bugün

amy winehouse tipli bayan vokale sahip doom metal grubudur. gayet dinlenesidir.

(bkz: heaven s a lie)
evenescence, korn, nickelback, mudvayne gibi gruplardan elemanlara benzeyen tipleriyle toplama bir görünüşe sahip grup.
süper sesli bir bayan vokaliste sahip olan grup. enteresandırki her dinlediğimde garip bir şekilde dinlendirir beni.
son albümleri myspace'de tamamen yayınlanan grup.

http://www.myspace.com/lacunacoil

edit: şimdi dinliyorum da, böyle albümler yapın canımı yiyin lan...
son albümlerindeki spellbound şarkısı yardırmış grup. go cristina go! *
falling again'i tek geçerim... moraliniz bozuksa falling againle ağlayabilmeniz olasıdır. heavens a lie da dinlenesi özelliklere sahip bir şarkısıdır...
vokalinin tipi pek hoşuma gitmese de sesi gerçekten iyidir...
enjoy the silence şarkısını harikulade coverlayan grup.
iki vokalinin de sesinin güzel oldugu grup..cogu kisi andrea'nın sesini iyi bulamasa da cok güzel iki vokale sahip grup..
bazı dahilerin evanescence'e benzettigini fark ettim bir kere cristinanın o muhtesem sesi amynin sesini bine falan katlar..kadının harbi sesi var..
sahsen yasadıgım bir olaydır..ben oturmus lacuna coil enjoy the silence'ı güzel güzel dinlerken kankamın yanıma gelerek ne dinlion bakayım diye cristinanın sesini dahice amy'e benzetmesi sonucu yasanmıs olaydır..anlatayım..
ben sakin sakin otururken ki buna cok az rastlanır her neyse iste.kankamın evanescence ile kafayı bozdugu sıralarda yanıma geldi ver abi bi de ben dinleyeyim icinde evanescence var mı haa? diye sorması üzerine dinlsin diye mp3ümü vermis bulundum..verdigim anda sarkiyi basa alıp hmm hmm derken abi bu amy'nin sesi de bi harika baksana ne ses var kadında bu düet yaptıgı kim? hmmm sesi iyi gibi ama abi amynin sesinin üstüne ses tanımam demesiyle abi deli misn sen der gibi bakıslarıma maruz kalarak abii hem dinlion hem de amynin sesi süper deyince tuhaf tuhaf bakıon demesiyle o evanescence degil Lacuna Coil akıllı ya demememle abi biliodum ama ilk anda kulaga amynin sesi gibi gelio harbi bi dinlesene moduna döndüren grup..
herkesin cristinanın sesi harika derken benim andreanın sesi de bir harika dememele insanalrın bana ters ters bakmasına sebep oaln sevdigim bir grup.Bu arada andrea evladımız saclarını kestirmis johnny deppe benzemis .ya da benzememes bnim gözlerim yanlıs görmüs.neyse benzememis te olaiblir.ama harbi güzel olmuslar.
diger elemanların ilginc görüntüleri gitmis * *
görsel
güzel parçaları olan rock grubu. vokalin sesi harika.
heaven's a lie,our truth ve coverladıkları enjoy the silence şarkısıyla beni benden alan müzik grubu. Ne yalan söyliyim en başta bende evanescence e benzetiyordum *
basın da sürekli evenescence'la kıyaslanılan grup.
comalies albümünün hastasıyım, bıkmadan dinlerim yıllardır. aslında bütün albümleri çok güzeldir, solist hatun sesiyle ap ayrı bi hava katmaktadır müziğe.
çok geç keşfettiğim bir gruptur kendileri.solisti cristina scabbia aynı zamanda sesi kadar güzelliği ile de erkeklerin canını yakıyor.
(bkz: cristina scabbia)

http://userserve-ak.last....+050807cristinachains.jpg
swamped gibi baba bir parçaya imza atmışlardır.tam bir gothic gruptur.özellikle solisti götürür grubu.kıyaslandıklarından çok daha farklıdır,kalitelidir ama dinleyici grupta mı iş yok son albümde mi anlamadım.
solistinin sesini nedense bir türlü yakıştıramadığımdır. dominicili dream theater'a benzer sanki bu yakıştıramama halim. hani yine güzel ama ne bileyim bir değişik be sözlük.
neyse severim kendilerini coverları da ayrı güzeldir.
cristina scabbia'nın hiç bir müzik eğitimi olmamasına rağmen harikalar yarattığı, yıllardır canlı izleyebilmek için can attığım efsane gruptur benim için. our truth her daim beni gaza getiren, gün aşırı dinlediğim güzide eserlerinden biridir.
closer parçası sarıyor baya, our truth' da hiç fena değil. karmacode albümü genel anlamda idare ediyor zaten.
(bkz: tristania)
yeni albümlerinde losing my religion'u coverlamış gruptur.
ellerine sağlık efenim sene itibariyle değıldığını bildirmiş r.e.m.'e saygı duruşudur.

ayrıca yeni albümlerinde ki trip the darkness, kill the light, upsidedown gibi şarkılar öne çıkmaktadır.
Comalies albümleri ef-sa-ne-dir !!! Tuborg GoldFest'te öğlen saatine konulmayacak kadar değerli bir gruptur fakat yine de o sıcakta üzerlerine düşen görevi yapıp dinleyenleri coşturmasını bilmişlerdir. Bu tarzda en çok sevdiğim ve tek gördüğüm eşsiz bir gruptur.
our truth parçası ile yardıran gruptur efenim.
tüm şarkılarının ayrı bir tadı vardır.özellikle comalies albümleri efsanedir
pek ahım şahım olmayan grup. güzel şarkıları olsa da, çoğunlukla idare eder şarkıları var.

ilk albümleri de cidden başarısız.