bugün

inşallah ilk sezon tadında olacak efsane dizimizin yeni ismi.
hayırlısı diyerek beklemeye geçilmesi gereken bilinmeyen.
dizinin yeni sezona girişteki ismidir. bu sezon * gerçek leylanın geri gelmesini istiyorum ayrıca.
umarım işin espirisi olarak kalır. dizinin adının değişmesi iyi olmaz.
(bkz: 5n1k)?
Tuhaf amk dedirtir. ama bunun olacağı belliydi. O kadar leyla geçti ki diziden.
Bana bu sezon tutmayacak gibi geliyor ama umarım yanılırım.
yakıştıramadığım isimdir zira biz esas leylası* ile anıyorduk dizinin adını zaten. alışırız zamanla belki hayırlısı olsun ne diyelim..
ferhat ile mecnun olmasın da, sakata gelmeyelim. o değil de iç mi burktu biraz, her yer boş... özletendir.
http://www.youtube.com/watch?v=z_UPDiqfpIs&feature=related
tanıtımdaki boşlukları* gani gani doldurmasını beklediğim dizi. Bir elem bıraktı yahu.
Geç buldum erken kaybetmek istemiyorum arkadaş!
Ayrıca yeni isim bir değişik yahu. Gerçi olsun her türlü sevilir sayılır.*

-- spoiler --
leyla ile mi mecnun? Piii hallere bak hallere.
-- spoiler --
gereksiz eklemeydi. Bu diziyi izleyen , konuşan herkes leyla ile mecnun diyecek. Kim leyla ile mi mecnun der ki. Umarım değişmez ismi.
dizinin yeni adı olabilir. ama , nurtenin yeğeni ile mecnun dan iyidir.
leyla ile mi mecnun candır.
dizinin yeni adından çok, sevenlerini yeni sezona hazırlamak için yapılmış minik bir ek eklemedir muhtemelen.
yeni sezon tanıtım fragmanının sonunda bize leyla ile mi mecnun diye sorduran dizi.
adının değiştiği söylenen canım dizimiz. linki açamadım ama açan haber etsin.

http://magazin.milliyet.c....2012/1566693/default.htm
son bi kaç gündür trt'de bu isimle dönüyor fragmanlar...

"leyla ile mi mecnun" böyle bi merak yaratma, leyla'mı dönüyor yoksa. ?
--spoiler--
adının değiştiği söylenen canım dizimiz. linki açamadım ama açan haber etsin.

http://magazin.milliyet.c....2012/1566693/default.htm
--spoiler--

TRT 1'de ekrana gelen ve yakında yeni sezonuna start verilecek olan "Leyla ile Mecnun" dizisinin yeni adı "Leyla ile mi Mecnun" olacak.

Büyük sürprizlerle gelecek sezona başlayacak olan "Leyla ile mi Mecnun" yeni adı ile de çok konuşulacak. Leyla ile Mecnun dizisinin fanatikleri bu isim değişikliğinden şimdi pek bir şey anlamasa da yeni bölümlerde bu değişikliğin sebebi ortaya çıkacaktır.
leyla ile mecnunun yeni adı olursa gerçekten saçma olacak ismimsi.
yeni sezonda dizinin adı değildir. o sadece mecnun'un repliklerine göndermedir. genelde mecnun .... mı ...? diye konuştuğu için o yüzdendir. heyecan yapmaya gerek yoktur.
çok sevindirmiş, yeni dizi ismimizdir. Leyla ile mecnun'dan daha orjinal, daha farklı, dizimizin şanına yakışırdır. Dahası, canım burak aksak'ımı daha iyi ifade etmektedir. Hayırlısı bakalım.
Bomda bir sezon bizi bekliyordur umarım ! Bomba gibi mi sezon ?!
dizinin yeni sezondaki ismi zannettiğim hede. çok kötü başlıcak dizi orası kesin, bakalım nasıl devam edicek.
müge bozun da diziden ayrılmasıyla sanırım bana pazartesi akşamları yine bilgisayar başında kalmak kalıyor.
dizinin yeni adidir. bence cuk oturmustur efendim. zira artik malum dizide leylalar leylalar. ve mecnun hicbirini sevememekte, asik olamamaktadir. kostursun efenim reyting siralamalarinda.
Leyla ile mecnun efsanesine sadık kalarak Mecnun'un; ''Leyla'mı? ne Leyla'sı ben gerçek aşkımı buldum'' diyerek ilahi aşka dönmesini çok çok düşük bir ihtimalle beklediğim dizinin yeni adıdır.