bugün

yaptığı güzel organizasyonla tadı damakta kalan zirve yaşamamızı sağlayan yazarımızdır*. verdiği sanal bowling kursunun ne kadar işe yaradığını, dersime nasıl da çalıştığımı görmüşüzdür. böyle güzel zirve çalışmalarının devamını bekliyoruz.*
bowlingteki üstün performansımdan dolayı beni kıskanan yazar.* kendisi uludag sözlük bowling zirvesi ni ayarlayarak hoş vakit geçirmemizi sağlamıştır. organizasyon sırasında bütün yazarlarımızla tek tek ilgilenmiştir. sözlük için eğlenceli ve sevilen yazar. * * * *
bowling zirvesindeki eğlence ve kaynaşma ortamını borçlu olduğumuz, iyi niyetli yazar kişi, sevgili mesteklaşım**
tiyatro vesilesiyle tanıdıgım yetenekli ve istekli arkadasımızdır kendisi tabii derslere biraz daha fazla girse iyi olucak *
bir rivayete göre yüzünü anadolu hisarı kampüsünde gördügümüzde cennetlik olacagımıza inanılan kişi
kaç zamandır şu kırmızı halının hatırına bir entry yazayım diyorum şu laz pacinoya kısmet bugüneymiş. valla istekleri bitmeyen bir adam bu ya iyi ki kırmızı halı istedik. tutturdu beni adada ki pikniğe özel uçağınla götür yok yatınla bana dünya turu yaptır falan. ayıp ayıp.
fena halde hümanist oldugundan süphelendigim metroda* karadenizde * mütemadiyen süper kahramanlarla icli disli olan güzel yazan yazarlardan..********
yazdığı yazılarla sözlükte merak edilenler arasında olup zirvelerde organizasyonların vazgeçilmez organizatörü. almancası super , ingilizce de bir o kadar. bu yönden bilgisini sözlükte de konuşturacağına inanıyoruz.*
insanlıktan istifa etmek adlı entrysi ile sanki bir makale de okuyormuş gibi hissettiğim; bir kez daha toplumdaki kişiliklerin, insanlıktan nasip alanlarla alamayanlar arasındaki bağlantıyı kurmamızı sağlamıştır. yazılarındaki gerçekçiliği ve görsel eleştrisiyle kaliteli ve başarılı bulduğum yazar.
derinden gözlemleri ve düzgün türkçesi ile sözlükte hatırı sayılır bir önemi ve yeri olan sözlük yazarı.
ünlü aktör, metalci-hiphopcu clubber, is adami, alamanci görünümlü ray-ban insani. msn messenger'a appear offline özelligini kendisi eklemisti zamaninda.
(#226524 ) nolu entrysi ile beni benden almıs uuser.
entyrlere pek inanmayan insan,bir de üsenmiyor hep beni sorguluyor. *
sözlükteki yazıları takip edilesi yazarlardan... bir de en beğenilen entryleri arasında bu eksik kalmış galiba* (#209304)
bayağılıkla mizah arasındaki farkı kavrayamamış yazar. (#263299)
nev-i sahsina münhasir üslubu ile girdigi entry'leriyle özlenecek yazar. tek umudumuz bizi uzun süre yalniz birakmasin.
ara verme kararı alması beni üzmüş olan yazardır. sözlüğü kötü bir şekilde amaçları için kullanan, sözlük formatı nın ne olduğunu bilmeyen bazı şahıslardan bıktığını dile getirmek için ara vermiştir. bunun bir tatil olduğunu düşünerek en yakın zamanda geri dönmesini istediğimiz yazar.
gözlerimi yollarda bırakan uuser. yeni entrylerini okumak istiyorum. nerelerde kaldın? gel artık geri.
tişörtler... şişşş kime diyorum. aloo tişört tişört dediğim yazar...
yeni öğrendiğim bowling bilgilerini kendisine aktarmak istiyorum ve fakat yok ortalıkta kendisi. özletmiştir, entrylerini okuyup eğlenmek, düzenleyeceği zirvelerde birarada olmak istiyoruzdur. veda falan güzel şeyler değil bunlar. beklemekteyiz kendisini haberi olsun.
neden bıraktı, niye gitti tam olarak anlamasam da 3-5 güne kadar tekrar buralarda entrylerini görmek istediğim yazardır.*
aramıza dönmeye karar veren uuser. hoş geldin. *
hakkında bu kadar entry girilince sözlüğe geri dön... tamam lan sustum, tekrar hoşgelmiş yazardır, gitmesin bi daha, daha ankara zirvelerine katılacak.

edit: bu arada 2 cadı'nın ısrarlarına dayanamadım demiş. delikanlı adamın cadıyla alakası olmaz, benle alakası yok, msn'i de yoktur bende, ısrar falan da etmedim dön diye..*
tekrar aramızda gördüğümüz için mutlu olduğumuz yazar. bir daha böyle aralar verip bizi yazılarından mahrum etmez die umud ediyoruz.
hayatimda gördügüm en dönek kisi. bi kere daha birakmisti bunun öncesinde, yine dönmüstü, sonra birakti tekrar. "olm kimse kaale almiyo lan beni" dedi, simdi kaale alindigini hatta özlendigini görmüs, götü kalkmis. o yüzden tekrar döndü. merak etmeyin, biraz vakit gecirsin, tekrar birakir gibi yapar.

organizasyon isine gelince, ben gelinceye kadar hic bir sey organize etmesin sakin, fena yaparim.

ayrica :
(bkz: samimi olmak)
(bkz: enseye saplak göte parmak)