bugün

en yakın zmanda mağarasına dönmesini temenni ettiğim yazarımsı , özel mesajlarıda kapamış , güldüm ama ağzımla değil.
O ismi cok mu aramış dedirten yazar.
Vasat trol. Bu ülke kolay kazanılmadı, kolay kolay da kaybedilmez...
gereksiz bi varlik. Yakin zamanda silik yemesini temenni ediyorum.
kendisine saygı duyacağım kafa dengi bir yazar gibi görünüyor.
bu nasıl bir nick ise, çift görüyorum sandım. tamam kafam güzel de, bu kadar olamaz heralde.
galatasaray hakkındaki kırıcı ve üzücü çıkışlarından ötürü donuza eklemekten büyük bir mutluluk duyduğum yazar. bu vesileyle sözlüğe donuzu kazandırıp ağız tadıyla futbol yazılmasını sağlayan zall' a teşekkür etmek isterim.
değerli yazarımız da diliyorum bir gün futbolun sadece iki renkten oluşmadığını hatırlar ve futbolu tüm renkleriyle sever.
fakat yerine ama koyarım isimli arkadaşımıza rakiptir.
türklerin çanakkale den başka önemli zaferi olmadığını savunan yazar. troll olma ihtimali vermiyorum zihinsel engelli galiba allah sabır versin.
edit: mankurt un tekidir. kaale almayınız.
mankurt.
Gece gece verdiği artı oylar ile beni mutlu etmiş yazar. Hayırdır inşallah.
Gece gece 40 arti oyumun sebebi olan yazardir. eyvallah kardes
http://imgim.com/2015-03-...l%C3%BCk-googlechrome.png

bu ney lan dedirten yazar.
Boş yazarımsıdır, yazmasın.
oha lan 93 bildirim de ne.
neyse, farene sağlık dediğim yazardır.
seri artı en sevdiğim yazarı.
insanları seri artı oya boğarak, yaptığı / yapacağı trolluğü gizlemeye çalışan, insan vasfı şüpheli ne idüğü belirsiz canlı oluşum. He canım He, çok güzel yazmışsın, bu da 1 dakikada 40 entry okudu da oyladı seni He.
oo seri artı alırım bi dal.
Beni 47 artiya bogmus yazar. Her an misilleme atisi yapilabilir, dikkatli olsun yazari.*
geri kafali erdoganin g@tunun kili olan bi mahlukat bunlarin yanisira irkci ve fasit biri.
(#27184414) şurada dibine kadar köklenmiş yazardır, normalde artık boynunu çevirememesi gerekir.
Ağır gerizekalı. Açtığı başlıkları mütemadiyen uplayan ezik.
Kimbilir kimin fake hesabı.
(bkz: Biri şunu silksin)
kurtuluş savaşı'nı küçümseyen aktroll yazar parçası.
Nickini lümpen'den aldığını düşündüğüm yazar.