bugün

2006 dünya kupasında ispanya milli takımının başında olan teknik adam. ayrıca turnuvanın en yaşlı ikinci çalıştırıcısı. birincisi ise (bkz: otto pfister)
milli takımın bir antrenmanında jose antonio reyese thierry henryi kastederek sen o pis zenciden daha iyisin demiş bunu basının duymasından sonra adı ırkçıya çıkmış yazardır
altletico madrid den hatırlayabileceğimiz takıntılı teknik adam...gözlemlediğim kadarıyla maç içerisinde taktikten çok oyuncu değişiklikleriyle sonucu değiştirmeye çalışıyor...

cm 3 serisinde ne zaman atletico madrid i alsanız bu kovulur.
67 yaşındaki yaşlı ve moruk teknik adam.gül gibi ispanya kadrosuyla ancak gruptan çıkma başarısını göstermiş, ikinci rauntta formsuz fransaya boyun eğmiştir.ispanya halkının hesap sormasi gereken insandir, hedef adamdir.
gün itibariyle ispanya futbol federasyonunun 2 yıllık daha sözleşme yenilediği teknik direktör
raul'u euro 2008 kadrosuna almayan teknik direktör.
raul u milli takımı bıraktığı için kadroya almayan teknik direktör. *
fenerbahçe nin yeni teknik direktor adayı.

http://www.ntvspor.net/Pages/24442.ASP
ırkçının önde gideni arkada kalmayanıdır. futbol bilgisi üst düzeyde olsa henry-reyes olayından bilindiği gibi kendi oyuncularını gaza getirmek için ırkçılık yapacak kadar karaktersiz biridir. zaten tipini de birine benzetiyorum ama çıkaramıyorum.*
gün itibariyle adı tekrar fenerbahçe ile anılmaya başlamış olan teknik direktör.
fenerbahçe sk ile 2 yıllığına anlaşmış ihtiyar.

(bkz: yaş 70 iş bitmemiş)

http://www.sporx.com/euro2008/haber/114546.php

kaynak: marca
geçen sene feldkamp yüzünden galatasaray la alay etmeye çalışan arkadaşların hakkında yorumları merakla beklenmektedir.
Marca gazetesinin, fenerbahçeye gittiğini söylediği kişidir..
fenerbahçe zico' yu yollayıp bu adamla anlaştıysa işte orası sözün bittiği yerdir.
eğer alındıysa bu adam ''yuhh artık'' dedirtecektir. ya ''hem büyücez avrupa takımı olcaz diyosunuz hem de 75 yaşında adamı takımın başına geçiriyosunuz'' demezler mi adama? olmasın öyle bişi. vallahi yazık olur ya.
yamulmuyorsam kendisi faşisttir. siyahi insanlara karşı antipatisi vardır. thierry henry hakkında da "aşağılık zenci" tarzında açıklamaları vardı bir zamanlar.**

takımının yarısı siyahi oyunculardan oluşan fenerbahçe'de ne yapacağı ise meçhul..

edit:
haber doğruysa, artık yaşlandığının farkına varıp, türkiye ye tatil yapmaya gelen insan.
(bkz: dede)
yok artık ya dediğim adamdır. nolur biri çıkıp yalan olduğunu söylesin bunun.
öncelikle;

(bkz: hayırlı olsun)

yeni bir teknik direktör, çok tecrubeli lakin yaşı biraz geçmiş gibi geldi bana. hayır fenerbahce gibi hedefleri büyük bir ekip için yaşlı ve başarıya doymuş bir hocadansa; başarıya aç, genç ve dinamik bir hoca daha iyi olurdu gibime geliyor. ama yine de yönetim bunu uygun görmüş ve getirmiş. peşinen yıkıcı eleştiri yapmaktansa lig başlamasıyla birlikte görelim bakalım sayın aragones neler yapacak.

hep birlikte görecegiz.
feldkamp faciasını görmezden gelen fenerbahçe'nin yeni transferi. eğer ki doğruysa aynen feldkamp gibi sezon sonunu göremeden ülkesine dönecektir.
jose antonio reyes'e thierry henry'i kastederek, ''sen o pis zenciden daha iyisin'' dediği iddiaları yüzünden ırkçılık damgası yemesi, türkiye'de canını hiçbir zaman sıkmayacaktır rahat olsun..

zira bizlerde ''gel ne olursan ol yine gel'' gibi bir felsefe var. ırkçılıktan mırkçılıktan haberimiz yok. kezman hakkında konuşulan haberler bile 1 günden uzun sürmemişti..
70 yaşında, ırkçı teknik direktör. ben demiyorum bunlar gerçek.

eminim insancıl fenerbahçeliler de mutlu değil.

(bkz: burası türkiye)

edit(aklıma geldi): (bkz: genç fenerbahçeliler rahatsız)*
fatih terim'in fenerbahçe'ye gelebilme ihtimalini ortadan kaldırmış olması itibarıyla; fenerbahçelilerin yüreğine su serpmiş transfer.
geçen yıl feldkamp ile yaşından dolayı sürekli dalga geçen fenerbahçe taraftarlarının takımın başına gelmesi halinde ne yapacaklarını merak ettiğim teknik direktör.