bugün

podolski takım oyuncusu nani bireysel yetenektir. nani şımarık, podolski mütevazidir.
nani nin alacağı versus.

not: beşiktas
foto-finish ile bitecek karşılaştırmadır.

http://oyunkurucu10numara...mi-poldi-mi.html?spref=tw
Galatasaraylı arkadaşlar da farkındaki nani çok çok daha özel ve büyük bir oyuncu. Podolski de iyi elbette ana tek silahı uzaktan etkili şut atmak. Nani zaten o şutları atıyor, üstüne inanılmaz çalımlar atabiliyor, müthiş asistlere imza atıyor.

Nani 1değil 2 gömlek üstündür podolskiden. Her 2 oyuncu da klüplerine çok faydalı olacaktır bu kesin.
bir galatasaraylı olarak nani diyorum.

ve sadece ben değil diğer arkadaşlarım da nani diyor.

ulan podolski'yi hiç sevmem. nuri ile arasında geçen o olaydan sonra hepten nefret ettim ibneden.

nuri güzel kapak yapmıştı bu ibneye.
Dünya Kupasıyla sevişmiş dünyanın en iyi milli takımı Almanya'nın 10 numaralı formasını yıllarca terletmiş bir futbolcuyla Ümraniyede saat satan zenci görüntüsüne benzeyen tek numarası Ronaldo'yla oynamış bir adamın kıyaslamasıdır.
galatasaraylı arkadaşım podolskinin adını bilmezken nani için vay aq onu nasıl aldılar demiştir bugün. ben podolski transferinin daha faydalı olacağını düşünüyorum. ha olur da nani manu performansının yarısı bile gösterirse adamı ligte tutamazsınız bizim snijder gibi olur çıkar. özetle isim olarak baktığımızda naninin malesef tokatlayacağı versus.
biri forvete biri kanada daha yakın oynayan iki değerli yıldızı bir araya getiren karşılaştırmadır. son dünya kupası şampiyonu kadroda yer almasıyla milli takım açısından podolski şimdilik bir adım öndedir.
güldüren karşılaştırma.
Aga tamam nani daha iyi ama allah askina adami ovucem diye podolskiyi itin gotune sokmayin, hadi onu soktunuz arsenali falan sokmayin kici kirik arsenal diyen var yazik.
lucas olmasın diyenler var bir de işte bir de ahahah gerizekalılar yazmış .
lukas podolski'dir , şöylelerini atın buralardan.
(bkz: lucas olmasın o)

ahahaha.

nani nin alacagi versus.
o podolski değildir atski dir yoksa yerinde duramazdın.
birisi sarı kırmızıdır. diğeri malum.
podolski kim lan?
milli takım kariyerinde açık ara podolski, lig kariyerinde açık ara nani, ama ikisi de bir hagi ve alex kadar iz bırakamıyabilir.
Nani 4 kat daha pahalı neyin kafasındasınız.
Podolski daha yakışıklıdır. Nani ise zencidir. ikisinin de alıcısı vardır.
ikisi de iyi topçu, ama nani'yi gs alsaydı tadından yenmezdi.

düşünsenize sol kanat podolski, sağ kanat nani, oos sneijder, önde sağlam bir forvet. hücum hattına bak! bomba takım olurdu.
kalite - potansiyel olarak nani bir gömlek üstün olsa da takım oyunu, süreklilik, uyum gibi etkenler göz önüne alındığında podolskinin önde olduğu karşılaştırma.

şahsi düşüncem şu ki, nani beş maçtan birini kurtarır, podolski beş maçtan dördünde iyi oynar. kaldı ki galatasaray'da zaten maç kurtaracak oyuncular var, her ne kadar fenerbahçeli arkadaşlar itiraz edecek olsa da yasin de maç kurtarabilecek bir adamdır. tabi ki naniyle karşılaştırılamaz ama 70. dakikada oyuna giren bir yasin'in maç çevirebildiğini hepimiz gördük.

demem o ki bence sezon sonunda podolski'nin takımına olan katkısı nani'ninkinden kat kat fazla olacak. yine de nani transferi yılın en iyi transferlerinden biri.
podolski tabii ki daha iyi topçudur da naninin adının son 2-3 hafta duyulduğunu söylemek için biraz saf olmak lazım.
naniye haksızlık edilen versusdur nede olsa podolski bir yıldız önde başlayacak.
oynadıklari yerler farklı biri gol atmak için çabalar diğeri attırmak için.
Podolski disiplindir, Nani yaratıcılık.
Podolski sert şuttur, Nani adam eksiltme.
Demem o ki kıyaslamak çok doğru değil bence ikisi de kariyerli futbolcular ligimizin marka değerini arttıracak futbolcular.
Ama bir kulübün hocası olsam ve ikisinden birini seçmem gerekiyorsa şayet ben Nani yi seçerdim.
Yine de performanslarını görmeden konuşmanın doğru olduğunu düşünmüyorum.
Not: Galatasaraylıyım.
nani m.united formasını giydiği ilk sezon dışında diğer sezonlarda kalburüstü düzeyde bir kanat oyuncusu olmaktan ileri gidememiştir.

podolski özellikle 2005-2010 seneleri arasında avrupanın en iyi golcü ortasaha futbolcuları arasında yer edinmiştir.

nani yetenek, podolski istikrardır.

nani göze hoş gelen futbol oynayabilir ama podolski'nin artıları daha fazladır.