bugün

Ayaklarına geri dönen yazar. Siyaset pek yakışmamıştı zaten, yavaş yavaş özüne geri dönüyor.
Ayakların ona ait olmadığı aşikar ama bari güzellerinden seçseymiş.
Uzun zamandır ortalarda gözükmeyen yazar. Sonunda sol framede her gün ismini görmeye devam edicez.
ayak mıymış o?

bir yazar.
Sözlüğe girdiğim günden beridir yazan işsiz.
Memesiz bir sozluk yazari. Harun abi olabilir dikkatli yuruyelim.
Ben bayanım yazarı.
Erkek mi kız mi kesin bir şey söyleyin ona göre yürüyorum.

belki beni alır. Uuu vov.

Bir yazar.
babam beni hayvan herif diye sever.

tanisalim bence.
Kedili teyze cikti kac kac.
Ayak, popo fotoğrafları ile oturmamış karakteri arasına sıkışmış halde iken siyasi ideolojisi sandığı nefret söylemlerini dile getiren biri.
Kapitalizm den nefret ederken siyonizmi savunancak kadar da çelişik.
Popo fotoğrafı mı atmış yazarı?
Link verin ibneler!
entry sıçarken beynini nereye bırakıyorsun?
Delikanlı okşan geçen yine polise saldırmışsın bursa çocuğuyum ben diyerek hea *

Hea delikanlı okşan *
Bir yerden gözüm ısırıyor bu nicki. Sanırım uzun zaman önce kavga ettiğim yazarlardan biri ama neyse.
pkkcının biri. hain.
reizin başlığı artık eskisi gibi aktif olmuyor, bu aralar performansı düştü, kudurtacak çok ibne var lumpen reiz *
ak partinin içimize soktuğu gizli ajanıdır.
Nick6 istediğini koyduğu fotoğrafla dile getiren yazardır. pardon yazar demişim.
yok mu abi bi maganda kurşunu falan bu arkadaşa isabet etsinde kurtulalım.

troll olmayı beceremeyen sadece yazdığı boş beleş yazılarla beynimizi beceren yazar.
hakkındaki girdilere ve attığı fotoğraflara bakılınca aykırı birisi olduğu anlaşılıyor.

attığı bir ayak fotoğrafında bulunan defterde "apo" sözcüğü var. bu sözcüğün neden o defterde yazdığını kendisinden başka kimse bilemez elbette.

görsel
bizans torunu olunca fatih e düşman olmak normaldir .arkadaşa tavsiyem yazılardan çok görsellerle uğraşması ,sözlüğe öyle daha çok faydası oluyor .en azından birilerine .
ayakları olan yazar.

sen ne ayaksın bakalım kibritçi kız?
tarih bilgisi olmayan, kendi kafasına göre tarihi olaylara vurgu yapmaya çalışan bir yazar. bazı insanlar vardır profesörü gelse anlatsa o beyninin içindeki düşünce sistemi değişmez ya hani buda onlardan biri işte. koştursun kendi çapında.
görsel
Yokken herşey ne kadar da güzeldi buralarda.