bugün

bir dönem gittiği her yerde kendisini takip eden sapık takipçisi yüzünden büyük sıkıntı çekmiş pop müzik kraliçesi.
64 yaşındadır.
gençliğinde dünyanın en güzel ve en popüler kadınlarından biriydi. zaman madonna'ya acımadı ve şu an çirkin bir teyze haline geldi. gençliğini düşünüp ağladığına eminim. beter olsun.
80'lerden 90'lara vamp, asi, erotik, masum, hanımefendi, hafifmeşrep gibi bütün bu farklı sıfatların hepsini hak edecek performanslar sergilemiştir.
Acmayin korkunclu kariya donmus olan plastik coplugu kadin.
ihtiyarlık kadının cehennemidir sözünün ispatı resmen bu kadın.

Üzülüyorum kendisine. Her çıkışın bir inişi var işte.

Ama bu ahlaksız biri olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
Doğru söylemiş.
Maalesef iş hayatında ciddiye alınabilmek için erkeksi şeyler giyip öyle davranmamız gerekiyor. Yoksa kimse dinlemiyor.
Tanıdığınız iş kadınlarını bir düşünün. Dişil bir tarafları yok. Bu kadınlar ancak gizli gaylere çekici gelir.
Demolay Jaws filmindeki sikko balık
Tengir gibi arkadaşlara hitap eder.
La Isla bonita şarkısını ezbere bilir bunlar.
Gerisi hikaye.
Bu arada günün ilk entrysini girmek ilk defa nasip oldu şahsıma.çok heyecanlıyım.
(#45962969).
Çakma lady gaga olmaktan öte gidememek mi ajjhahahaha.
Lady gaga kundakta ınga bebekken madonna teyzemiz dünya starıydı.
Yüzü az daha gerdirse yırtılacak diye endişe ediyorum.
görsel
görsel
sevilir madonna.
her ne kadar "senden hristiyan olmaz" diye aforoz edilse de (hz isa ile klibinde sevişti diye ahlaksızlık, isa'ya hakaret ediyordiye değil; hz isa bir tanrısal varlık olarak değil de bir insan olarak resmedildi ve bu katolik inancında mümkün değildir örn: baba oğul kutsal ruh) sağlam inançlı imanlı dindar nesilden (yok lan, bizim dindar gençlik değil) olur. bunun için inadına haç vb dini sembolleri takar ki; çoğu aforoz edilen hristiyan haç vb dini sembolleri inadına insanın gözüne sokar gibi takar.
bu tepkime vatikanı daha da gıcık eder ki "sen benim dinime inancıma karışamazsın, benim dinim inancım sana değil, beni yaratan tanrıyadır ve sen benim imanım üzerimde söz sahibi değilsin" tepkimesidir.
neyse, konu dağılmasın...
ara sıra confessions tour kapsamında ( amerika avrupa asya da 60 konser verdi) londra wembley arena da vermiş olduğu konserin arşivimde olan dvd kaydını ve konserde ki müzik albümünü izlerim.
2007 yılında ocak ayında piyasaya çıkan 2006 yılında ağustos ayında konser kaydını dvd ve müzik albümü olarak (konserden çok bir miting havasında) hemen yüz küsur dolar maliyetle almış ülkeye gelişini bekleyememiştim.
güzel bir ekran, orta seviyede bir ses sistemi, 1-2 duble içki ile yapılan zevk ama sesi fazla açamadığım için zevkimi tam yaşayamıyorum.
görsel
Hala güzel bir hatun.
güzel kadınlardan biri.
ekşi'de kalktı falan yazmışlar bu fotoğraflar için. şaşırdım açıkçası. doğallık zaten sıfır. şarkılarını seviyorum sadece.
Son paylasimlarindan sonra gotundeki killarin artik kadayif olduguna ve ami ile gotunun birbirine karistigina kanaat getirdigim babaanne.
Seda sayan'ın new york şubesinden hallice. Swh.
Kalca protezi yaptıracak yaşta, kalçasına silikon yaptırmış helal olsun. Karyolanın ırzına gececek gibi pozlar vermiş yalnız begenmedim.
https://www.youtube.com/watch?v=lQ2Vjm8jfw4
Makyajsız fotoşopsuz görseniz cinsel hayatınız sekteye uğrar.
Makyaj, botoks ve gençleştirme harikası
mature, babamdan yaşlı ama benden genç duruyor o bir ihtiyar genç kız. *
Tabi makyajsızken iş değişir. *
Kafayı yemiş teyze, napıyorsun.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel