bugün

beşinci nesil yazar.. *
beşinci nesil bir yazar, kendisi sabah erkenden içmeye başlıyor sanırsam;

--spoiler--
Mevlana zamananında konya'da yaşamış bir tarikat şeyhinden başka bir şey değildir.
--spoiler--
e yazalım şuraya bir şeyler de celebritinin canına okusun yazar.
yanlisimi belirtmis yazar. merak etmesin bizde gizlilik esastir.*
ismi altındakileri okuyunca kendini silgi sanmış yazar. Bir kere de yanlışını düzelttim yazın be!
eger yanlış ya da eksik bir entry niz varsa sizi uyarmış olması muhtemel dikkatli yazar arkadaşımız.
dikkatli bi yazar, saolsun uyarıyor, iyi bir şey tabi, ben de üşenmedim onun için ayrı bi pencere açıp ordan yazdım, mozilla'dan Internet Explorer'a geçtim daha ne olsun.
(bkz: saat sabahın dördü ve benim bir partnerim yok)

başlığı ile gece gece yarmış yazardır. sabah ola hayrola diyoruz efenim...
alkislarlayasiyorum.com'da da aynı rumuzla yazan uludağ sözlük yazarı.
sadece cahillerde bulunacak ukalalığa sahip yazar. nikim yanıltmış olmalı. o 23 ü sen yaşım mı zannettin?
(#9161939) nolu entry'sinden ayıktığım kadarıyla hukuki bilgi birikimi vardır.
laiktir laik kalacak.
Beni ''Küçük resme takılıp büyük resmi göremeyen yazar'' olarak tanımlamış yazar. Nick altına Facebook duvarı muamelesi yapan yazardır da ayrıca.
beyler adam "ortaokul terk"... bana az evvel özel mesaj' dan şu videoyu gönderdi. izlediğim en gerzek "hayır" videosu:

http://www.facebook.com/v...=1384472534021&ref=mf

(meğer tayyip mevcut anayasa ile aym üyelerinin 5 üyesini atamış) *

yirim ben bunu, bi de bunu demiş (#9353599)

(türkçe de kavgam kelimesi davam, idealim demek o yüzden kavga kelimesi dövüşmek anlamına gelmez.) *
Referandum sonucunu ufak bir farkla da olsa doğru tahmin etmiş yazar!*
(#9310825)
Attığı özel mesajla düşünceli biri olduğunu gösteren nesildaş.
Belki de hayatının en garip günlerinden birini yaşadı. olgun bir erkek olarak, ergen irisi bir kızın tacizine uğradı. Herhalde genç gözüktüğümden beni yaşıtı falan zannetti(!) Her neyse çok ciddiye almıyorum. Dilerim bir gün yaptığına utanacak kıvama gelir. Akli bir rahatsızlığı varsa şifa bulur.
bu neyin kafası?

(bkz: reklamsız poşet/#40896628)
Küçükken menenjit geçirmiş galiba.
ŞÖyle ki; Enis fosforlu'nun vefatını seçimlerin yenilenmesine bağlamış ve seçimlerin yenilenmesini isteyenleri katillikle suçlamış.
Tarihe de not düşmüş haa...
https://m.uludagsozluk.com/e/41732358/
beşinci nesil yazar.
Galatasaray ve fatih terim hakkındaki kırıcı çıkışları sebebiyle donuza eklediğim üzmüş yazar. Mutlu ama uzak olsun.
atatürkçü bir yazarmış benim gibi. saygılarımı sunuyorum.