bugün

Bugün videosunu izledim. Kısaca seçimlerde istanbul'u akp alacak. Rteyi saddamlaştırmak istiyor bopcu dış güçler. Ekonomiyi ve hukuku katlettirdiler. Şimdiye kadar iktidarda kalmasını sağladılar diyor. Dediği doğru olabilir . Doğruysa iyi günler beklemiyor Türkiye'yi.
(bkz: 28 mayıs tan itibaren türkiyeyi boşvermek)

(bkz: piyonlar)
bu adam konuşurken niye ellerini böyle yapıyor.
engelli mi?

görsel
izli mermi gibiyiz, maazallah. on gün önce çektiği videoya; -link verip- "levent bey görüşelim inşaallah" deyu yorum yazdık, şakkadanak silmiş yorumu?
korkma la, o çok merak ettiğin mevzuda konuşacak idik? biz keko yemeyiz!.
Levon gültekinyan'a armağanım olsun.
https://m.uludagsozluk.com/e/45531739/
AKP eski politikalarına geri dönse en baba AKP yalakası olur.
muhalif görünümlü kürtçülük yapan kişidir.

aynen atatürkçülük faşizm, kürtçülük solculuktur cart curt...

yani sırf iktidarı sevmiyor diye bu adama bel bağlamakta ne bileyim..
islamcı hdpli liboş alaşımı.
yalnız kılıçdaroğlunun bunca senedir koltuğunda işlevsiz bir adam olarak durduğunu dile getirerek bir realiteye parmak basmıştır.
Ekşi'deki en sevdiğim yazarlardan biri olan puura güzel özetlemiş :
--spoiler--

düşünsenize akp’li olmuş, yeni şafak dağıtmış, islamcılık yapmış, sonra solcu olmuş, yok işte kürtlüğünün farkına varmış, ondan sonra liberal olmuş, olmuş da olmuş. bir tek kemalist olmamış. semtine bile uğramamış. kemalizme dair kodlaması “bunlar sahte atatürkçü, atatürkün adını kullanıyolar yea” deyip çöp adam dövüyor.

--spoiler--
hem dinci hem yetmez ama evet'çi aydınların(!) savunucusu hem kürtçü hem liboş.

şimdi böyle övün bunu.
Atatürk bize cumhuriyeti, demokrasiyi verdi.biz bunu mücadele ederek kazanmadık. o yüzden milletçe biz bunun ne kadar değerli bir şey olduğunun farkında değiliz.

Cümlesi ile benden büyük bir alkış almıştır.
https://www.youtube.com/watch?v=AP2K1y-Ab_g

ilgili adreste meral akşener'e " şansı sıfır anketlerde yüzde 9 oy alıyor hadi diyelim bu oy 15 olsun 20 olsun ikinci tura kaldıgında hdplilere cephe aldıgı için ikinci turda bir şekilde kaybedecek " diyor, hatta diyor da diyor, bizden biri olmadıgı için söyledikleri kahkaha attırdı açıkçası.

adam bildigin böyle giderse ve girersek seçime kesin kaybedecegiz diyor, totem falan da degil bildigin adam sızlanıyor.

akşener konusunda söylediklerinden haklı ama gül mevzusunu ucuz yırttık mk, akşenerdeki bu anlamsız ego olmasa belki işimiz daha zor olurdu.
akp´nin ilk yillarinda yapmis olduklarini öven, sonradan da bir seylerin ters gittigini anlayip akp´yi elestirmeye baslayan gazeticidir. su anda da ara ara demeclerinde o dönemler akp´yi övdügü icin pismanlik duydugunu dile getirir.

cumhurbaskanligina aday olmasi farkli bir alternatif olur mu bilemem ama kesinlikle muhalefetin oylarini bölerek akp´nin ekmegine yag sürmüs olacaktir.
pkk sever, ruhunu şeytana satmış kalem.
muhalif ol ama öncesinde teröre karşı şerhini koy. terörist olmak pahasına muhalif olmak ancak bu bozkır pandasına yakışır.
milan kundera'nın bir eserinde geçiyordu bir siyasetçi pontevin adında ve kundera bu tiplere ''dansçı'' diyordu. merak eden araştırabilir bu adam konuşurken aynı riyakarlık, aynı dansçı tiplemesi geliyor aklıma sürekli olarak.
neyse ağzımdan küfür çıkacak.
fetö'ye yakınlığı ile bilinir. dışarıda olması bir şekilde akp'nin işine yarıyor, o yüzden hapiste değil.
hem dinci hem de kürtçü olan gazeteci.
birkaç yazısını okudum, kendisine yönelik önyargılarım bir derece kırılmış bulundu. ideolojisinden hazzetmesem de, kimi objektif değerlendirmeler ve tespitlerde bulunabilen bir algı uyandırdı şahsımda.
Levent Gültekin, Kürt kökenli Türk yazar ve gazeteci.
https://www.youtube.com/watch?v=r1G8HVtBlFg
dili halk diline yakın, eski ak partili olduğu için solcular tarafından "kral çıplak" diyen kişi olarak bilinen ve kendisine bütün ak partililerin eninde sonunda ulaşacakları umulan bilincin ilk örneği olarak bakılan adam. bu nedenle muhalefet tarafından kurtarılmış bölge muamelesi görüyor.

güzel muhalefet yapıyor ama Ben kendisini yetersiz buluyorum.
(bkz: levent gültekin in fetö yü öven tweetleri)

(bkz: somut belge)
cb'ye hakaretten değil bence fetö'den alınmıştır.

bazı fetö refleksi gösteren tipler var bunun gibi ama elde somut belge yok, bunları da böyle topluyorlar.
Erdoğan'a hakaret ettiği gerekçesiyle 4 yılla yargılanacak olan kişi. Ulan koskoca Atatürk'e hakaret edenleri kamuoyu baskısı olmasa gözaltına bile almıyorlar ama Erdoğan'a hakaret cezasız kalmıyor. Hakaret, sevilmeyen birisine karşı olsa dahi, çok kötü bir şey elbette ama bu da çifte standart be canım kardeşim. Ben demiyorum ki cb'ye hakaret eden hakkında cezai işlem başlatılmasın; aynı hassasiyet, bu Cumhuriyetin kurucusunun ebedi hatırasına da gösterilsin istiyorum.
Hasan akar denen şahsiyeti 43 günde bulan ama Sayın Cumhurbaşkanına hakaret edeni iğne deliğinden çıkaran sisteme itirazım..
geçen gün karl marx'ın mezarına gidip fatiha okumuş 18 tl almışlar kendisinden. sosyalist islamcı abi, o ne demekse artık.
akşam yatmadan evvel tezatlar dolu, mantıktan uzak, modern popülist düşüncelerini sattığı ahmakların arkasından kıs kıs güldüğünü düşünüyorum.
referandum öncesi en çok çalışan ve en güçlü muhalefeti yapan, toplumun her kesimine hitap edebilen adam gibi adamdır. ne nihat genç ne de odatv den herhangi bir tetikçi soytarı kendisinin tırnağı olamaz. bi yerde karşılaşırız, sıkıyosa mıkıyosa diye adam tehdit eden gavat evladı kanıbozuklar da aynı soytarı takımının korkak üyeleri olduğundan anca sosyal medyadaki kimliksizliklerine güvenip hükumetin yancısı olmalarının arkasına sığınırlar.

kendisi türkiyenin her köşesinde konferans vermiş ve vermeye devam eden bir gazetecidir. sizin gibi it kopuk takımını bırak, erdoğana muhalefet etmekten korkmadan yapmaktadır bunu. şimdi siktirin girin çıktığınız yere
Haddini bilmeyen sahtekar. Nihat Genç'e küfür etmiş. inşallah karşılaşırız bir yerde sıkıyorsa oradada bu lafları söylesin. ...