bugün

(bkz: parasıyla rezil olmak)
yazık.çok yazık çok.

ulan laptop ne? bilgisayarın ufağı. eziklik, laptop açan adamı hava atıyor diye yorumlayandır. adamın bilgisyarı var, otobüste boş boş durcağına açmış takılıyor anasını satayım.
neyin havası, neyin cakası.
bir de laptopu halk otobüslerinde, otobüs sanayi bölgesinden geçerken açıp da kablosuz ağ arayanları vardır.*
laptopu olmayan sözlük yazarları tarafından sanki en az bir tecavüz, bir pedofili, bir katil kadar suçlanan; kendisine edilen küfürlerden hangisini seçeceğini şaşıran insandır.
ayaklı oyun aracı olarak göreceğimden tuvalete giderken bile undergrand patlatmak veyahut maçımı yarım bırakmayıp orada da devam ettireceğim olaydır.abartıp görüntülü bile konuşurum.
(bkz: laptop benim diz benim)
şarjı bittiğinde g. t olacak kişidir.
hele bir de macbook falan kullanıyorsa bu kisi otobus ahalisinden cok yogun ilgi gorecekter ama mailini bile kontrol edemeyecektir.
vakt-i zamanında bilgisayarımın kasası bozulduğunda otobüs ile yaptırmaya götürdüğümde yolcular tarafından benzer şekilde düştüğüm durum. ülen ne hava atacam o bilgisayarla. özelliklere bak: pentium 200, 32 mb ram, 4 mb ekran kartı *...

laptopla da hava attığını sanıyosa bu adam maldır, bu adamın hava attığını düşünen ise daha da maldır.
ilk beşiktaş-topkapı otobüsünde türemiştir bunlar, yolcularla iyi geçinmek gibi dertleri olduğundan istek parça da çalmışlardır: duman - seni kendime sakladım *
utanmasa masaüstü bilgisayarını oobüse getirip otobüsün arka kapısında kurulum yapacak adamdır. *
laptopunu otobüste açan insan başlığıyla karıştırılmış başlık.
hava atmayan insandır. sırf hava atmak için, laptop u kucağa koyup proteinleri tehlikeye atmak anlamsız ne de olsa.
(bkz: havan kime yabancı)
ilk tümsekten geçildiğinde düşecek ve büyük ihtimalle iflah olmayacak olan laptopun sahibidir.
açan insan aptaldır. kullanan insan zaten hava atmak için yapmaz, mutlaka kullanması gerekmektedir.
rahat hatta yolculuk eden insandır.
mis gibi internet vardır. kullanmak lazımdır.
kamil koç rahat hattaysa istese bile hava atamayacak olan insandır. lakin zaten herkes laptopunu açmış internette takılıyordur.
ozaman mp3 dinleyen insanlara da kızalım denilen durumdur ki bunu filmi var oyunu var yolculuğu geçilir hale getiren birşeyse neden yapılmasındır.
tavla misali koltuk altında sonuçlanacak eylemdir. millet ayakta gidiyor kıç kıça. sen keyif sürüyorsun. burası türkiye belediye otobüsünde nev yourkk metrosu imajı yaratmayın gençler. kıç kıça yolculuk ettiğin bir otobüste hangi akla hizmet lap top açarsın ki. zaten lap top'la acil işi olabilecek bir insan olsan o otobüste olmazsın. sanki bana kevin'sın bill gates'e acil olarak ayar vermen gerekti. o resimdeki denyoya bu laflarım sinir katsayımı yükseltti hödük.
bunun diğer bir versiyonu vardır.

(bkz: otobüste psp ile hava atan insan)
laptop alcak kadar zenginim ama taksiye binemeyecek kadar fakirim aynı zamanda bu kadar karışık bir olay içinde bile tespit yapacak kadar zekiyim demek isteyen insandır.*
görüldüğü anda "kalk lan, kalk kalk kal" diyerek bir hışımla yakasından tutularak orta kapıdan atılması gereken denyodur. * millet otobüse binecek para bulamazken bu düşüncesizler gerine gerine laptop açarlar. vatan hainleri!
(bkz: yuh allah belanı versin senin be)
inadına kasalı bilgisayarı alıp otobuse binip nispet yapılası durum.

-muavin, canım be... bir uzatma kablosu bulsana bana, hadi canım. ha birde kahve getir. sütsüz olsun. 2'si bir arada.
anlamsizca etrafa bakacagina, yolculuk oncesi indirdigi filmi izleyerek vakit gecirmeyi deneyen, gayet masum kisidir. bu masum insana hava atiyor gozuyle bakan arkadas az sonra cantasindan peceteye sardigi sucuklu tostunu cikartip ortaligi kokutmasinda aman..