bugün

zımparalayarak düzeltilebilen matrix hatası. büyük ihtimalle meme yapmıştır.
eğer doğruysa matrix'in ilk filmindeki ''kırmızılı kadın'' kime teklif edeceği merak edillecek olay.
hayır etmiyorlar, yalandır.*
+matrix te kizlar teklif ediyormus lan
-birdaha mavi hapı yutarsam top olayım
bir ajan smith yalanı, pazarlama politakası.
matrix'in ne olduğunu anlamamak için bir neden daha.

ne demek kızlar teklif ediyor?

(bkz: edep ya hu)
yalandır, dolandır. kim uydurmuşsa anasını alıp matrix'e gitsin.

yıllar önce gelmişti kulağıma matrix'te kızların teklif ettiği. gençliğin de verdiği ateşle gittim matrix vcd si aldım izledim bakayım ne menem şeymiş bu matrix öğreneyim diyerekten. izledikten sonra internete girdim heykırlık falan yaptım bir bok olmadı. madem onlar beni bulmuyor ben onları bulayım dedim. gittim varoşlarda hap sordum. abi kiraz geldi, limon var, balık var falan dediler. filmden aklımdan kaldığı kadarıyla matrix'e kapıyı açan hap kırmızıydı. e kiraz da kırmızı tart bakalım ordan yarım kilo kiraz dedim. yarım kilo çok değil mi abi? dediler. verin lan ordan bir tane deneyeyim dedim. bir unicorn'un tepesine binip matrix'e gittim. harikalar diyarı kavşağında john lennon ve syd barrett'ı gördüm herkese selam yolladılar.

matrix'e geldiğmide gördüğüm manzarayı görmez olaydım. bırakın kızların teklif etmesini kız mız yok matrix'te. hepsi zion mu nedir orda toplanmış, oraya da damsız almıyorlar zaten. 3-5 ajan smith, tank, morpheus, triity bir masa etrafına oturmuş strip poker oynuyorlar. neden bilmem hep trinity soyunuyordu. kesin beyin gücüyle alakalı bişey bu.

kıssadan hisse matrix'te kızlar teklif etmiyor.