bugün

entry'ler (202)

uğur meleke

lise yıllarında futboldan anlamıyor oldugunu düşündüğümüzden dolayı maçlara almadığımız kral adam. çok hırs yapmış çok.

uludağ sözlük te fazla bayan yazar olmaması

can sıkıcı durumdur. 23 m ist dim oldum 32 m ist hala bir numara yok. ha bi de kız sayısının az olmasını dert edenlerin sadece abaza oldugunu dusunen bir gerizekalı kalabalık var ki lütfen bitsin onlar. yakın kendinizi.

hala emre belözoğlu nu savunmak

Bak gerizekalı anlatayım; Emre'nin yaptığı cehallettir aptallıktır. Irkçılık yapacak kadar bile aklının oldugunu düşünmüyorum. Tıpkı senin Van'da deprem oldugunda yardım diye Türk Bayrağı göndermen gibi düşün. Ya da kızdıgın birine "ermeni dölü" demeni hatırla. Sen de ırkçılıgından degil gerizekalılıgından böylesin. Zokora denen hayvan ise gaddardır. Aşağılık bir zenci mi, fuckin nigger mi bilmem ama aşağılık, pislik, cana kasteden futbol katilidir.

taşak basmak

askeri tabir olup, üst devrelerin alt devreleri azarlamadan önceki cümle içerisinde geçer. muhtemelen cümle şöyle başlar; "taşşşak mı bastı lan yarrraaam "

bir anımı arz edeyim. şafak demiş cart curt koğuşta yatıyorum. uzun çok uzun dönem askerlerden biride tırpana basmış, tırpanda çocugun taşşaklara gelmiş, o güzelim taşşakları morarmış, yatak istirahatı almış. mıntıka temizliğine rağmen bu çocugun yatıyor olması üst devrelerin zoruna gitmiş olmalı ki bir tane dana yavrusu koğuşa girdi, kalk lan yarraaam diye çocugu dürttü. çocukda abi bırak yatayım demesiyle öküz olan taşşak mı bastı lan yarrraaam deyince bizim küçük öküz donu indirip gösterdi hee abi bak taşşaklar kocaman oldu, bastılar valla deyip diğerini yollamıştı.

şimdi bu kadar küfür olunca çok antipatik geliyo, haklısınız. ama samimiyetle söylüyorum askerliğin %20 si yanaşık düzen %80i ise sövmekten ibaret.

koluna only god can judge me yazdıran insan

kenan evren'de olması durumunda anlam ifade edecek dövmedir. şöyle kıç çatalı üzerinde hafif italik şekilde. çok şeker olur.

taksim tacizcilerinin hepsinin kürt olması

dibi yeteri kadar sağlam olmayan diğer etnik unsurların safsatasıdır. o diilde 90 yıldır kıçına başına sahip çıkamayan ibneler, ibneliğinin suçunu kürtlerden arıyor o bi garip.

evetçi sezen aksu yu sevmek

(bkz: yetmez ama sezen aksu)

ben kendim şahsen ponpon kızlara karşıyım

çok enteresan. şurada sadece "ponpon kızlar" diye başlık açsak hemen hemen tüm entryler o kızların seksiliğinden ya da onlar üzerinde yapılması hayal edilen fantaziler üzerinde olur. üşenmeyin bakın.

devlet bakanı burada bir tercih söylemiş. kendi tercihi. ben karşıyım demiş. sane giren çıkan ne? bu açıklama üzerinden " bunlar şöyle dinci böyle iktidarsız " yorumu nasıl yapabilirsiniz?

yaklaşık 30 yıldır istanbuldayım. evim bağdat caddesinde. son 8 yılda hiç çıplak olmadığı kadar çıplak oldu insanlar. özellikle bu yıl etekler don boyunda. şortlar göte kaçmış dolaşıyor hanım(!) kızlarımız. içki içilen mekanlar anormal sayıda artmış. içki kalitesi inanılmaz artmış ( tekel votkasıyla yetinen kaç nesil büyüdü bilir misin yeğen)

şimdi kalkmışız, akp bizi kapatacak çıplaklığımızı elimizden alacak. lan sakin olun. biz açılmak isteyen kızların götünü göbeğini görmey çok seviyoruz. göt çatalı olsun meme çatalı olsun hastasıyız bunların. inanın evet demiş ve akp yi seven birisi olarak o çatalların en büyük savunucusu ben olurum.

pkk yı bitirmenin yolu

şehit analarına üzüldüğünüz gibi terörist analarınada üzüldüğünüz gün terör bitecektir. asmayla kesmeyle bitseydi 30 yıl oldu biterdi. terör adam öldürme meselesi değildir. tarih boyunca hiçbir terör olayı asmayla kesmeyle bitmemiştir.

v yi seversiniz oradan bir alıntıyla bitirelim. "fikirler kurşun geçirmez"

abdurrahman yalçınkaya

öyle bir laf etmişki bu lafı ben sözlükte yazsam götümüze girebilir diye silerler. hatta hakkımda anayasa ve kanunlara muhalefetten dava bile açılabilir. az biraz siyasi filan olsam kesin ağzımı gözümü bantlayıp beni kapatmaya çalışırlardı. öyle bir laf etmişki ilkokul da hayat bilgisi derslerinden başarılı olmuş herkes acıyarak güler. öyle bir laf etmişki, referandumda hayır oyu verenler bile pişman olmuşlardır hayır dediklerine. öyle bir laf etmişki, şükürler olsun iyi ki evet demişim dedirtti.

ettiği laf:
''Yargıçlar olarak hukuk devletini ve yargıçların bağımsızlığını Anayasa değişse dahi, yasalar değişse dahi korumak azmindeyiz''

tamamen alakasız bir laf da ben mevlana'dan edeyim:
bir lafa bakarım laf mı diye bir de söyleyene bakarım adamı mı diye.

referanduma evet diyen insan modeli

insanları "apaçi, sıktırmabaş, bidonkafa, göbeğini kaşıyan adam vb" gibi kategorize etmeye devam eden büyük baş dallamaların (ben de bayıldım bu kategorize etme işine)asla anlayamayacağı insanlardır. sen kininle boğulmaya devam et.

kemal kılıçdaroğlu

"okyanus ötesi" tabirini merak edenler bilmeyenler için tekrar mahiyetinde not düşelim: bu oy veremeyen kişi referandumdan önce "12 Eylüldehayır` oyu vererek tokat atın, okyanus ötesinden de duyulsun" demişti.

valla tokat sesi nerelerden duyuldu ben bilmem ama ben çok güldüm. hala daha gülüyorum.

başbakanın tüsiad ı tehdit etmesi

tehdit yoktur. varsa bile olsun be. siz veletler bilmezsiniz. yıllardır tüsiad hükümetleri başbakanları tehdit ederdi, istediklerini yaparlardı % 150-200 faizlerle devlete para satarlardı. bi kez de patronlar tehdit edilsin. inanın keyifli olur. hem sosyalist emekçi değil miyiz biz? ne iş patron kıçı yalamaları olmuşuz. aman gençler.

cumhuriyet

savunduğu değerler(!) ve ilkelere(!) tezat hareket eden gazete. muhabirlerini sigorta yaptırmadan çalıştırıyormuş.

robson de souza robinho

süper yıldız, müthiş topçu. ama türkiye süper(!) ligi için değil. kaldıki bu adam avrupa liglerinin topçusuda değil. türkiye gibi "top geçer adam geçmez" ekolunu benimsemiş liglerde ne yazıkkı böyle, göreceli, yumuşak oyuncular iş yap(a)mıyor. bilica, servet, yalçın vb stoperlerle karşılaşacağını düşününce her maçtan sonra ağlayarak soyunma odasına gider diye tahmin ediyorum.

edit: spor-toto temsilcileri burda herhalde. ligi kötülememe kızmışlar.

türkiye de ezanlar atatürk sayesinde okunuyor

(bkz: #4755748)

türkiye de ezanlar atatürk sayesinde okunuyor

evet atatürk büyük adamdı, büyük askerdi, devrimciydi falan filan. iyi de atatürk sayesinde diye başlarsak eksik olur. taa 1071 e gidip alparslan'dan bu yana isim sayarsak ancak tam olur. sonlara bi yerede atatürk'ün ismini koyarız laik hassas seküler bünyeniz iflah olur.

efes kızı

efes cup 2010 un en güzel aplikasyonu. birazda ersan ilyasova.

oruç tutmanın saçmalığı

oruç tutulmasa olacak güzellikler;
1. trafik rahatlayacak
2. herkes birbirine öpücük verecek, sevişecek
3. öğrenci evlerinde pekin ördeği yenilcek akabinde kıça buzlu badem sokulacak.

tutmayın. ha bu arada;
(bkz: herkesin tuttuğu kendine)

ikizler burcu erkeği

illa birileriyle anlaşması gerekirmiş gibi hissedilen erkeklerdir. kimseyle anlaşmadanda yaşayabiliyorlar, merak etmeyin.