bugün

Karşılaştırılmasına bile gülüyorum.

(bkz: hahaha)
Tabi ki ismail Türüt.
podolski nani'yi yolda görse imza ister. evet.
Bir gs'li olarak bence nani.
tamam podolski de iyi ama nani olamaz.

ama hersey bir kenara hiç biri sneijder olamaz .
hala da kral bizde *
naninin her türlü katlıcağı saçma karşılaştırma.
tabii ki sneijder. *
Podolski istikrardır, nani şımarık,
Podolski tek düzedir, nani yaratıcı,
Podolski volvodur, nani bmw.
Quaresmanin alacağı versustur.
Podolski alman ekolüne sahiptir.nani için böyle bir şey diyemeyeceğim.galatasaraylı olmama rağmen nani diyeceğim ama.
Birisi forvet birisi orta saha kanat oyuncusudur.

(bkz: elma mi ağaca çıkar fil mi hızlı gider)
Podolski diyenlerin beni güldürdüğü versustur.
Nani Çalım atabilen süratli biriyken podolski toplara daha teknik vurabilen daha takım oyuncusudur. Aralarında uÇurum yoktur. Ama sonuÇta nani ronaldonun veliahtı olarak geldi unutmamak gerek.
yanlış bir versustur. birisi sağ açık ve forvet mevkinde oynar diğeri tipik bir kanat oyuncusudur. ama bir türk futbol severseniz bunları karşılaştırarak ooo koyduk mu dersiniz. neyse cevap d'dir efenim.
görsel
ikisinde laf olsun torba dolsun diye yapılan transferlerdir. Milyonlar ödeniyor efendim bu oyunculara neden porto'yu Benfica'yı shaktar'ı örnek almıyoruz bu oyunculara ödenecek para ile Afrika ve güney Amerika pazarından onlarca genç oyuncu alınır çok değil bir iki yıla size kat kat daha fazla gelir getirir. inşallah doymuş futbolcu getirme geleneğimiz sona erer.
Lafa bak aq sanki para var da messi yi almıorZ. Reklam, endüstriyel futbol vs hikaye. Ergene laf anlatmak zor tabi. Evlat; selçuk şahin le, brumayla dünya takımı olunmuyor.
Nani kim podolski'de mi oynuyor?

Yok lan saka bir yana bunlar guzel transferler, biri almanya ile dunya kupasini kazanmis, digeri yillarca ipl'nin en supersonik takimi man. Utd.'de top kosturmus, ronaldo'dan sonra en kaliteli portekizli futbolculardan biri.

Ligin kalitesini arttiracak isimlere ihtiyacimiz vardi. Tesekkurler iki takima da...

Not: gs.
Bence BMC.
ikiside çok iyi transfer Türk futbolunun marka değeri yükseliyor.
nani süründürür podolski öldürür.
podolski = forvet nani =kanat snijder= orta saha. bunları attiklari gole gore siralamak esseklik.
bakalım sezon başlasın da.
Ama podolski 4 gol attı diyenlerin entry girdiği başlık bakın bakalım elmander gelmeden önceki sezon kaç gol atmış sneijder o kadar kalitesine raģmen interde ne haldeydi geçiniz bu versusun sonucu bu sezon sonu netleşir hangisi damga vurursa o tabiki ama ben ikisininde takımlarının en büyük kozları haline geleceğıni dusunuyorum nani için bunu söylemek kolay tabide sneijder varken bunu podolski içinde söylüyorum tabiki sneijderin asistleriyle.
ikiside takımın efsanesi olabilir sonuçta ikiside kariyeri iyi olan futbolcular. podolski bir kaç yıl önce alman milli takımının en gözdelerinden biriydi, nani desen manu gibi ingilterenin en iyi takımlarından birinin bir kaç yıl öncesine kadar değişmezlerindendi. bu nedenle bence ikisinin takıma uyum süreci başarılı olmalarında büyük etken olacak. hamit, yasin gibi almancı futbolcuların fazlalığı podolski ye, bruno alves, meireles gibi portekezililerde nani ye uyum sürecinde çok yardımcı olcaktır. özetle ikisininde başarılı olmaması için bir sebep yok

not: maksat türk futbolu gelişsin.
not2: galatasaraylıyım.
türk futbolu'ndaki top geçer adam geçmez tarzı italyan tipi kasap stoperlerle savunma yapılır.
türk futbolunda fizik kondüsyon önemlidir.
türk futbolunda kaleci kalitesi yerlerdedir.

bunlardan ilki nani'nin ölümüdür. yere her düştüğünde fenerbahçe taraftarının yüreği ağzına gelecektir.
ikinci ve üçüncüsü ise lukas podolski'nin coşması anlamına gelir.

ikisi de kaliteli ve kariyerli oyunculardır ancak türkiye şartlarında podolski'nin verimi artacaktır. nani'nin durumunu ise sakatlıklar belirleyecektir.

uyum sorunu da özellikle podolski için geçerli olmaığı kanaâtindeyim. adamın eniştesi türk. galatasaray'da almanya'da doğan oyuncular var. herif daha yeni çay ve ekmekle poz verdi. açıkçası burada gördüğüm tek risk fazla türkleşmesi.