bugün

sözlüğün en güzel yazarı.
(#13469286)gülümsetmiştir.
geçen akşam kendisiyle marjinal bir isim bulma konusunda beyin fırtınası yaptık ama; bulamadık.
kendisine marjinalfayda yada artanmarjinalmaliyetfonksyonu gibi isimler önerebiliceğim yazardır.
yengenizdir sulananı vururum.
(bkz: yazar parsellemek)

şaka bir yana, mesajıyla yüzümü güldüren, yeğenimle aynı isme sahip şukela yazar.
deli yazar..
yıldızlı bakınız insanı. ayrıca doğum günüymüş kendilerinin. Yaşlandık be ha ? *
yaşlanan insan* . evet dostum çok fena yaşlanıyoruz.* * * * *
kime göre marjinal? neye göre marjinal? sorularının cevabına nail olamamış yazardır belkide.
doğum gününü kutlayanlara teşekkürlerini bildiren yazardır.
ayrıca panpa öyle fantazilerimiz yoktu, hiç olmadı ama senin varmış galiba.* *
bu arada havuzlu huzur evi iyi fikirmiş panpa. hakikaten len alllaaaaaah* dersler de başlayacak. 3-5 bişey öğret bari kızım hayrına. evet gözümü hiç korkutmadın gerçekten. umarım panpa çok teşekkür ederim. bu arada kendine haksızlık etme sen hep saçmalıyorsun* ağlama dayanamam o göz yaşına panpa.* *
ben bilmem onu beşi
sensin gönlümün kardeşi
garip bilgisayarımın neşesi
gel yanıma gel gel... gel yanıma gel

neyse bu dörtlük için neşet ertaş ustamın ellerinden öper saygılarımı sunduktan kelli...ne desem ki sana da övsem efendim aman bir övsem yere göğe sığmasan bilemedim de bilemedim..

yok yok bilirim tabiiki de öyle güzel bir insan olduğunu, hatırşinas sevecen bir dost olduğunu unuturmuyum seni hiç?.

şimarmadan yazalım birde, kısacası şöyle ki; değerli ve sempatik bir yazar olduğunuz kadar da gerçekten de kafa dengisiniz, iyi ki varsınız sakın kaybolmayınız ve üzmeyiniz.
Güzel yazıları olan ailecek severek okuduğumuz yazar kişisi espri yapma özelliği de war ben güldüm. (bkz: #16299096) klavyesine kuvvet.
nikimden ilham aldığını düşündüğüm yazar.
çok sevdiğim eski dost yazarı.**