bugün

karizmanın sınırlarını zorlayan, hem güzel, hem çekici, yüksek cazibe sahibi insan.
(bkz: payback) filminde iyi bir ara oyuncu perfonmansı gösteren oyuncu
charlie's angels tan tanıdığım oyuncu. * * *
yine de, bir de buna göz atın derim ben;

(bkz: sung hi lee)
bir dönem ally mcbealde oynamıs olan çin'li aktris.
beyinsiz bir bayan * *
Lucky number Slevin filminde tatlı sahnelere el atan cinli aktris.
charlies angels, payback gibi filmlerin yanı sıra televizyonda ally mcbeal 'da da boy göstermiş olan hollywood kişisi..ancak hollywood camiası onu ilk olarak nicholas cage 'in sevgilisi olarak tanımıştı..o aralar ünlü de değildi ve şu an ki görüntüsünden hayli uzaktı..ben estetik opereyşın diyorum, sizi bilmiyorum..
domino da ajan rolündedir.
gordugum en guzel cinli olan sahlan bakisli aktris.
kısa boyuna rağmen mükemmel bacaklara sahip, çok çekici, çilli, çekik gözlü aktrist hatun.
an itibariyle kanal d de kod adı temizlikci filminde oynayan kadın.
bir kadin nasil hem bu kadar kisa, sasi, cirkin ayni zamanda da bu kadar guzel ve seksi olabiliyor anlamak mumkun degildir. uzak dogulu bayanlari cekici bulmayan ben bile bu hatun icin 10 takla atarim.

edit: ancak takla atariz zaten.
neredeyse her uzak doğu filminde görmeye alıştığımız oyuncu. başka kung fu bilen kadın yok mu yahu.
charlie'nin en güzel meleğine hayat veren aktris.
aktris. ally mc beal'de kendini gösterdi. çarli'nin meleklerinden biridir kendisi. ama ölümcül rolünün kill bill vol. 1'deki o ren ishii olduğunu düşünüyorum. (bkz: cottonmouth)
(bkz: o-ren ishii)

http://www.youtube.com/wa...1hyy0&feature=related
mükemmel avrat. bak gene türklük damarım tuttu. *
lakabı pussy liu olan çekici hollywood aktristi.
tam bir aksiyon-dövüş filmi oyuncusu birde şangay lı kovboy mu öyle bir filmde dövüş hareketlerini yapamadı diye rolünü başkasına vermişler. *
çilleriyle birlikte oldukça hoş bir kadın. tatlı. yerim onu.
görsel
çekik gözlü güzel.

(bkz: yedirmezler canım)
yiyen yemiştir.
adı yeter dediklerimizdendir.
bilmiş tavırlarıyla dayağı hakeden çekik göz.
yaşı geçmeye başladı ama hala çok seksi...