bugün

sansasyonel kliplere sahip tarz ötesi kişi,
geçirdiği değişimlere bakarak ohaaa bir kişi anca bu kadar çok değişebilir denir ama iyi ki de değişmiş çünkü bu şekilde daha çok tanınır hale gelmiş.
bir tek değişmeyen güzel sesi, o da hep öyle kalsın.
nedense ses olarak whitney houston'ı hatırlattı ya da ben yamuluyorum.
bir kere kendisini oray eğin insanının taktir ettiğini duydum ya artık aldırma gönül ü söylese dinlemem. soğudum aniden.
ancak madonna nın ayakkabısındaki topuk olabilecek kadar müzisyen bir insan.
grammy ödüllerindeki alt tarafı yetmemiş kostümüyle midemi bulandırmış canlı.
son zamanlarda mtv de çok görülen konserlerinde yüzbinlerce kişinin olduğu ve konserlerinden ağzımızın açık kalacağı şekilde 'garip ve tuhaf' giysiler giyen ingiliz şarkıcı.
poker face şarkısını eric cartman da seslendirmiştir.

http://www.youtube.com/watch?v=9u2HsIaDg5s&feature=related
mükemmel ötesidir.
grammy müzik ödüllerinde çok fena hakkının yendiğini düşündüğüm kişi, hard popper*...pa-pa-pa pokır feys *
son zamanlarda en ilginç kadın sanatçıdır..klipleri oldukça orjinaldir , kalıplaşmış şeylerin dışına çıkan sanatçılarımızdandır .Çıkardığı The fame albümündeki tüm şarkılarının hit yapabilen insandır .Grammy ödül töreninde aday olduğu katogorilerde tüm ödülleri alması gereken kişi.
Başımıza musallat olmuş bela. TV veya Radyo'da parçası çıktığı anda kapatılası, iğrenç ötesi, travesti tipli şey. işin kötü tarafı bu gazla en az 5 yıl Daha katlanacağız bu hede hödö'ye.
berbat derece de neydü belirsiz şarkı sözleri olan,ülkemizde ki pop şarkıcıları ile kıyaslıyacak olursak hafif bir farkla önde olan basit bir pop şarkıcısı.
Güzel olmayan ama güzel şarkıları olan geçtiğimiz senenin en iyi çıkış yapan şarkıcılarından biri.
eş cinsel olmasından korktuğum zat ı şahane.
hayatım boyunca dövmek istediğim tek kadın. *
abdli pop müzik sanatçısı.

madonna hayranı olarak söylüyorum ciddi anlamda madonna'nın tahtına adaydır kendisi, veliahtıdır.

11,5 pound verdim aldım albümünü hiç acımadım.

bi de eco101 ders kitabını aldım 63 tl ona acıdım.
neden bilmiyorum ama adını ilk duyduğumda kendisinin rus olduğunu düşündüğüm abd'li popçu.
iğrençlik ve ucubelik arasında çok ince bir çizgide olan psikosomatik kişilik.
(bkz: ocaklardan ırak)
fiziği ile beni benden etmiş seksi ama duyumlarıma göre penisli sanatçı.

(bkz: yerim onu ben)
karadeniz bölgesi'nde pipili kadınlara verilen lakap.
brit ödüllerinde cinsel organını*** göstererek pipili tartışmalarına son noktayı koymuştur.

ahanda;

görsel
görsel
görsel
artık bir erkeklik organı olduğu iddialarından sıkılmış olacak ki son telephone klibinde de ufak çaplı bir cevap vermiştir buna.
klibi merak edenler için:
http://www.youtube.com/watch?v=gq95z6ywcby
her şarkısı birbirinden güzel görüntüsü enteresan 'insanı şoka sokacak' ne olduğu belli olmayan bir hatundur kendisi. uzaylı mustafa'mız ne kadar değişik ise o da o kadar enteresandır efendim.
aslında o benim uzaylı gagamdır.
artık delikanlı gibi çıkartıp masaya vurması gereken insan.

gençler bunu bekliyor.
madonna'nın 30 yılda ulaştığı üne 2 yılda ulaşmış olan şarkıcı.
giyinişi, makyajı ve saç şekilleriyle nefret edilesi şarkıcı.