bugün

aslinda sarkilari baya fena geneli hittir zaten. fizigine zaten söz yok.
gagalamak istediğim ünlü.
Pasif kaşar.
Wednesday dan dolayı bloody marry şarkısı epey tanındı.
Yanlış meslek seçmiş.
Britneyvari bir kaşar.
bir zamanlar dikkat çekmek için çiğ etten yapılmış elbise giyerdi.
görsel
yitip giden bir kariyer. ne yaparsa yapsın eskisi gibi olamıyor. eski kliplerini izlemekten yoruldum. sıkışıp kaldı bir yere. çıkamıyor oradan. born this way gibi bişiy yap. 7 dakika olmasın da 6 dakika olsun, 5 olsun ama yap yahu. hadi. tmm tşk. bb.
hem kendisi, hem sesi, hem de şarkıları çok güzel olan bir şarkıcı. allah sahibine bağışlasın.
29 mayıs'da chromatica albümünü yayımlayacak pop kraliçesidir. evet tahminimce ariana düeti floplayacak ve beklenen etkiyi yaratmayacak ama yinede o albümü kurtaracak kişiler blackpink olacak gibime geliyor.
görsel
virüs salgını için Dünya Sağlık Örgütü’ne 35 milyon dolar bağışlamış.

https://www.haberturk.com...berleri-2637963-magazin/2
Yaşar gaga ile akrabalığı yoktur.
görsel
makyajsız hali
görsel
Gagası olmayan bir şarkıcı. Şahsen kendisinin şarkılarını sevmem.
görsel
görsel
Güncelde hem popüler olup hemde eli yüzü düzgün bir şeyler çıkarabilen nadir kişilerden. Metallica ile olan olayı çok hatırlamak istemiyorum hoş.
Jared Leto'dan sonra 2. oscarlı şarkıcı.
Lady gaga deyince aklıma niran ünsal geliyor. Ne alakasi var niran ünsalla leydi gaganın diyeceksiniz. Hürriyet gazetesinde bir haber çıktı. Lady gaga istanbul'a gelecekmiş. Niran ünsal da lady gagaya müslüman ulkeyiz diye hatırlatmış. O aklıma geldi. (bkz: niran ünsal)
bradley ağabeyimizle basrol oynadığı filmde aslında okadar.çirkin olmadığını ve normal halinide gördüğümuz dünya starı.
Shallow klibindeki efsane bağırma sahnesini oscar'da da gerçekleştirmiştir. Performans olarak gerçekten tebriks diyorum.
Bradley cooper ile takılan kadın.

Düşün ne kadar çirkin olabilir ki?
ra ra ra ra raa roma roma aaa gaga olala.