bugün

Amerika'da alicia keys tarafından başlatılmış ve şimdiden epey destekçisi oluşmuş kampanyadır.http://m.milliyet.com.tr/...yi-dedi--magazin-2262217/
Bakımsızlık değil bak. Makyajsızlık.

No make up yes filter arkadaşlar.

Allah kabul etsin.
Dibine kadar destekliyorum kızlar gerçek yüzünüzü görmek istiyoruz.
Sonuna kadar arkasında olduğum kampanya.
Makyajsızken "hasta mısın sen?" demiycekseniz bende varım.
ne gereksiz isler bunlar amk. sen karina yaptirtmazsin kardes bizene amk. bizim karimizdan kizimizdan ne istiyon.
Bir eyeliner, azıcık maskara ve eser miktarda ruj dışında benim de destekleyebileceğim kampanya. Gerisi dolandırıcılığa giriyor çünkü. *
Desteklemediğim kampanya. Etrafta zombi görmek istemeyen de desteklemez.
Ben yıllardır hayır diyorum bir zararını görmedim kesinlikle desteklenebilir.
yıl olmuş 2016 hala makyaj yapan kadın mı kaldı. çok ayıp.
Zaten yaz geldi. Bu sıcakta kim makyaj yapacak.
abi mükemmel kampanya ama şimdi badana gibi gezenler makyajsız fotoğraf falan atacaklar ve saçma sapan şeyler yazacaklar. doğallık moda değildir.
desteklemediğim kampanya.

şu hayattaki tek zevkimiz güzel kadınlar, onu da elimizden mi alacaksınız.

makyajsız haliyle sabah yüzleşiriz. hayır gören de biz erkeklerin sabah coni dep gibi kalktığını sanacak. o ağzınızın suyunu silin önce kepçükler.

maymuna dönülmediği sürece makyaj zaruri ablam. bu konuda hassasım.
allah makyaj yapmamizi isteseydi zaten bizi makyajlı yaratırdı.

makyaj allah'a şirk koşmaktır.
(bkz: makyajsızlığı makyaja tercih etmek/#32867428)
Desteklemediğim kampanya. Kadınların gerçek yüzlerini görmek her zaman o kadar da iyi bir şey değil. Maske şart.
görsel
Kesinlikle destekledigim kampanya. Yeter artik kizlar o makyajli haliniz siz degilsiniz. Kendiniz olun artik.
19 yıldır hususi olarak katıldığım kampanya.

elbet özel günlerde (bkz: düğün) (bkz: nişan) (bkz: kına) (bkz: mezuniyet) abartmadan yeterli makyajı yapmak gayet doğal ama gün içinde abartılı şekilde makyaj yapmak gerçekten hem zararlı hem de zor.
makyaj yapa yapa yüzünüzü mahvediyorsunuz çünkü.