bugün

her şeyi ile tam olan güzel sanatçı klipleriyle erkekleri yerinden oynatan güzelliğinin yanında bacaklarının ayrı bir güzelliği olan sesi süper olan sanatçı. *
dinlenesi seslerin başında gelen ve şarkılarını klasikler arasına sokmayı başaran amerikalı şarkıcılardan.
kısık sesle çığlık atabilen ender rastlabilen sanatçılardandır. ayrıca bir zamanlar hayat kadınlığı yaptığı ve onu bu durumdan kurtaran müşterisi olan ve onu keşfedip müzik piyasasına sunan kendisinden yaşça büyük eşinin de hayatında büyük bir değişikliğe sebep olduğu söylenen kişidir.
45 yaşındaki kardeşi alison nisan ayında fuhuş yaparken yakalanmış ve içeri girmiştir. zor bir durumdur kendisi için. buna rağmen "ne olursa olsun o benim kardeşim, tabi ki yardım edeceğim" diyerek beni şaşırtmıştır. "vay anasını be, böyle kardeşler de varmış" dedirtmiştir. aynı esnada "lan karı o yola düşene kadar aklın neredeydi" düşüncesini de taşımama sebep olmuşluğu vardır.. ` (bkz: çelişki)
son dönemlerde gündemde kalmak için canlı yayınlarda striptiz show yapmaya kadar uzanan olaylara soyunan, slikonlu göğüslerinden sonra daha bir ilgi çekmeyi başarmış güzel sesli güzel şarkıcı.

(bkz: one sweet day)
tüm zamanların en cok satan ikinci kadın şarkıcısı.
birincisi için ;
(bkz: madonna)
sahip olduğu latinlere has dolgun beden yapısı ile gurur duyan, hakkı yenilmemesi gereken bir sese sahip şarkıcı.
bozuk psikolojisine aldırmadan şiddetle dinlenilesi sanatçı bayandır. canlı performansında dahi büyük ustalıkla gerçekleştirdiği iniş çıkışlar vay be dedirtir. özellikle (bkz: we belong together)
kıskandıkca kıskandıgım bacakların efendisi.
my all şarkısı müthiş slowdur *. türkiyedeki karşılığı funda arar' dır.
36 yaşında olan, ancak hala 18lik birçok kızın eline verebilecek taşlık seviyesindeki, güzel sesli amerikalı şarkıcı...
sesiyle ilgili her hangi bir şüphe varsa olmaması gerektiğini bizlere göstermiş sanatçıdır. şöyle ki;
http://www.youtube.com/wa...p;mode=related&search=
glitter adlı filmde kendi hayatını oynayan bebek. hatunun Bütün güzelliğine rağmen film imdb de worst 100 de üst sıraları zorlamakta.
''keşke 90'larda o efsane şarkıları(hero, without you vs.) yaptıktan sonra çoluğa çocuğa karışsaydı veya ses tellerini falan kaybetseydide biz onu hep o şekilde hatırlasaydık'' dedirten hatun. son 7-8 senede o mükemmel şarkılar, o taş gibi kadın gitti, yerini aptal saptal hip-hop şarkıları yapan dev anası gibi bir şeye bıraktı. yazık.
genelde erkeklerin taptığı kadınlara bayılmama rağmen gördüğümde ıyk bunun nesini beğeniyorlar die şaşkınlığa uğratan, tiz sesli, fazlacana ses oyunları yapan şarkıcı hatun.

(bkz: büyük göğüsün itici durduğu hatunlar) * *
lakabı yer fıstığı olan şarkıcı.*
bacakları çok hoş olan insan. gerisini sallayabiliriz. ha bi de iyi şarkıcı idi eskiden onu da unutmamak lazım. o kadar...
ilk albümünde you need me isimli rock tarzında bir şarkısı vardır ki, insan böyle bir parçayı onun sesinden dinlediğine inanamıyor. 1990 tarihli ilk albümü harbi sağlamdır.
ses var görüntü var. sesi daha önde olan kişidir, zira sadece görüntüyle bir yere kadar gidildiği aşikardır. bir çok şarkısı kült olmuştur. ölümsüzdür!
mükemmel ses, mükemmel yorum.

http://www.youtube.com/watch?v=c9I3rQiqIss
http://www.youtube.com/wa...e_uBQ&feature=related
ashley cole un kuzeni...

kaynak: ertem şener.
seviyorum lan bu adamı...
Mariah Carey, 90'lı yılların en çok satan kadın şarkıcısı, 90'lı yıllarda her yıl 1 numaraya ulaşmış single'ları bulunan tek şarkıcı ve tüm zamanların en çok satan kadın R&B/Hip-hop şarkıcısı unvanlarına sahiptir. Aynı zamanda, ABD'de en çok 1 numaraya ulaşmış single'ı olan kadın şarkıcı ve en çok 1 numaraya ulaşmış single'ı olan ikinci şarkıcıdır (Mariah Carey'nin ABD'de 18 tane 1 numara single'ı vardır. En çok 1 numaraya ulaşmış single'ı olan Beatles'tır, 3. sıradaki kişi ise 17 tane 1 numara single ile Elvis Presley'dir). Carey aynı zamanda çok kuvvetli (modern müzikte yedi, klasik müzikte beş oktav) ve tiz bir sese sahip olmakla birlikte yüksek frekansta şarkı söyleyen şarkıcıların başında gelir.
Bayılıyorum bu hatuna ya,ona onca haksız eleştiri yapılmasını da sindiremiyorum açıkçası.
bacaklarını sigortalatan, güzel, seksi, sesi güzel olan, melez sanatçı.
the ballads albümü bugün internete düşmüştür.
tracklist:
1. Hero 4:20
2. Vision Of Love 3:30
3. Without You 3:35
4. Always Be My Baby 4:19
5. My All 3:52
6. How Much (feat. Usher) 3:30
7. Dreamlover 3:54
8. Thank God I Found You (Make It Last Remix) (feat. Nas & Joe) 5:10
9. The Roof 5:15
10. One Sweet Day (with Boyz II Men) 4:43
11. Anytime You Need A Friend 4:27
12. I'll Be There (feat. Trey Lorenz) 4:44
13. I Still Believe 3:56
14. Reflections 3:22
15. Open Arms 3:30
16. Against All Odds (feat. Westlife) 3:27
17. Endless Love (with Luther Vandross) 4:21
18. All I Want For Christmas Is You (Bonus Track) 4:02

harika, muhteşem olmuş diyorum.
1990 çıkışlı self title, 91 çıkışlı emotions ve 93 çıkışlı music box albümleri ile 90'ların en iyi 3 albümüne tek başına imza atmış olan güzel ses, yaramaz kız çocuğu. yorumu tartışılmaz, ister kedi gibi mırıldansın ister bir kaplan gibi kükresin. bu ilk üç albümü hakkında kötü yorum yapacak birisinin en azından daha iyi albümleri referans olarak ortaya koyması şart.
güncel Önemli Başlıklar