bugün

An itibariyle volkan konak'ta aşkımdan vazgeçme'yi söyleyerek ağzıma tüküren insan. Unutmuştum ben uzundur dinlemiyordum oysa...
dün gece itibariyle tv de karşılaştığım sanatçıdır. aynı güzellik ve ses.
sanatçı deyince insan biraz entelektüel bir yapı bekliyor, ne bileyim at gözlüğü yerine olaylara geniş perspektiften bakabilen bir zihin yapısı düşünüyor kafasında.

ama kezban malesef 18' inde de 60' ında da kezban.

ne diye kıvranıyorsun? islam'ın 5 şartı bellidir, ''inanmıyorum'' diyebilirsin, kimse seni sorgulamaz.

böyle muğlak konuşmalara gerek yok. ''herkesin kendine göre bir din anlayışı var'' diyor. eğer islamiyet çerçevesinde bunu söylüyorsan zaten sen islam'ı hiç anlamamışsın demektir. imkanın varsa, sağlık sorunun yoksa, ve ''müslümanım'' diyorsan gideceksin.

zira islam'ın temel şartlarından birisidir hac vazifesi.

bu tıpkı ''müslümanım ama peygamberin anlattıklarına inanmıyorum zira benim kendime göre bir din anlayışım var'' demekle eşdeğer.

islam'a inanmıyorum de rahatla be kardeşim, ne karnında 3 kilo gaita varmış gibi kıvranıp duruyorsun?

yok inanıyorum diyorsan da size sanatçı diyorlar, açıp okuyun biraz ney nedir ne değildir diye.
Ukala şarkıcıdır. Kızıyla (bkz: şevval sam)birlikte kendilerini bizlerden çok üstün gördüklerini hissettiyorlar.
yaptığı şey ırkçılık değil, ülkesinin insanlarını sevmesinden kaynaklı. arap turistlerin çoğunluklu olduğu yerlerde herkes hırsızlık/gasp/tecavüz olaylarının artmasından şikayetçi. "kapıyı pencereyi kapatmadan uyuyamıyoruz artık" diyor. bunun üzerine bir de arap turistleri ülkesinde mi isteseydi kadın?

islam dininin arap halkından çıkması, arapların muhteşem bir ırk olduğunu göstermez. aksine araplar, elleriyle pilav üzeri kızarmış bütün deve yemeleriyle tanınırlar. bu da aklınızda bulunsun.
gül güzeli şarkısı ile tanıdığım bir ses sanatçısıdır.
ses 0 söz 0 görüntü 0 . nesi beğenilir anlaşılmamıştır.
benden daha fena troll olan hanfendi.
yüzü nedense bana hep palyaçoları andırmış olan şarkıcı.
Twitter sayfasında kurban kesenleri ile isid terör örgütünü aynı gördüğü dile getiren şahıstır.
Bunun gibi insanlar biz Türkiye'nin aydınlık yüzüyüz diye gezinirler ortada. Şarkı söylemek dışında herhangi bir iş beceremeyecek insanların 'Aydın!' triplerinde takılmasına hasta oluyorum arkadaş.

Ulan siz kendinize saygı beklediğiniz insanların değerlerine önce 'kabul et ya da etme' saygı duymak zorundasınız. Sonra o insanlardan kendinize saygı bekleyeceksiniz.

Hayır anlamadığım bir mevzu var. Paran var arkadaş. Git bu ülkede yaşama yani. Onu da yapmıyorsan sus evinde otur aşağı. Konser mi yapacaksın ne yapacaksan yap. Milletin 'bam teli' noktalarına kişisel keyfin için saldırma.

Tanım: Zevzek kadın.
türkiye nin lağıma bakan yüzüdür kendisi.
bu hanfendi galiba et tüketmiyor ya da dağ içinde ağaçları kesilmesiyle elde edilen alanlarda yazlığı kışlığı villasıda yok sanırım ondan bu kadar rahat sallayabiliyor. ayrıca hac bütün dinlerde var araplara para kazandırmakla ne alakası var. avrupada bi akım olsa türklere para kazandırmayalım diye antalyaya gelmeseler buranın ekonomisi ne olur biliyon mu teyze ? ya da türkiyeye gelen zengin araplar alışveriş yapmasa kaç mağaza kepenk kapatır mesela ? olaylara derinlemesine yorum getiremeyecek sığ menopoz teyzeler bi yorum yapmasın artık. kendisi ağlama duvarı ziyaretlerinin hac olarak sayıldığından bi haber. kültür gezisi falan sanıyor. unutulmuş albüm çıkaramayan TARiHiN derinliklerine karışmış semra kaynana kadar tanınmayan bu teyzeler hep böyle zamanlarda yorum yaparak reklam yaparlar.
avukatına vereceği bir talimatla servetine servet katabilir. basın, yayın yoluyla hakaret büyük suç gençler. yarrağı yersiniz şerefsizim, ayık olun.
kurban kesmeyle adam kesmenin farkı olmadığını söylemiş. o zaman senin de o inekten farkın yok bacım.
kurban kesmekle ilgili düşüncelerinden sonra , sıradaki kavurma leman sam için gelsin dedirtir.
Zaman zaman saçma sapan açıklamalar yapan özellikle dine çamur atma, ırkçılık, beyaz Türk olma konusunda doktora yapacak kadar iyi olan sonra iki cümleyle ben öyle demedim diyen hatun kişi.
demokrasi ülkesinde her demokratik hakka sahip olan vatandaş gibi düşüncesi belli etmiştir ve tepki gösterilmiştir.
hatta bazı densizler tarafından '' sanki hiç et yemiyor '' gibi çirkin ithamlara hedef tutulmuştur.

leman sam yalnız değildir. yaşasın hayvan hakları yaşasın hayvan kardeşliği.
kanaatimce yanlis yapmis kisidir. sen inanmazsan inanma inana da karisma. kimse seni kesmeye calismadi. tabi bu laf inananlar icin de gecerli sen baskasina zarar vermeden istedigini yap baskasinin inanisina inanmayisina da karisma.
dini meselelerle sık gündeme gelmeye başlayan hanım sanatçımız.
eski yıllarda kalmış pop sanatçısı hanım teyze.
Mok yesin.
eskimiş adını saçma sapan sözlerle tekrardan eski popüleritesine taşımayan çalışan aşağılık bir mahlukat.
doğru söylediği için çakma paganist müslümanlarca topa tutulan sanatçı. zaten kasaptan et alıp yemiyor musunuz? her iki şekilde de parayla değil mi?

neymiş efendim allaha yakınlaşacaklarmış. sizin tanrınız bu kadar işte. yıl olmuş 2014 hala antik çağ paganları gibi kurban veriyorsunuz. bir de mal gibi karşılığında sevap bekliyorsunuz.

o kesilen hayvandan bir farkınız yok sizi gidi okumayan uykucular sizi.

doğru söylemiş leman hanım, ışid de allah için kesiyor sizde öyle değil mi?
memleketteki sayılı sanatçılardan olması, islam düşmanı ve ırkçı olduğu gerçeğini değiştirmeyen insan.