bugün

son entrysini 11 haziran 2012 tarihinde sözlükten hatun kaldırmak başlığı altına giren, toplamda 1562 başlık ve 3065 entry sahibi birinci nesil silik.

bir kez bir zirvede gördüğüm, bir süre incelediğim yazar. biraz kibirli ama oldukça dolu biriydi kanımca.
kankam, panpam, gangam, fanfam, pankitom...bilumum güzel sıfatlar
belki de sözlüğün en iyi yazarı. inci deyimiyle reyiz, koca bir'in deyimiyle efsane.
klasik müzikle ilgilenen yazar. yalnız yazmıyor, nedeğğn ?!!
toprağım olduğunu düşündüğüm yazar.
peder zickler in uludag sozlukteki nickidir.. yalakalik yapani cok olurdu bunun.
an itibari ile muhallebi kralı programında okan bayülgen'in ekibine katıldığını gördüğüm uludağ sözlük yazarı.
(#98117) entry si ile bırakın kürtleri pkk nın savunucusu gibi yazmış.
göt yanaklı bir trollün burada +250 karma almasıyla bana sözlüğü tanıtan yazar. vay arkadaş işe bak ya.
(#747179)
(#747135)

gibi entry'lerinden görülüyor ki komünizmi anlamamış yazar.
her devrimin kanlı olarak yapıldıgını anlamayan yazar.
atatürk'ün demokrasiyi getirirken hiç adam öldürmediğini sanan yazar.
yazar, yazar yazsa kac yazacak olan en birinci nesilinden yazar.
çok sağlam troll. öyle böyle değil. harbiden. entry'lerine bir göz atmak yeterli.

dipnot: off harbi çok sağlam. resmen yani.
(bkz: kol pacino)
dünyanın en yakışıklı erkeğidir.
gayet iyi yazıları olan birinci nesil yazar. kapıcılar kralı olarak yaftalanmış sözlük tarafıdan ama bence ulu olmaya adaydır.
işte budur üstat bölümüne gelince karşımıza şöyle bir sıralama çıkıyor:

1.bende/#284951
2.hic/#50467
3.entry/#11066
4.yok/#158417
5.cunku/#313108
6.en/#124891
7.super/#266700
8.benim/#174624
ben gibi yazarmi$. rakip olarak görmüyorum.
(bkz: zehir gibi yazar)
bomba etkisi yaratmış olan yazardır. bir anda sol framede zall le ilgili hiç olmadığı kadar başlık görmemize sabep olmuş üstelik bunu sadece zall'ın ontv ye verdiği röportaj adlı başlığıyla sağlamıştır. kendisine helal olsun diyorum, ama iyi de yaptı sözlük renklendi bi anda.
şahin k ve roccodan daha iyi bir oyuncudur.
hakkında hatunların yazdığı "sulanma" kelimelerine bakarsak, şahin k ile rocco arasında bir yerde durmakta olan bulunmaz hint şeysi.
genelde entryleri iyidir hosdur, hosuma gitmeyenlerden birini editlerim. Yalniz al pacino ya benzeyipte nasil bebek yüzlü oldugunu kestiremedigim yazar. Tamam zevkler renkler tartisilmaz ama al pacino da yakisikli degil be kardesim hele bebek yüzlü hic degil. Siz bana verin eksiyi yeterki Yalamalik yapmayalim yahu.
saygı duyulası kişi. oldukça kültürlü. burun ısırdığı görülmüştür.
aşık olunası erkek. kadın ruhundan anlıyor.
bebek suratlı ve güzel gözlü bir erkek.