bir ülkede namuslular da namussuzlar kadar cesur olmadığı sürece o ülke düzelmez. cesaretle müminler. allahuekber.
(bkz: send nudes)
hiç kimsenin başkasına zarar vermiyorsa kişisel özgürlüğü engellenemez. buna türbanlı kadınlarda dahil. dava bu.

ayrıca kimseye kıyafeti yüzünden orospu diyemezsiniz böyle bir hakkınız yok. bunu o küçük beyninize sokun.
O kadar. Kim engelleyebilir ki sersem herifler rahat bırakın memeleri.
kıyafet üzerinden insanları yargılayıp orospu diyenler nasıl bir aile ve ahlaktan geldikleri kafalarının s*kten, g*tten başka birşey düşünmediklerinden belli oluyor. yazık size terbiye veremeyen ailelere. allah sizin gibilerin belasını versin pis yobazlar.
engelleyen karşısında beni bulur.
engellenemez tabii. isteyen istediği sekilde açar- açmaya karşı bir duruş direkt kapanmaya karşı bir duruş gerektirecektir,islamcıların müfettişlik merakından dolayı bak fransa höt dedi, yasakladı çarşafı.hadi bi giysin paris´te bi kadın çarşaf bak n´oluyo....

almanya, hollanda ve danimarka da yasaklayacak.

ceza koyacak 40 euro, 50 euro, hem cezayı alacak hem de başını açtıracak sana. öyle ki oturum alamazsın bu cezalar çoğalırsa.

yani müfettişlik taslayan müslümana fransa diyo ki "hey müfettiş kılıklı tiplek, seni burada istemiyorum, ziktir git" diyo.

en sonunda müfettişlik taslayanlar arabistan çöllerine postalanacak. başka bi yerde yaşama alanı bulamayacakları için.

almanya´da inceden inceden oturum kısıtlamalarına başladı,müfettişlerin o ortamlarda nasıl ağız değiştirdiklerini bi duysan- ne kadar kaypak, kanı bozuk adamlar olduklarını bir duysan,

alman kadın- üstelik mini etekliydi- herife vize verecek, "ben de" dedi" mini etekliyim, üstelik memelerimi de rahatlıkla görebiliyosun, ben de orospu muyum" diye sordu, ben de yan masadaki kadınla muhabbet ediyorum, bi konuda izin almam lazım, ama bu muhabbeti duydum.

herif bi kıvırdı, ama kadın inanmadı ve bi daa gelsin diye çok kısa bir süreliğine vize verdi.

bu böyle devam edecek, müfettişler arabistan çöllerinde deve sidiği içecekler.
Herkes kurt gibi bekliyor başlığın altında.
Sonuna kadar destekliyoruz amk. Engel mengel yok bam bam bam.
engelleyen olacağını hiç zannetmiyorum. istediğiniz kadar açabilirsiniz.
daha önce de bahsettim yine bahsedeyim (#37100956)

özgürlük; bir başkasını rahatsız etmemek şartıyla istediğini yapma iradesine sahip olma.

çocukları ve bazı kişileri psikolojik olarak rahatsız edici bir durumdan bahsediyoruz. o yüzden burada özgürlüğün ihlali söz konusu.

ayrıca türkiye gibi bir ülkeden bahsediyoruz. yarın taciz, tecavüz vb. duruma karşı kendinizi hedefe koymuş oluyorsunuz.

böyle bir şey hem sizin sağlığınız ve güvenliğiniz için, hem de başka insanların ruh sağlığı için sakıncalı olduğunu anlamanız gerekiyor. yoksa kimse sizin nasıl bir kıyafet giydiğinize, ne yaptığınıza karışması söz konusu olamaz/olmamalı.
O o şekil geyinir bu bu şekil geyinir.
amk çomarlarına batan gerçek, meme açma özgürlüğü değil o özgür giyinmek. çarşaflı at pisliği ve türbanlı bok çukurlarını nasıl normal görüyorsanız buna da sike sike saygı duyacaksınız.
ilk üç sütyen ben de destekledim.
Sınırsız bir özgürlük yoktur hiç bir millette ve devlette. Biri kalkar açar, biri de rızasıyla yalarsa milletin içinde siz buna özgürlük diyemezsiniz. Bi kere bunu baştan belirtelim. Konuya gelecek olursak, o bir kaşık suda fırtına koparanlar kimlerse, onların istediğini yapması, toplumun genelini bağlamaz. Çünkü herkes aynı değil. Çünkü Öyle açıklar var ki sözüm ona bazı sözde tesettürlülerden daha kapalı. Fakat sanki genele hitap edermişcesine söylenen bu çirkin yakıştırmalar, topluma zarar getirir asla fayda sağlamaz. Çünkü chp li ve açık giyinen ve fakat hem edepli hem ahlaklı o kadar çok kardeşimiz var ki etrafımızda biz bu gaza gelmeyiz.

Şunu bir kere iyice ayırt edin. Bir kaç kendini bilmez kaşıntılı kaşarın bir takım siyasi gerekçeleri bahane ederek olayı sloganik hale getirerek kendi kişisel istek ve arzularına teşne yapma gayretine ve tuzağına kimse düşmez. ister açsınlar ister vurdunsun kuduruklar. Ne halleri varsa görsünler. Umurumuzda bile değil.

Bu nedenle ifadelerinizi kime, neden ve niye yönelttiğinize iyi dikkat edin.
görsel
Kimsenin böyle bir isteği yok. Bu Zamanında Anası evladını emzirmek yerine müşterilerini emziren orospu çocuklarının iftirasıdır.

Türk kadınının derdi meme açmak değil kendisini günlük hayattan soyutlamak icin iftira eden yobaz orospu çocuklarından kurtulmak.
Desteklediğim eylem. Herkes memesini açmakta özgür olmalı.
giyinme özgürlüğü ile analarının tüpçüye verme olayını birbirine karıştıran bir kaç orospu evladının propaganda hedesi.
dünyanın bir çok yerinde çıplaklar kampı çıplaklar plajı gibi şeyler var. insan bedeni neden bir tabu olsun ki ? bazı şeyler gerektiğinden fazla abartılıyor. Senin zihniyetin sapıksa karşındaki çarşafa girse yine yaranamaz. isteyen istediği gibi giyinebilmeli. ister mini eteğiyle sütyensiz t-shirtüyle gezer ister türbana girer öyle gezer. Yıl oldu 2017 ülkemizde hala kılık kıyafet konuşuluyor. yüzyıllardır bir türlü değişemedik.
(bkz: benim yalnız ama mal sözlüğüm)

nuri maniac ceylan..
Meme açmak özgürlüktür, bunu kimse engelleyemez. Acilen son günlerdeki olayları protesto için kadınlar çıplak dolaşmalıdır.
güncel Önemli Başlıklar