görsel
görsel
görsel
2 maçta vedatın gerisine atılan sırp forvet.
(bkz: are you player)

bence slimani.
(bkz: por favor reis)

galatasaray'ıma şampiyonluk hediye etmiş eski fenerbahçeli futbolcu.
bir futbolcu.
vardar'a elenen dünya kulübü (üzgün smiley).
"Aziz Başkan, tüm hayatını Fenerbahçe'ye adamış bir insan. Bu, ona saygı için. Elbette ki inişler ve çıkışlar olacaktır ancak o, Fenerbahçe'yi bir dünya kulübü yaptı. Gelecekte başarılar başkan!"

görsel

http://sampiy10.gazetevat...62-futbol-sampiy10-haber/
herif hala karizma amk.
Görmeyeli hayat bayağı yıpratmış reyizi.
görsel
Ofsayt nedir bilmeyen bir santrafor olarak kaldı benim hafızamda... umarım öğrenmiştir artık.
(bkz: are you player)
(bkz: are you big player)
Fenerden aldigi paralari eziyodur.
Instagram hesabından Tuncay Şanlı ile 2006-2007 sezonuna ait bir Beşiktaş derbisindeki fotoğrafını paylaşıp, "Haydi fener haydi fener haydii , tam zamani tam zamanı şimdi" şeklinde bir paylaşım yapan efsane.

görsel
her fenerbahçe forveti gibi beşiktaşı severdi. saç baş yoldurttu, boş kaleye kaçırdı, penaltıyı Alex'ten alıp kaçırdı, üstüne üstlük kendisinin hala Avrupa'da sayılı forvetlerden olduğunu savundu. Sevilla'ya attığı gol kalmış aklımda en çok, bir de Beşiktaş'a attığı aşırtma gol ile süper kupa maçındaki golü. Güiza sağolsun, Kezman'ı bile aratmıştı bize. ne günlerdi be...
PSV den chelsea ye adeta bir nistelrooy un PSV den Manchester United a transferi gibi gitmiş ama Drogba nın gölgesinde kalmıştır. Düşünün ki 9 numara kezman daydı. Sonrasında Atletico ya gittiği zaman ooovvvvv kezman torres ikilisi harika oldu falan dediğimi hatırlıyorum hatta çalıştığım iş yerindeki bilgisayarda FIFA 2005 vardı. Hemen kezman ı transfer Edip sırf torres kezman ikilisi için Atletico yu alırdım. Ondan sonra da zaten Fenerbahçe ye gelip ar yu pileyır oldu.
adam kariyerini fenerbahçede yerle bir edip gitti.

efsane olmak varken patates oldu.
fenerbahçe'nin iç ettiği forvet.

adam kezman olarak geldi kezban olarak geri gitti.
Bugün Doğum günü olan karizmatik forvet. Evet.
https://youtu.be/T-i0UW3ZeZQ
Are you player ? are you big player ? olayında ki player.
dakika 12 kezman aşırtıyor skor 1-0 oluyor.
sol framede gorunce antalyaspor'a transfer oldu sandigim futbolcu
Kolay golleri atamayan zor gollerin adamıydı.
görsel