bugün

iyi ki dizinin yeni olmamış diyor insan. o ne yahu öyle? leyla ile mi mecnun... hep böyle kalsın mümkünse.
orada, soru eki olarak yer alan 'mi'nin cümle içerisinde ki diğer kelimelerden bağımsız yazılışının en büyük reklamının yapıldığını düşündürtendir.

bu içerdiği minik ayrıntı dışında süper bir dizi isminin cool telaffuzudur.

(bkz: sonuna kadar destekliyoruz)
3. sezon çekimleri devam eden ve yeni fotoları yayınlanan dizimiz:

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
ali atay'ın yeni sezona kısa saçlarla başladığı dizi.
görsel
bizim için her türlü leyla ile mecnun. kimsenin leyla ile mi mecnun diyeceğini sanmıyorum.
3. sezon çekimleri başlamış ve 4 adet foto yayınlanmış efenim.

görsel
görsel
görsel
görsel
10 eylül'de başlayacaktır.
melis birkan, yeni leyla.
Mıy mıy Leylasını bulmuş dizidir.

Ne yani yalan mı ? Bildiğin mıy mıy mıy ya !
başlasada izlesek dizisi.
aranan leyla karakteri, üsküdar'a giderkende de oynayan tülin özen olmalı. bundan daha iyi bir leyla karakteri düşünemiyorum şuan için.

melis birkan ise o rolde fazla sırıtacaktır gibi geliyor.
yeni gelen 2 leyla da gittiğine göre yeni yeni leylalarla tanışacağımız bir dizi.
ya ilk sezon u yakalayacak üzerine çıkacak ya da sezonu sonunu zor getirecek dizinin yeni adıdır.
leyla ile mecnunda bi bölüm bile izlemeden bunu izlemeye başlasam anlayabilir miyim diye merak ettiğim dizidir.
ohoo kaç bölüm oldu nasıl baştan başlayayım...
(bkz: hayırlısı be gülüm)
tadı damaklarda kalan mükemmel dizinin devamıdır. bu yeni ismini mecnun' un mükemmel repliğinden alır. bkz:(cengiz mi hanım) .
bari bu dizinin suyunu çıkarmasaydık. tadında kalsaydı. hani o birinci sezonki şahane bölümler, o bir hafta zor dayanmalar, dayanamayıp aynı bölümü hafta içi tekrar tekrar izlemeler.

güzeldi bu dizi. absürdlüğü kıvamında. her şey tadındaydı. gelmiş geçmiş en iyi türk yapımıydı.
önce arda ile leyla gitti, sonra leylalar larlarlar saçmalıklar. kızların rolden uzaklığı.

aslında kızlar da iyidir belki ama biz leyla ile mecnun'un rol yapmıyor gibi rol yapılmasını sevmiştik.
göndermelerini, bazen gönderememelerini. erdal şirini.

hüzünleniyorum ben, eski tadı alamayınca kahroluyorum.

EDiT: HER ŞEY AYRI YAZILIR. UYARIYI AĞZIMA KÜREKLE VURAN PARAYLA MABET OLMAZ YAPMIŞTIR. TEŞEKKÜRÜ BORÇ BiLiRiM.
yeni sezon çekimleri 2 hafta sonra başlayacak olan dizi.

yeni sezonda konuşulan en büyük konu ise ezgi asaroğlunun diziye geri dönebilme ihtimaliymiş.

dönerse şahane olur.

(bkz: olaylar olaylar)
eski leyla * dönmüş olsa olay bir zamanların ruhsarına dönermiş gibi geliyor. yani böyle bir ihtimal olacağını zannetmiyorum.

fakat bu dediklerim eski adıyla yani leyla ile mecnunda geçerli idi. şimdi isim değiştirip her şeyi sıfırdan alarak veya yeni bir hikayeyle belki de dönebilir. isim değişikliği de belki bu yüzdendir.

ve son olarak leyla ile mi mecnun?
isminin değiştirilmesi isabet olan dizi.

çok ironik, müge boz'la zeynep çamcının da ayrılmasıyla adı leyla ile mecnun olan bir diziden 2 sezonda 3 leyla ayrılmış oldu. mecnuna'a aradıgı leyla'yı bulduramadılar bir türlü. ama bu diziden ümidi kesmemek lazım, yeni sezona muhteşem dönerler umarım.

ha bide gönül ister ki eski leyla dönsün. ezgi asaroğlu'nu tekrar getirseler olay olur yani.
(bkz: olaylar olaylar)
çoğu şeyin değişceğini belli eden bir cümle olarak düşünmemiz gerekiyor, dizimizin adı değişmez. mecnun'un "mi"lerini bir yerde kullanmak istemişlerdir belki de. diğer ihtimal de, leylasız kaldıysa artık mecnun.
Leyla ile mecnun efsanesine sadık kalarak Mecnun'un; ''Leyla'mı? ne Leyla'sı ben gerçek aşkımı buldum'' diyerek ilahi aşka dönmesini çok çok düşük bir ihtimalle beklediğim dizinin yeni adıdır.
dizinin yeni adidir. bence cuk oturmustur efendim. zira artik malum dizide leylalar leylalar. ve mecnun hicbirini sevememekte, asik olamamaktadir. kostursun efenim reyting siralamalarinda.
müge bozun da diziden ayrılmasıyla sanırım bana pazartesi akşamları yine bilgisayar başında kalmak kalıyor.
dizinin yeni sezondaki ismi zannettiğim hede. çok kötü başlıcak dizi orası kesin, bakalım nasıl devam edicek.
çok sevindirmiş, yeni dizi ismimizdir. Leyla ile mecnun'dan daha orjinal, daha farklı, dizimizin şanına yakışırdır. Dahası, canım burak aksak'ımı daha iyi ifade etmektedir. Hayırlısı bakalım.
Bomda bir sezon bizi bekliyordur umarım ! Bomba gibi mi sezon ?!