bugün

teknik direktör olsaydım, değil forvette; düğünümde bile oynatmayacağım sırp futbolcu.
kelimelerle anlatilamayacak kadar inanilmaz bir son vurus becerisine sahip olan; fenerbahce ile anlastigi an itibariyle fb tv tarafindan duyrulan dunyaca unlu sirp golcu. hayirli olsun.*

http://www.youtube.com/watch?v=pjsYY1_xNgo&mode=related&search=

2 yil sonra gelen edit: kelimelerle anlatilmazmis.. hass..
Psikolojik sıkıntıları olduğu her halinden belli olan, bir ara yanlış hatırlamıyorsam singapur liginde top kosturmus player.
manisa maçı sonrası ''20 sene sonra ağladım'' diyen futbolcu. ulan biz sayende 1,5 senedir ağlıyoruz.
psv'de süper bir performans sergilemiş, manyak goller atmış ve büyük takımların iştahını kabartmıştı. premier lig'e gideceğini açıkladı, herkes manchester united dedi o ise bence hatalı bir karar vererek her mevkisinde en az 3 alternatifi olan chelsea'yi seçti. olmadı, mutsuzdu, yapamadı orada, ya da ingiliz futbolu ters geldi. atletico madrid istedi hevesle bu sefer oranın yolunu tuttu. neredeyse tüm gün yağmur yağan londra'dan kurtulmuştu artık. fernando torres ile birlikte çılgın atma vaktiydi. vicente calderon için efsane günler olabilirdi. ama gene olmadı, ya uyum sağlayamadı ya da hollanda ligi onun için çerez gibiydi bilemiyorum. ama dünya sayılı derecede az kalmış olan komplike forvetlerden birini kaybetmek üzere. umarım tomas rosicky vereceği milimetrik paslarla kendisine getirir bu yugoslav'ı..

edit:tomas rosicky beni yanıltarak arsenal'e gitti, kezman'da fenere.. aman kimse kendine getirmesin şu adamı gol manyağı olur yoksa bizim düşük kalite ligimizde..

edit2:evet galatasaraylıyım..
sol framede gorunce antalyaspor'a transfer oldu sandigim futbolcu
dün aksam futbolig de yayınlanan kezman ın bilindik taraftar tartışmasında uğur meleke nin dikkat cektiği nokta ve getirdiği yorum muhteşemdi;

uğur meleke: türkiyede sag direksiyonlu arabaya plaka veriyorlar mı?

mehmet özdilek: gecici plaka veriyolar.

uğur meleke: ee o zaman bu adam zaten gecici duruyormuş, plakayı bile gecici almış.
--spoiler--
fanatik'in haberine göre, fenerbahçe’nin, şikeyle suçlanmasının ardından şampiyonlar ligi’nden men edilmesini şaşkınlıkla karşıladığını belirten sırp golcü, “fenerbahçe’de çok güzel günler geçirdim. taraftarın coşkusunu unutamam. fenerbahçe’nin şike olayının içinde olacağına inanmıyorum. şampiyonlar ligi’ne alınmamasına da çok şaşırdım. zor günler yaşayan eski takımıma destek vermeye hazırım. bana ihtiyaç varsa, hiçbir maddi karşılık beklemeden dönmeye hazırım. bonservis sorunum da yok” dedi.
--spoiler--

haber doğruysa duygulandırmıştır. gelse keşke.
http://spor.milliyet.com.....2011/1433183/default.htm
eski takımı olan chelsea ile oynanacak maçlarda en az 2 golü olacak futbolcudur. *

edit1: maçlarda dedim, daha 2. maç var, demekki 2 gol atacak. *
edit2: atamadı, şimdi ben böyle bir söz veremem, kimse veremez çünkü futbol bu, adama bikinide giydirir başka şeylerde, benimkisi bir latifeydi. **
derbi sonrası samandıra'da fenerbahçeli taraftarlarla tartışan sırp futbolcu. böylece gelecek sezon sarı lacivertli kulüpten ayrılması garantilenmiştir.
eğer gittiyse çok üzülürüm.. seviyodum lan ben bu adamı.. ayrı bi şeyi vardı.. tarif edemediğim sevgi.. hani gol kaçırınca, kahvede biri sövünce falan bildiğin üzülüyodum.. hele bi maçta kaleciyi geçip boş kaleye auta atmıştı, otis abi'nin ajdardan yediği ayarlardan sonra ilk defa televizyonda bi adam için utanmıştım.. baya baya utandım a.q.

böyle hırslı falandı ya belki o yüzden seviyodum.. inşallah kendisi için paris hayırlı olur.. atletico madrid'de ve fenerbahçe'de yapamadığı patlamayı orada yapar..
gol atabilmesi için üç kavramın bir araya gelmesi gereken futbolcu.*
(bkz: beleş)
(bkz: ofsayt)
(bkz: boş kale)
belki fenerbahçe kezmandan beklediğini alamamış olabilir ama bu bir yenilgi sonrası saldırmanın nedeni olamaz. hele bu maçta fenerbahçeli futbolcular arasında kısmen iyi oynayan tek oyuncuyken. maçta tersi olsa kezman harika bir gol atıp fenerbahçenin kazanmasını sağlasa aslan kezman büyük futbolcu mu olacaktı yani. altı üstü futbol biraz hazım lütfen.
gerçi ercan saatçi gibi harika bir yorumcu varken hazım zor ya.
fenerli taraftarlarin arabasindayken cemkirdigi ve arabasindayken fenerli taraftarlara cemkiren futbolcudur.* lakin rustu' yu yine arabasindayken pataklayan ve tepikleyen taraftarlarin bu futbolcuya el ya da tepik kaldirmamalari turkiye' nin... pardon pardon fenerbahce cumhuriyeti' nin misafirperverligi ve ulkemize... tekrar pardon ulkelerine gelen yabancilara gosterdikleri saygi ile aciklanabilir.*
haksız saldırılara maruz kalmış futbolcu. herhangi bir futbolcunun saldırıya uğramasını kesinlikle tasvip etmeyiz ama hadi diyelim vandalsın, illa birilerine saldıracaksın. bula bula maçta en çok çaba sarfeden adamı mı buldun be dingil?